Repainty Itan83

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Chupacabra »

Niesamowity, dopracowany. W życiu bym tego lalka nie poznała po takiej metamorfozie. Pokłony.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

ObrazekPennywise OOAK dool 2 ;) by Nati, on Flickr Oj no wiem ;) ale robiony na zamówienie :D

ObrazekPennywise OOAK dool 2 ;) by Nati, on Flickr

-- 24 wrz 2017, o 20:27 --
Chupacabra pisze:Niesamowity, dopracowany. W życiu bym tego lalka nie poznała po takiej metamorfozie. Pokłony.
Bardzo dziękuję :serducho:

-- 24 wrz 2017, o 20:27 --
Pentesilea pisze::klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

O ludziska kochani, Edward jak żywy...

Jestem tak zachwycona, że nie wiem, co mam napisać. Jesteś niesamowita.

Aż chyba film sobie obejrzę.
:serducho:

-- 24 wrz 2017, o 20:28 --
Balbinka pisze:Edward jest mocarny. Niesamowite rzeczy jesteś w stanie wyczarować z lalek. Najbardziej zachwyca mnie zawsze ten w pełni dopracowany koncept - od pomalowania, przez strój, aż po dodatkowe akcesoria. Wszystko jest genialnie pomyślane i genialnie zrobione. Cuda tworzysz kobieto :zakochany: :zakochany: :zakochany:
:serducho:

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 84
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Netta »

O matko :serducho: ! Cudo, jestem pod wrażeniem (Twoje repainty to mistrzostwo świata, te detale aww.. mogłabyś konkurować śmiało z takimi artystami jak Noel Cruz), wygląda jak ten prawdziwy! Jakiej lalki użyłaś do stworzenia klauna?


Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: lwica »

Zacznę od tego,że nie przepadam za klaunami.A im są bardziej realistyczne tym moja niechęć do nich jest większa. A jak zobaczyłam Twojego klauna od razu mnie strząchnęło,przeszedł mnie dreszcz i dostałam gęsiej skórki,jednym słowem się przeraziłam. :stres: Ale to tylko bardzo dobrze świadczy i znaczy to,że Twój klaun jest bardzo realistycznie i profesjonalnie wykonany. :brawo: Gratuluję talentu i fantazji z jaką tworzysz lalki. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Kamelia »

Zgadzam się z Lwicą. Jest straszny i przerażający. Wykonany po mistrzowsku.


Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Carmazin »

Świetny, bardzo mi się podoba zarówno sam lalek jak i zdjęcia :D Szyjesz ręcznie, czy na maszynie?



Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Balbinka »

Widziałam na flickru. Super :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Balbinka pisze:Widziałam na flickru. Super :serducho:

:) Tak wiem, jest obrzydliwy ;) ale to już prawie koniec z mrocznymi postaciami :) Jeszcze tylko jedna (nie wiem, czy nie gorsza ;)), a potem już mniej mroczne i bardziej estetyczne :rotfl:

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Aarjelin »

Itan83 pisze:
Balbinka pisze:tak wiem, jest obrzydliwy ;) ale to już prawie koniec z mrocznymi postaciami :) Jeszcze tylko jedna (nie wiem, czy nie gorsza ;)), a potem już mniej mroczne i bardziej estetyczne :rotfl:
Moment... znaczy jak to, coś jeszcze straszniejszego niż ten Pennywise ??? :boisie: i teraz jeszcze ten zazębiasty klaun z AHS :szok: to ja nawet nie patrzę xD
A tak poważniej, tylko nie zrozum mnie źle, naprawdę podziwiam twój warsztat, ogrom pracy jaki wkładasz w te wszystkie detale, że wyglądają potem tak wiarygodnie, jakby to faktycznie były jakie limitki firmowe za porażające piniadze ^^ ale z drugiej strony... no ja ledwo na tego Pennywise byłam w stanie przez chwilkę spozierać bo mnie zara nerwowo telepło xD więc nie wiem czy jeszcze bardziej nie podziwiam zimnej krwi i odwagi ludzi którzy po ewentualnym nabyciu tych perełek, będą potem z nimi w stanie zasnąć po ciemku w pokoju xD ...no chyba, że gablotka pod kluczem :rotfl:
Ale to tylko świadczy o twoim kunszcie, bo dla mnie te klauny przerażające są jak cholera xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Aarjelin pisze:
Itan83 pisze:
Balbinka pisze:tak wiem, jest obrzydliwy ;) ale to już prawie koniec z mrocznymi postaciami :) Jeszcze tylko jedna (nie wiem, czy nie gorsza ;)), a potem już mniej mroczne i bardziej estetyczne :rotfl:
Moment... znaczy jak to, coś jeszcze straszniejszego niż ten Pennywise ??? :boisie: i teraz jeszcze ten zazębiasty klaun z AHS :szok: to ja nawet nie patrzę xD
A tak poważniej, tylko nie zrozum mnie źle, naprawdę podziwiam twój warsztat, ogrom pracy jaki wkładasz w te wszystkie detale, że wyglądają potem tak wiarygodnie, jakby to faktycznie były jakie limitki firmowe za porażające piniadze ^^ ale z drugiej strony... no ja ledwo na tego Pennywise byłam w stanie przez chwilkę spozierać bo mnie zara nerwowo telepło xD więc nie wiem czy jeszcze bardziej nie podziwiam zimnej krwi i odwagi ludzi którzy po ewentualnym nabyciu tych perełek, będą potem z nimi w stanie zasnąć po ciemku w pokoju xD ...no chyba, że gablotka pod kluczem :rotfl:
Ale to tylko świadczy o twoim kunszcie, bo dla mnie te klauny przerażające są jak cholera xD
:) Dziękuję :) One właściwie to właśnie były robione na zamówienie ;) Pewnej Pani bardzo się spodobał mój pierwszy Pennywise- ale nabył go ktoś inny i poprosiła mnie o zrobienie jeszcze jednego. Nie zdążyłam skończyć i już prosiła o Twisty ;)
No a teraz jeszcze jednego chce innego ;)
Więc w sumie właśnie! to jeszcze dwóch będzie "strasznych"
Jeden już gotowy- filmik w sobotę, a za tamtego na zamówienie dopiero się zabieram ;)

-- 25 paź 2017, o 20:42 --

Ja tam osobiście nie gustuję w takich lalkach, zakrwawionych, zmasakrowanych..
Nie boję się klaunów, ale Pennywise podoba mi się, gdy zęby ma schowane ;) :boisie:

-- 25 paź 2017, o 20:43 --

ale jak to się mówi? Nasz klient , Nasz Pan :) :bezradny:

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Chupacabra »

Mój miszczu! Niesamowicie straszne. I dopracowane. Dobrze straszne, aż nie wiem co napisać.
Ale nie postawiłabym takiego lalka na półce... xD
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości