Repainty Itan83

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Dziękuję bardzo :)

masz absolutną rację..- zastosuję niebawem :)

zrobiłam wczoraj również pudełko dla syrenki :) ale jeszcze wymaga małej korekty :)

ObrazekDSC_0343 by Nati, on Flickr

ObrazekDSC_0355 by Nati, on Flickr

Awatar użytkownika
Badgerstone
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2014, 23:29
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Badgerstone »

Zajekwieciste pudełko! Raczej lalczastyste :)

-- 2 lut 2016, o 12:39 --

A dla mnie jest taka jak ma być. Lalki ktore nie tryskaja chumorem trudniej sie ocenia niz te usmiechniete. Uwazam ze w przerabianiu buziek winylowych jest prawie wszystko dozwolone,ludzkie buzie tez bywaja niestandardowe, zaskakujace, wydawaloby sie ze czasem niemozliwe. Sama widzialam kiedys pania o brwiach niemozliwych wrecz zeby istnialy, bo jednak jestesmy przyzwyczajeni ze to ma byc skora gladla a na niej grzeczne kreseczki, a tu sie rzeczywistosc wymyka spod kontroli i uwazam ze Itan zgrabnie ja przedstawila. Lalka jest poprostu smutna :) czego ja skolei nie lubie za bardzo ale moze dlatego ze uwazam ze trudniej trudne emocje narysowac :) sie przyznaje :)
Ja daje 10/10, mimo ze nie moja bajka.

Frapuje mnie jak te łezki jej pispadaly z buzi,bo one sa 3D?

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Miranda »

Saga pisze:Widzę ten zamysł i sadzę, że wyszedł - ale na pewno pomogłoby, gdybyś użyła innego koloru na cieniowanie twarzy, innego na brwi, a jeszcze innego na wszelkie akcenty typu rumieńce, okolice nosa i brody, etc. Gdyby brwi były ciemniejsze, a cieniowanie nad nimi szaroniebieskie, nie byłoby podejrzeń o rozmazany kolor.
Jak Itan83 napisała, o co chodzi, to też to widzę. :D
Ale zgadzam się z Sagą - żeby to wyglądało naturalnie musisz kredki dopasowywać do koloru plastiku. Powyżej brwi to już się marszczy skóra i malunek powinien być do niej kolorystycznie dopasowany. Bo inaczej to wygląda, jakby Ci się przypadkowo rozmazało.

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Badgerstone pisze:Zajekwieciste pudełko! Raczej lalczastyste :)

-- 2 lut 2016, o 12:39 --

A dla mnie jest taka jak ma być. Lalki ktore nie tryskaja chumorem trudniej sie ocenia niz te usmiechniete. Uwazam ze w przerabianiu buziek winylowych jest prawie wszystko dozwolone,ludzkie buzie tez bywaja niestandardowe, zaskakujace, wydawaloby sie ze czasem niemozliwe. Sama widzialam kiedys pania o brwiach niemozliwych wrecz zeby istnialy, bo jednak jestesmy przyzwyczajeni ze to ma byc skora gladla a na niej grzeczne kreseczki, a tu sie rzeczywistosc wymyka spod kontroli i uwazam ze Itan zgrabnie ja przedstawila. Lalka jest poprostu smutna :) czego ja skolei nie lubie za bardzo ale moze dlatego ze uwazam ze trudniej trudne emocje narysowac :) sie przyznaje :)
Ja daje 10/10, mimo ze nie moja bajka.

Frapuje mnie jak te łezki jej pispadaly z buzi,bo one sa 3D?

Dziękuję jesteś bardzo, bardzo miła :)

Miranda Dziekuję :) oczywiście macie rację dziewczyny- spróbuję nad tym popracować... kolejny repaint już będzie inny :)

Pozdrawiam serdecznie :)

i dziękuję, że mi poświęcacie swój czas i uwagę :)

Awatar użytkownika
Badgerstone
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2014, 23:29
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Badgerstone »

No wiesz, lekko mówiąc Ty też jesteś bardzo miła :)

Masz jeszcze jakieś nowe prace?


Awatar użytkownika
Ania I.
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 21:45
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Ania I. »

Dean & Sam!!!! :happy: :zakochany: :slinka:

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Neytiri »

O matulu..... :slinka: Sam i Dean :serducho: Nie wierzę... Rewelacyjny pomysł na repaint, a jeszcze lepsze rezultaty! Uwielbiam, wprost kocham takie ooaki lalek stylizowane na postacie z filmów,seriali itp. Dean seryjnie podobny z twarzy. Sam trochę zbyt malutki się wydaje przez to chudziutkie ciałko i większą głowę, ale widzę w rysach twarzy podobieństwo :) I ta dbałość o detale, nawet swoje tatuaże przeciw-demoniczne mają ;D No słów mi brak... Chylę czoła :padam:
Rozważałaś takie repainty na lalkach typu Barbie?
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Balbinka »

Postaci co prawda nie znam, więc trudno mi ocenić zgodność z oryginałem, ale panowie i tak są przepiękni :) Na prawdę masz talent, całą masę talentu :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

dziękuję dziewczyny :blush: Ja i moja siostra jesteśmy ich oddanymi fankami :) :) bałam się, że nikt nie znajdzie podobieństwa :)
Bardzo dziękuję :)

Na barbie jeszcze nie próbowałam robić repaintów... chyba kiedyś spróbuję... chociaż trochę się boję, że główki są za małe i że nie dam rady...

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Neytiri »

Itan, trzymam kciuki i będę wyczekiwała barbiowych repaintów :) Z takim talentem do malowania jak Twój, grzechem byłoby nie spróbować pokusić się o przemalowanie Barbie. Lalki tego formatu dają najbardziej realne efekty, zbliżone do prawdziwych postaci. A gdy jak nie wątpię osiągniesz wprawę w takich repaintach i rozpoczniesz wykonywanie ich na zamówienie, daj znać, ustawię się w kolejce :D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1059
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Kamelia »

Aż z ciekawości zajrzałam do galerii serialu. :) I tym bardziej jestem pod wrażeniem repaintu. :)

Awatar użytkownika
Badgerstone
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2014, 23:29
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Badgerstone »

Ja - klęcze !! Damn, polska Noel Cruz!!!

Ooo,można by Daredevila zrobić, jest tyle możliwości! Ja chce jeszcze zrobjc Jacksona Galaxy z kotami :)


Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Balbinka »

W sprawie kurtki zajrzyj na bloga naszej Astridnat. Na pewno znajdziesz tam ciekawe wykroje i masę szyciowej inspiracji :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości