Carmazinowe stworki

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: CottonCandyTail »

Brwi są moim zdaniem najgorsze, zawsze wychodzą nie tak xD Podoba mi się, że nie są identyczne, a mimo to równe i o ładnym kształcie :) Ciekawe jaka będzie reszta stylizacji ^^

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Pentesilea pisze:Dwa koczki! Aż się prosi! :)
Właśnie wiem, że się aż prosi, ale ja akurat jestem absolutnym beztalenciem jak chodzi o włosy- nie ważne czy moje, czy lalkowe :rotfl:
CottonCandyTail pisze:Brwi są moim zdaniem najgorsze, zawsze wychodzą nie tak xD Podoba mi się, że nie są identyczne, a mimo to równe i o ładnym kształcie :) Ciekawe jaka będzie reszta stylizacji ^^
O tak, brwi to koszmar! Znaczy teraz już nie, ale na początku doprowadzały mnie do płaczu ;( Cieszę się, że Ci się podobają :) Postaram się ją całą utrzymać w stylu retro :D

A ponieważ robię pięć rzeczy jednocześnie właśnie skończyłam ubierać moją Blythe. Miała być Sophie po bohaterce Ruchomego Zamku Hauru, ale teraz chyba jej nie pasuje...

ObrazekBlythe doll custom #2 by Carmazin, on Flickr

ObrazekBlythe doll custom #2 by Carmazin, on Flickr

ObrazekBlythe doll custom #2 by Carmazin, on Flickr

Wybaczcie mi proszę słabe zdjęcia, ale znowu ( ;( ) zostałam bez aparatu.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Kamelia »

Ja też nie znoszę układania włosów, pewnie trzeba mieć jakieś sposoby, ja ich jeszcze nie znalazłam...

Brwi faktycznie śliczne Ci wychodzą.

Też robię zwykle kilka rzeczy na raz, ale z tym walczę, bo to zawsze doprowadza u mnie do zgrzytów. ;) Coś zawsze ucierpi, najczęściej moje nerwy. ;)

Panienkę widziałam przed chwilą na Insta, bardzo fajnie wyszła, oryginalnie. Niby słodka, ale to tylko pozory... ;)

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Pentesilea pisze:Ja też nie znoszę układania włosów, pewnie trzeba mieć jakieś sposoby, ja ich jeszcze nie znalazłam...

Brwi faktycznie śliczne Ci wychodzą.

Też robię zwykle kilka rzeczy na raz, ale z tym walczę, bo to zawsze doprowadza u mnie do zgrzytów. ;) Coś zawsze ucierpi, najczęściej moje nerwy. ;)

Panienkę widziałam przed chwilą na Insta, bardzo fajnie wyszła, oryginalnie. Niby słodka, ale to tylko pozory... ;)

Pentesilea, swoich włosów też nie potrafię ujarzmić, a że kręcone to codziennie rano mam przed lustrem nową porcję wrażeń :facepalm:
Bardzo się cieszę, że podobają Ci się brwi, bo to była chyba najtrudniejsza rzecz do nauczania w repaintingu :)
Co do robienia kilku rzeczy naraz- w pewnym momencie zaczęłam robić listy "to do" i biorę się do kolejnej rzeczy dopiero, kiedy skończę lub nie mam możliwości skończyć poprzedniej. Trochę pomaga. Ale tylko trochę :rotfl:
Panienka miała być jak urocza, ale rozpieszczona nastolatka z Miami :D


Część z Was już widziała metamorfozę mojego Isula, którego pokazywałam tu przed repaintem jakiś czas temu. Buźka skończona, teraz czekam na włoski i zastanawiam się nad ciałem, bo Isul zmienił płeć i został dziewczynką.

ObrazekIsul Renovation by Carmazin, on Flickr


Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Kamelia »

Już widziałam Isulkę, ale i tu się pozachwycam. :) Dzięki niebiosom, że trafiła do Ciebie i zmieniłaś "to coś" w lalkę. :)

Też miałam listę... U mnie nie pomaga wcale. :P

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: lwica »

No proszę Ty normalnie cuda robisz z lalkami. :brawo: Z brzydkiego chłopca zrobiłaś śliczną dziewczynkę. :serducho:Ja nawet nie miałam pojęcia,że tak się da z lalkami a jednak Carmazin wszystko potrafi. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Asiasta, bardzo dziękuję :serducho:
Pentesilea pisze:Już widziałam Isulkę, ale i tu się pozachwycam. :) Dzięki niebiosom, że trafiła do Ciebie i zmieniłaś "to coś" w lalkę. :)

Też miałam listę... U mnie nie pomaga wcale. :P
Bardzo dziękuję :buzki: Muszę jej w końcu zamówić włoski, ale jest tyle pięknych peruk, że nie mogę zdecydować...

lwica pisze:No proszę Ty normalnie cuda robisz z lalkami. :brawo: Z brzydkiego chłopca zrobiłaś śliczną dziewczynkę. :serducho:Ja nawet nie miałam pojęcia,że tak się da z lalkami a jednak Carmazin wszystko potrafi. :klaszcze:
Hihihi, bardzo się cieszę, że Ci się podoba :D i dziękuję za komplementy :serducho:

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Ostatnio niestety nie mam za dużo czasu na lalkowanie, ale w weekend powstała u mnie taka mini sesyjka :)

ObrazekGinger by Carmazin, on Flickr

ObrazekGinger by Carmazin, on Flickr

ObrazekGinger by Carmazin, on Flickr

ObrazekGinger by Carmazin, on Flickr

I backstage :rotfl:

ObrazekOff stage XD by Carmazin, on Flickr

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Soihime »

Bardzo mi się podoba ta sesja. Przypomina mi obraz "Ofelia".
o ten:
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Soihime, bardzo dziękuję, sesja była inspirowana właśnie Ofelią :*
W międzyczasie przerobiłam ZNOWU lalkę, której nienawidzę. Pullip w kolorze Mocha to moja męka, ile razy jej nie malowałam coś było nie tak. Jak juz za czwartym razem makijaż był ładny, lalka przewróciła się i odprysnął jej spory fragment pod brwią... W końcu stwierdziłam, że ona po prostu potrzebuje innej stylówy. I tadaaam, oto steampunkowa Pullip:

ObrazekSteampunk Robo Girl by Carmazin, on Flickr

ObrazekSteampunk Robo Girl by Carmazin, on Flickr

ObrazekSteampunk Robo Girl by Carmazin, on Flickr

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Soihime »

ooo super praca :D

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Bardzo dziękuję :D

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Wydaje mi się, że już gdzieś ją pokazywałam, ale ostatnio uszyłam jej ciuszki pasujące do charakteru więc pokazuję znowu :D

ObrazekBubu- spooky cute girl by Carmazin, on Flickr

ObrazekBubu- spooky cute girl by Carmazin, on Flickr

ObrazekBubu- spooky cute girl by Carmazin, on Flickr

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Ner »

Jestem mega fanką Twoich prac. Czego tylko się dotkniesz, to wychodzi przepięknie. Gratuluję i podziwiam <3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości