Szukam Barbiowej krawcowej :)

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Szukam Barbiowej krawcowej :)

Post autor: Asiasta »

Poszukuję osobę, która uszyłaby ubranka dla kilku moich panienek, a dokładnie fioletowe dwuczęściowe bikini dla Kiry Sun sensation, złote dwuczęściowe bikini dla Shani Beach Dazzle oraz białą sukienkę z różowymi lub błękitnymi dodatkami dla My first Barbie z 1984 r.
Poniżej modelki, które czekają na swoje stroje :)
Obrazek1991 Shani Beach Dazzle Barbie - dressed in a Mattel Barbie Splash 'n Color Fashion (1996) by Asiasta, on Flickr
Obrazek1984 My first Barbie (Malaysia) - dressed in a Mattel Barbie Weekend Collection Fashions (1988) by Asiasta, on Flickr
Obrazek1991 Kira Sun Sensation Barbie - dressed in a Mattel Barbie Fashion Favorites (1995) by Asiasta, on Flickr

Pozbywam się z kolekcji wszystkich lalek, które nie mają oryginalnych ubrań ale do tych jestem wyjątkowo przywiązana, więc zależy mi aby zostały w kolekcji. Bardzo bym chciała ubrać je w stroje przynajmniej podobne do oryginalnych, nie muszą być identyczne.

Następne w kolejce do ubrania będą Dee Dee and the Rockers, California Dream Midge i Sparkle Eyes Barbie
Obrazek1987 California Dream Midge Barbie. Dressed in a Mattel Hollywood Hair Barbie Dress (1992). by Asiasta, on Flickr
Obrazek1986 Dee Dee and the Rockers Barbie - after reroot. by Asiasta, on Flickr
Obrazek1991 Sparkle Eyes Barbie - dressed in a Barbie Fashion (2017) by Asiasta, on Flickr

Jeżeli ktoś potrafi uszyć ubranka przypominające lub fasonem zbliżone do oryginału proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Szukam Barbiowej krawcowej :)

Post autor: Asiasta »

Dziękuję Pentesilea za uszycie przepięknych ubranek dla moich Barbioszek. Na pewno zgłoszę się po następne gdyż mam jeszcze 5 laleczek do ubrania w oryginalne ciuszki :)

Poniżej nowe stroje Kiry Sun Sensation i Sparkle Eyes Barbie.

Obrazek1991 Sparkle Eyes Barbie by Asiasta, on Flickr
Obrazek1991 Kira Sun Sensation Barbie by Asiasta, on Flickr

Zdjęcia nie są zbyt ostre gdyż robione były przy słabym świetle.

W końcu udało mi się kupić sukienkę dla My First Barbie z 1984 r. :)
Obrazek1984 My first Barbie (Malaysia) by Asiasta, on Flickr
Sukienka jak i lalka wyglądają jak by były przed chwilą wyjęte z pudełka, są w idealnym stanie.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Szukam Barbiowej krawcowej :)

Post autor: Aarjelin »

o rety :szok: one wszystkie wyglądają teraz jeszcze cudniej :serducho: Wielkie gratulacje dla autorki strojów ^^ i dla ciebie za taką piękną wytrwałość :ok:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Szukam Barbiowej krawcowej :)

Post autor: Asiasta »

Aarjelin pisze:o rety :szok: one wszystkie wyglądają teraz jeszcze cudniej :serducho: Wielkie gratulacje dla autorki strojów ^^ i dla ciebie za taką piękną wytrwałość :ok:
Dziękuję.
Sparkle Eyes Barbie wygląda zjawiskowo, Dream Glow Ken nie może oderwać od niej oczu :D
Kira zaś w końcu ma swoje fioletowe bikini. Teraz patrzę na nią i widzę kompletną lalkę. W innych strojach nie wyglądała tak pięknie.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Szukam Barbiowej krawcowej :)

Post autor: Kamelia »

Asiasta pisze:Dziękuję Pentesilea za uszycie przepięknych ubranek dla moich Barbioszek. Na pewno zgłoszę się po następne gdyż mam jeszcze 5 laleczek do ubrania w oryginalne ciuszki :)
Proszę bardzo i ogromnie się cieszę, że ubranka się podobają. :) Lalki są cudne, wyglądają przepięknie. Czekam na następne zlecenia. ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości