(s)twory Balbinki

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Balbinka »

A tutaj moja najnowsza panna. Siedziała w pudle z pół roku zanim naszła mnie wena na nią. Ale jak takie piękne słoneczne dni przyszły to zobaczyłam w niej Panią Jesień. Rumianą jak jesienne jabłuszko i słoneczną jak nasza Złota Jesień. I oto jest Jesień:

ObrazekPullip MIO Mocha by Balbinka B, on Flickr

ObrazekADAW 2017 35/52 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Soihime »

Buźka śliczna poza tymi zielonożółtymi cieniami na powiekach.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Kamelia »

Super namalowana buzia. :) Ślicznie wygląda. Ale jej oczy są po prostu niesamowite - ma cudowny kolor tęczówek! Doskonale podkreśliłaś to cieniami.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Arima »

Idealna z niej Jesień!
Kolorki bardzo mi się podobają i super jej w tych jasnych włosach.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Aarjelin »

Opis idealny, faktycznie sympatyczna i rumiana jak jesienne jabłuszko :D krasna też ta bluzeczka :3 a wig absolutnie uroczy :zakochany: spokojnie dodaje +10 do wdzięku :D
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Balbinka »

Dziękuję, taki był zamysł kolorystyczny na nią żółty, zielony, czerwony i brązowy, bo to są kolory, które mi kojarzą się z jesienią. A jej kolor skóry jest taki cudnie opalony-brązowy, że brązowy został już zaznaczony. :) Cieszę się, że się Wam podoba. Ubranko to jakiś gotowy zestaw dla Barbiochy, bo skoro siedzi na MtM to można było jej coś kupić :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...


Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Balbinka »

Dziękuję. Oczka akurat kupne. Ja nie mam bazy na 13 mm.
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: lwica »

Balbinko Twoja jesienna panna jest cudowna. :serducho: Ma przepiękny makijaż a w szczególności cienie na powiekach i dolne rzęsy w różnych kolorach są rewelacyjne. :brawo: Oczy,oczy ach te śliczne oczy. :zakochany: Jednym,no może nie jednym słowem bo ja zazwyczaj dużo gadam i dużo piszę ale ona jest cudowna,boska i prześliczna i super jesienna. :brawo: :zakochany: :slinka: Widać kochana jak wielkie postępy zrobiłaś w lalkowym makijażu. :win: A czy to ciałko to nie jest od Barbie MTM bo jakieś takie podobne?

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Balbinka »

Dziękuję Lwico <3
Ciałko faktycznie jest od MtM w pomarańczowym topie. Swoją drogą mam wolną głowę do sprzedania ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Ciocia K.
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2015, 15:37
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Ciocia K. »

Arima pisze:Teraz tylko trzeba namówić właścicielkę Iwana na założenie bloga. :)
Właścicielka Iwana bardzo dziękuje za komplementy słane pod jego adresem. Dla mnie jest perfekcyjny, lepszego nie mogłam sobie wymarzyć :serducho: Mam tylko ogromne wyrzuty sumienia, że i tak bardzo zajętej Balbince przysporzyłam tak wiele pracy. Efekt przeszedł jednak moje najśmielsze oczekiwania, w Iwanie jestem całkowicie i kompletnie zakochana :zakochany:
Co do bloga jakiego miałabym założyć - nie umiem robić fajnych zdjęć i obawiam się o regularność wpisów ;) Za to Wasze blogi (Arima i Balbinka) czytam regularnie i z wielką przyjemnością :)

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Arima »

Oj tam, nikt nie robi perfekcyjnych fotek. Ja sama wciąż się uczę, często efekt końcowy mnie nie zadowala, ale się nie zrażam.
A z regularnością to każdy wie jak jest - praca, rodzina, dzieci, brak weny, zniechęcenie itp. itd. Ale są osoby, które czekają na każdy wpis i dla nich warto skrobnąć czasem choć parę słów.
Dziękuję za odwiedziny na blogu.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Balbinka »

Ciocia K. zakładaj nie marudź. Jak ja daję radę ogarnąć to Ty tym bardziej :*

A dzisiaj chciałam pokazać mojego pierwszego Pieguska - panna należy do Zurineczki i też była akcją z cyklu Lalkowe Pogotowie Balbinkowe - może kosztowała mnie mniej pracy niż Iwan, ale za to była zmasakrowana znacznie widoczniejszych miejscach...

ObrazekA 2 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekA 4 by Balbinka B, on Flickr

I tradycyjnie milion zdjęć na blogu:
http://balbinkoweemporium.blogspot.com/ ... ki-cd.html
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: lwica »

Balbinko ślicznie ją pomalowałaś ach te piękne piegi. :klaszcze: I ten nadąsany dziubek jest taki słodki. :serducho:

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: (s)twory Balbinki

Post autor: Aarjelin »

ano, pieguski górą, na boki i każdą pułką :ok: urocza panieneczka, zwłaszcza te jej lekko nadąsane usteczka ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości