Reroot

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Troszkę mnie dzisiaj na malowanie wzięło więc zabrałam się za moje 3 grubaski :).

Laleczki zostawiłam w workach, ponieważ malowałam je przy sztucznym świetle i z doświadczenia wiem, że jutro w dziennym świetle znajdę coś do poprawy. Już znalazłam małe niedociągnięcia. Także lalki jeszcze nie są całkiem gotowe.

//Usunięto nieaktywne link do zdjęć. Miranda

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: barbusia77 »

:slinka: cuda!!! zwlaszcza pierwsza mi sie podoba,bo bardzo naturalna :serducho:
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Skończyłam kolejny repaint moich Fashionistek. Za jakiś czas pewnie znowu wrócę do nich bo bardzo dobrze mi się na ich główkach maluje.


-- 10 lut 2018, o 23:23 --

BTW po nałożeniu MSC namalowane oczy jak by straciły ostrość. U lalek z ciemniejszą karnacją biała kredka zrobiła się mniej wyrazista, tak samo kolory oczu zlały się ze sobą (najbardziej u ostatniej lalki). Cały makijaż zrobił się lekko rozmyty. Co może być tego powodem. Poprzednim razem tak nie było. Może następnym razem nie będę cieniować oczu, zostawię białą gałkę oczną.

//Usunięto nieaktywne link do zdjęć. Miranda

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Balbinka »

Może za dużo się przysnęło, albo była większa wilgotność powietrza lub zimniej było? Panny skorzystały na zmianie :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Może to wina wilgotności i zimna. Tym razem popryskalam lakierem wszystkie 3 lalki wiec musialam wyjść na zewnątrz. Na balkonie nie moglam tak dlugo wytrzymać ze wstrzymanym oddechem.

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Ner »

A może za dużo lakieru na jedną warstwę i pigment się z nim zmieszał, zanim zaschło?

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Ner pisze:A może za dużo lakieru na jedną warstwę i pigment się z nim zmieszał, zanim zaschło?
Stawiam na zimno. Dzisiaj znowu lakierowałam głowę na dworze i na bank to wina zimna. Lakierując twarz lalki w domu nic się nie stało. Pomalowane oczy po spryskaniu głowy na dworze zrobiły się rozmyte.
No cóż wrócę do moich Fashionistek wiosną gdy już będzie ciepło :) do tzego czasu pobawię się maszyną do szycia i pomaluję kupione dla lalek od integrity toys mebelki oraz uszyję nakrycia na siedzenia.


//Usunięto nieaktywne link do zdjęć. Miranda

Awatar użytkownika
Ania I.
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 21:45
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Ania I. »

Znam ból tego, że lalka się świeci / nie schnie, tak jak powinna, gdy jest za zimno - bo okno otwarte, drzwi od balkonu, itp. dlatego nawet jak sprejuję na dworze, to szybko wchodzą i kładę lalkę na ciepłym kaloryferze. ;)

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Arima »

Rozmyte czy nie, i tak fashionistki zyskały na przemalowaniu.
Zwłaszcza brunetka wpadła mi w oko. :)
A swoją drogą, to wiosna by już mogła przyjść.

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Ner »

Dziwne z tym zimnem, bo swoje lalki lakieruję pod gołą chmurką, przed domem, a na wyschnięcie wstawiam je do piwnicy, gdzie wcale ciepło nie jest. Może warswa smogu w Wawie jest już tak gruba, że niweluje ten problem? :D

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Arima pisze:Rozmyte czy nie, i tak fashionistki zyskały na przemalowaniu.
Zwłaszcza brunetka wpadła mi w oko. :)
A swoją drogą, to wiosna by już mogła przyjść.
Dziękuję. Sama już nie mogę się doczekać wiosny :/. Na szczęście zima mija szybko i nie jest tak mroźna jak zapowiadano w zeszłym roku. W moich stronach nawet śniegu nie ma, był przez chwilę. Dosłownie przez chwilę!!! Spadł i zaraz się stopił.
W tym roku zima ominęła moje miasto, bo w miejscowości położonej koło Oławy w zeszłym roku przed świętami przez kilka dni było sporo śniegu. :D.
Takie zimy kocham i tak jest od kilku lat.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Dzisiaj przyszły saranowe włosy dla mojej Supersize Barbie oraz dla totally hair Barbie. Jutro zabieram sie za główkę Totally Hair Barbie. Gdy główka będzie gotowa podmienie ją u lalki Totally Hair reprodukcji.
Obrazek

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: barbusia77 »

Asiasta bedziesz wyszywać nowe włoski Supersize?? Jejuuu :zakochany: , bedzie jeszcze piękniejsza :serducho:
<3


Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Czarnab1 »

BarbieDream Włosy kupiłyśmy na stronie http://www.retrodollseurope.com.
Za kosmyk z saranu wychodzi koło 15 zł. Przesylka wyszła 80 zł przy zamówieniu 16 szt. Doręczenie 3-5 dni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości