Przemalowańce

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: midorigami »

bomba :D
taka właśnie muśnięta słońcem wiejska dziewuszka :P
te brwi :serducho: i kolor usteczek, tylko całować :rotfl:

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Balbinka »

Z tymi wyrazistymi ustami jest ekstra. Te brwi są dużo lepsze na jej buzi niż poprzednie, ale nadal mała zawartość Zgredki w Zgredce :) ogólnie śliczna :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
CudMalina
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:30
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: CudMalina »

Początkowo chciałam się zabrać za repaint lalki z EAH, bo bardziej podobały mi się ich ciałka niż MH, ale jak pooglądałam te księżycowe twarze to uznałam, że nie da z nich zrobić nic ładnego. Ale myliłam się, bo Twoja lala jest urocza i nie ma nic z tej fabrycznej buły. Druga wersja zdecydowanie bardziej udana niż pierwsza, te jasne brwi i piegi mnie urzekły. Jeszcze w połączeniu z takimi czerwonymi ustami wyglądają super. Śliczny repaint. :)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

Dzisiaj na tapecie miały być barbiochy, ale skoro mi Spectra z kosza z trupami wypadła, więc zmieniłam plany. Z tą Spectrą to zabawna sprawa - znalazłam ją podczas wypadu z dziewczynami na Olimpię, a że od dawna szukałam jakiejkolwiek, więc złapałam ją bez obejrzenia. Miała zostać w stanie oryginalnym, ale podjęłam decyzję o zmianie makijażu już w pół godziny po dowiezieniu jej do domu. Ciuchy od razu poszły do pralki, ale wyszły z niej w strzępach,więc dostała przypadkowy składak z tego, co było na stanie, czyli nic do siebie nie pasuje i nie wiem co jest od czego.
Lalka całkiem ładnie się odmyła, ale po doprowadzeniu do porządku okazało się, że ma tak badziewnej jakości kłaki, że to boli. Zastanawiam się na przelaniem ich wrzątkiem, choć boję się, że zrobi się siano. Czy włosy Monsterek nadają się pod wrzątkowanie?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Chupacabra »

Jeju jakie ślicznoty. :D Obie i pączek i duszek. A jakie ta Spectra ma odjasadowe kości policzkowe, to znaczy wiem, że ten mold tak ma, ale jeszcze to świetnie podkreśliłaś. :D
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
CudMalina
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:30
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: CudMalina »

Czy włosy Monsterek nadają się pod wrzątkowanie?
Sprawdziłam na swoich - nadają się. :)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Balbinka »

Super wyszła :) :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: lwica »

No proszę kolejna ślicznotka wyszła spod twojej ręki.Jakie ma całuśne usteczka,dodają jej charakteru.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

Jak się człowiek umęczy ćwiczeniami, to z chęcią łapie za pędzel. Miałam w trupiarni nielubianą Millie, która leżała tam od pół roku, no to w końcu wylazła. Na początku, kiedy lalki z tym moldem dopiero się pojawiły, to ogromnie się cieszyłam. Były śliczne, młodzieńcze i wesołe. Teraz, kiedy widzę w sklepie czterechsetną lalkę z tym samym makijażem, to ciut mi dziwnie.
Na swoją jeszcze nie mam ostatecznego pomysłu, ale wiem, że przyjdzie. Na razie bazuję na koncepcie Mattela - czyli powielam roześmiane, trochę nijakie dziewczątko.
Obrazek
I jeszcze pytanie za sto punktów: gdzie ja wsadziłam błyszczący lakier do wykończenia oczu i ust? O.o
Obrazek

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: barbusia77 »

Zgredko ładnie :klaszcze: a oczka na brązowo dało by radę ? ;)
<3

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

barbusia77 pisze:(...) a oczka na brązowo dało by radę ? ;)
Bez problemu, jeno że jak skończę mazaninę, to nabieram obrzydzenia do pomalowanej lalki i zamiast nanosić poprawki, to biorę się za następną ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: lwica »

Bardzo ładna panna Ci wyszła.Tylka mam takie wrażenie że te oczka to są w stosunku do całej twarzy troszkę za małe.Ale podoba mi się połączenie zielonych oczu z żółtym cieniem na powiekach.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Czarnab1 »

Ja uwielbiam te małe oczka, wyglądają naturalniej. Wszystkie lalki Zgredka podziwiam z zachwytem. Gratuluję talentu i umiejętności malowania pędzlami. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

Przyszła do mnie z Olx mamuśka Mattel:

Obrazek

Ale jakoś mi jej naturalny make up nie podpasował :facepalm:

Obrazek

Wieczorem jeszcze posiedzę nad wyrównaniem brwi, ale na razie mam tej lalki serdecznie dosyć :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Annorelka »

Śliczna jak zawsze, do tego nigdy nie widziałam repaintu lalki z tym moldem. Mam nadzieję, że go użyją wśród Fashionistek, bo sama bym chciała spróbować go przemalować!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości