Lalka Billie Eilish

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Nie znalazłam wątku poświęconego laleczce wyprodukowanej przez firmę Bad Guy na wzór wokalistki Billie Eilish,więc go tworzę ;) Laleczka wielkościa zbliżona do barbiowatych. Ciałko masywne. artykulacja podobna do Barbie made to move. Stopy i dłonie bardzo precyzyjne,makijaż mógłby być lepiej wykonany- jedno oko mija się z odlewem,ale czepiać się nie bedę ;) Wlosy dosyć mocno wycieniowane z zielonymi pasemkami. Buty nie pasują od żadnej lalki,ale ubranko z Barbie curvy pasuje ;) Obrazekb2 by anaconda1977,, on FlickrObrazekb3 by anaconda1977, on Flickr Obrazekb1 by anaconda1977, on Flickr
Piszcie,jak Wam się podoba,postaram się dodać więcej zdjęć w wolnym czasie :) ja jestem laleczką zauroczona,choć w realu jest bardziej blada niż to pokazują zdjęcia(chodzi o buzię)
<3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: Soihime »

OO jest trochę niższa od Barbie.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Soihime pisze:
22 sty 2021, 15:40
OO jest trochę niższa od Barbie.
Faktycznie hehe 8)
<3

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: Neytiri »

Kupiłam samą główkę tej lalki na Aliexpress, ponieważ właśnie obawiałam się tego nowego rodzaju ciałka i jego wysokości 26 cm. Jeśli uda mi się dopasować do tej główki jakieś zastępcze ciałko, to też pokażę. Na razie nie mam zamiennika, a główka ma bardzo wąskie wycięcie, mniejsze od znanych nam Barbie. Przy czym jest zdecydowanie twardsza.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: Soihime »

Też widziałam samą główkę na Ali za niecałe 8zł
https://pl.aliexpress.com/item/10050018 ... eqGHL&mp=1

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Może i główkę BE da się przełożyć na inne ciałko ale z tego co widze to na jej ciałko i inna główka nie bardzo by pasowała. Ciałko ma bardzo blade w typie Azjatki. Podoba mi się artykulacja w talii, szkoda ze pod biustem nie dali :zalamka: Tylko stopy duże i płaskie wiec buty to raczej tylko od BE albo samemu trzeba zrobić ;)
<3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Mam pytanie, ale nie wiem czy nie sklei mi postów. Czy ciałko puszystej MTM będzie pasowało do główki Billie?? Jeśli tak to które będzie kolorystycznie dopasowane? Jeśli nie to jakie??
<3

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: Neytiri »

Kolorystycznie pasują ciałka MtM Azjatka purpulowy top oraz joga kwiatowa pulchna. Ale główka nie pasuje wprost na bolec, otwór w główce jest za wąski i zbyt głęboko osadzony. Zrobiłam klejem na gorąco taką dodatkową małą kulkę na końcu i ona trzyma główkę. Dzięki temu szyja nie jest skrócona.
Obrazek

Może nie jest to 100% wytrzymałe, ale główka dość stabilnie jest osadzona, nie spada i ma możliwość ruchu, co dla mnie jest wystarczającym efektem.

Obrazek
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Neytiri wyszło genialnie :serducho: no i wreszcie buty można dopasować do stop bo oryginalnie to chyba tylko od Kena :face: xD
<3

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: Karo »

Ciekawe czy reroot dałoby się jej zrobić przez taki mały otwór. Z twarzy jest ładna, tylko włosy mi się niezbyt podobają.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Karo pisze:
25 kwie 2021, 21:37
Ciekawe czy reroot dałoby się jej zrobić przez taki mały otwór. Z twarzy jest ładna, tylko włosy mi się niezbyt podobają.
Można zrobić retoot do środka, a potem zalać klej do głowy. Tez mnie te włosy drażnią, lepiej by jej było w brązowych :blush:
<3

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: Neytiri »

Można poszukać łysych główek na Aliexpress, ale makijaże mają mega krzywe. Nawet moja główka ma krzywy malunek, próbowałam trochę poprawić kreski przy oczach, ale wciąż kiepsko to wygląda.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka Billie Eilish

Post autor: barbusia77 »

Czy ktoś podjął się rerootu głowy Billie?? Jest dosyć twarda wiec może być ciężko. Do tej pory robiłam przeszczep włosów tylko u barbiowatych.
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości