Moje oł oł aki

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Moje oł oł aki

Post autor: CottonCandyTail »

Panie i Panowie, przyznaję się do popełnienia przestępstwa w postaci pierwszej peruki :D
https://www.instagram.com/p/Bi1Qskhln8l/
Jest ona dla lalki z odstającymi uszami, czyli Mouscedes, pomysł na nią okazał się dobry, tylko muszę popracować nad wykonaniem, widać przerwy, plus klej zastygł krzywo :facepalm: Użyłam alpaki suri, którą pokochałam, niestety by ją zafarbować użyłam farby L'Oreal Colorista, która te włosy spaliła i wyglądają jak wata cukrowa, piękny kolor to za mało :no: Ale jak na pierwszy raz jestem zadowolona, po prostu potrzebuję więcej praktyki :)
Pe es... Dobrze że ta alpaka nie była droga i wciąż mam zapas, tylko czym uzyskać taki kolor?

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: Balbinka »

Bardzo fajnie wyszedł. Kolor faktycznie jest super. A jakby spróbować to ufarbować barwnikami do tkanin? Albo rozcieńczyć farbę do włosów odżywką? Gdzieś widziałam,,że tak robili przy farbowaniu alpaki.

Ps. Zaobserwowałam na IG :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: Carmazin »

Widziałamna na ig :D teraz pomyśl, co te farby robiąz ludzkimi włosami XD ja farbowałam włosy lalce szamponetką z Joanny, malinowy rróż.

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: CottonCandyTail »

Balbinko, Carmazin dziękuję :)
Aż się boję myśleć jakie naprawdę mają włosy osoby bo totalnym farbowaniu tym cudem, trzymałam tę farbę może z 15 minut tylko :( Barwnik i szamponetka to może być lepsze rozwiązanie, ale nie wiem jak uzyskać tym kolor "złoty różowy", niby są takie farbki, czy nawet barwniki ale toż to drogie D: O inne kolory się nie martwię, bo peruki się przecież nie myje jakoś w przyszłości, to i zwykłą farbą plakatową za grosze złapie, farbowałam tak kiedyś na czerwono skórkę z królika i kolor złapał bardzo mocno, alpaka chyba nie ma silniejszych włosów, skoro z aksamitnych zrobiło się totalne sianko xD
Teraz mam inny problem, jaka masa plastyczna będzie się trzymać tworzywa z którego są zrobione monsterkowe nogi :mysli:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: Arima »

Peruka wygląda fajnie. Kolor bardzo mi się podoba.
Ale że farba taka niszczycielska to bym nie podejrzewała.
To ciekawe jak działa Schwarzkop live color.
Trochę mnie dobiłaś tym królikiem, bo to moje ulubione zwierzątka.

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: CottonCandyTail »

Arima, spokojnie, to był królik jadalny z 40 letniego płaszcza roboczego, nie do ozdoby, potrzebowałam czegoś a la futro do przebrania w szkole, to mi dała babcia. Swoją drogą, używanie alpaki też nie koniecznie jest eko i w ogóle :(

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: CottonCandyTail »

Panie i Panowie, przyznaję się do popełnienia czynu określonego jako "moja druga peruka w życiu", kolejny raz dla Mouscedes z monster high z wykorzystaniem resztek tej watowatej, ufarbowanej złem alpaki, polecam zajrzeć, bo odsłaniam sekret ściąganej peruki dla lalki z uszami szerszymi jak głowa :dance:
https://www.instagram.com/p/BjCRIkLFYNm/

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: Carmazin »

Bardzo fajnie wyszła :D nie wiem, jak w dotyku, ale wygląda bardzo naturalnie .

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: Soihime »

Oglądałam na insta :D wyszło super. :D Dałabym tysiąc lajków, gdyby się dało. :D

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Moje oł oł aki

Post autor: Balbinka »

Super wyszła :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości