Pytanie o akryle

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: Stary_Zgred »

Pod tymi gąsienicami kryją się wżarte na amen ślady od długopisu - nie dało rady tego inaczej ukryć (ja jeszcze nie umieć :) ) a wywabiać mi się nie chciało.
Jutro daję druga warstwę Liquitexu - zobaczymy ile warstw ta twarz zniesie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: Saga »

A mi się te brwi podobają! Byłaś do nich zmuszona, ale wyciągnęły taki charakter z tej dziewczyny, że ah. Czarne brwi, co niejedną pensetę pogodniły do domu, platyna i ten pieprzyk - mistrzostwo :D

(Przepraszam za offtop, po prostu obok takiej buzi ciężko przejść obojętnie ^^)

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: DragonLady »

Cudna! :D Te brwi jej tylko charakteru dodają :). Bardzo mi się podoba. ... nie chcesz przypadkiem paru łebków do przemalowania? :>...
;)

I już wiem, do kogo się na warsztaty repaintu zapiszę, jeśli postanowię spróbować całkowitego przemalowania lalki. :rotfl:
Bardzo mi się Twoja kreska podoba.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: Annorelka »

Repaint Kiry jest śliczny, zresztą bardzo podobają mi się wszystkie, które tu an forum od czasu do czasu wstawiasz. :) Brwi nie wyglądają jakby miały coś skrywać. :P
Mhm, ja też tylko na pomalowanym użyłam. Klejące się miejsce jest na ramieniu, ono jakby nieco bardziej "gumiate" niż plastikowy tułów. Ale winyl to też nie jest.
Wybacz, jeśli to zabrzmiało jakbym Cię miała za głupią, to ja mam tendencje do wypowiadania się niezrozumiale więc wolałam to jeszcze raz zaznaczyć. ^^;

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: DragonLady »

Ahaha, nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby w ten sposób odbierać. :D Potwierdziłam tylko sposób maziania :). A że plastik plastikowi nierówny, to piszę po czym mazałam.
Za to marki lakieru niestety nie podam, nie mam go tutaj.

Awatar użytkownika
ita
Posty: 48
Rejestracja: 04 sty 2016, 00:22
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: ita »

Zgredku fajnie to wyszło zwłaszcza w kontekście tych plam z dlugopisu - gdybyś nie napisał/a nikt by się nie domyslił, że to nie planowane.
Bardzo ładny też kontrast matowej twarzy i błyszczących ust.
Ten lakier jest pędzlem nakladany? Nie rozmazuje warstw spodnich (bo wydaje się że pastele też były użyte na polikach)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: Stary_Zgred »

Tak, pędzelkiem. Nie rozmazuje warstwy spodniej, jeśli jest porządnie wyschnięta. Minus Liquiteksu - dość długo schnie.
Obrazek


Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Pytanie o akryle

Post autor: Stary_Zgred »

Przeokrutnie :) Ale im bardziej capi, tym lepiej zabezpiecza :D
Obrazek



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości