I znów kupiłam/em lalkę

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Soihime »

Mam to ciałko w wersji 40cm :). Jak za te ceny to są spoko i sądzę, że da się nimi też pobawić.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Rainbow High seria 3. Wg. mnie zdecydowanie najlepsza łącznie z linią cheer + kolekcjonerskimi lalkami (dużą Amayą, Jett Dawson i bliźniaczkami). Włosy gęste i bez kleju, o wiele lepsze niż u poprzedniczek i wszystkie bardzo ładne, chociaż Sheryl nie robi na mnie takiego wrażenia jak na zdjęciach, z Różową za to jest odwrotnie, zdecydowanie najpiękniejsza lalka z tej linii według mnie, fryzura inspirowana słynnym kucykiem Ariany jest świetna :D

Awatar użytkownika
paxiriksu
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, 17:46
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: paxiriksu »

Obrazek
Uległam, miałam wyczekać aż stanieją na alledrogo, ale jak dzisiaj ją znalazłam to musiałam. Daphne Minton, moja faworyta z s3 i druga moja RH, która też pójdzie na customa (tak jak cheer Jade). Planuję też Darię Roselynn kupić później, druga ulubiona z tej serii, ale dopiero jak się pojawi na internecie. I tym razem faktycznie stanieje.

Ale pewnie przed tym ulegnę i na okolice mikołaja wezmę Jett.
Obrazek
Dzisiaj znalazłam w smyku, co mnie zdziwiło. Myślałam, że w ogóle jej nie zobaczę w sklepach.
Na razie się zastanawiałam nad nią tylko, ale teraz wiem, że skradła mi serduszko. Na żywca jest dużo bardziej urokliwa. Sukienka taka o, ale po pytaniu chłopaka "czemu ta lalka ma sukienkę CocaColi?" nie mogę się pozbyć tego wrażenia. Akcesoria, ciuszki komiksowe Jett i sama lalka są śliczne, śliczne, śliczne.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: GooliopeJ »

W ramach przedświątecznego przestrzeżenia: ukochany z jak najlepszymi zamiarami chciał mi sprezentować dwie lalki, nad którymi od dawna się zastanawiałam. Aukcje prezentowały się jak najbardziej okej, lalki na żywo w pudełkach - niezbyt urodziwe ale do przeżycia, dopiero po wyjęciu z pudełek okazało się że to koszmarek, jakiego nawet jako dziecko nie widziałam na oczy. Elsa wygląda na 100% podróbkę - gumowe nogi (!) niczym u starych pseudo Barbie, świecąca twarz, sztywna suknia wyglądająca jak kawałek szmatki, z której sypie się brokat... O rysach twarzy nie wspomnę, MH mogliby się pokusić o takiego potworka :D Anna wypada minimalnie lepiej, bo twarz wygląda jako tako ale tu znowu mamy tragiczne gumowe nogi, ubranie niczym zakonnica, do tego przy wyciąganiu z pudełka zaczęła grać, gdy któreś z nas próbowało ją ''uwolnić''... Innymi słowy, lepiej nie kupować na Allegro oryginalnych produktów Disney Store, bo za cenę oryginału można nadziać się na podróbkę, sami sprzedawcy możliwe że nie do końca są tego świadomi. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się, że lalki po odpakowaniu wylądowały w worku na śmieci, bo nieuczciwie byłoby to sprzedać, a oddać dziecku wstyd...
Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: KiciaKocia »

Ale lalki od Disney Store mają gumowe nogi zginane na klik. Rysy twarzy też są jak od Disney Store.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: GooliopeJ »

Hmm, ja z Disney Store posiadam tylko Raye i Sisu, i mają nogi plastikowe, wszystkie z kolekcji animators też mają coś pomiędzy gumą a plastikiem :mysli:

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: KiciaKocia »

Raya i Sisu mają w ogóle inną artykulację niż normalne ksiezniczki, które od wielu lat mają gumowe nogi.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: ingrid »

Te lalki Anna i Elsa, to 100% oryginalne lalki Disney Store, niedawno kupilam 12 pack ksiezniczek i kazda ma gumowe nogi z plaskimi stopami oraz cos brokatowego, to standard, jedynie Vaiana sie troszke rozni oraz laleczki na mniejszych cialkach, ale sa podobne w formie. Raya i Sisu sa innymi projektami i owszem mam u siebie tez ksiezniczki DS z plastikowymi nogami o podobnej artykulacji, ale to zalezy od wydania. Tyle lat zbierasz i nie wiesz co zbierasz? Szkoda, ze wyrzucilas te lalki, no wstyd troche. Kupilam jeszcze Kide, jest niczym jedno z opus magnum kolekcjonera w moim odczuciu, zachwycajaca niezwykle odpukac.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: GooliopeJ »

Ja zbieram tak for fun prawdę mówiąc, nie interesowałam się tym nigdy zbytnio, kupuję jedynie jak mi się coś spodoba, wyjątkiem są RH, animatorki i kiedyś MH, te Anna i Elsa wyglądały zupełnie inaczej niż animatorki i Raya i Sisu, które są jak wyjęte z filmu, z gumą pierwszy raz się spotykam. Ogółem jestem bardzo zawiedziona, może po prostu przywykłam do jakości i specyfiki MGA :mysli: Plastikowe ciała jakoś zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają, wyglądają tak solidniej w moim odczuciu :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

Nowa muza w kolekcji
Popovy Quetzal kolor Coral.
Obrazek

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: sandrinka »

Odpaliłam dziś komputer i w końcu mogę pokazać nowe panny.
Barbie Looks model 1
Obrazek

Barbie fashionistas 165
Obrazek

Barbie fashionistas 168
Obrazek

Made to move z tego roku
Obrazek

Made to move też z tego roku, tylko curvy.
Obrazek

Barbie fashionistas 137 przesadzona na mtm. troszkę skróciłam jej włosy i próbowałam zmyć piegi, bo kupiłam z myślą, że będzie moją mini me.
Obrazek

Ken z serii drugiej serii Barbie Looks
Obrazek

Jest jeszcze jedna panna (Barbie Looks model 6), ale ją popsułam, podrzuciłam znajomej co umie w repaint i jeszcze nie wróciła, jak wróci to pokażę.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1883
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: barbusia77 »

Wow. Pierwsza laleczka i lalek są obłędni :zakochany: :slinka:
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: sandrinka »

barbusia77, dziękuję. Uwielbiam tę dwójkę. Nawet udało mi się zrobić tak, żeby w domu "legalni" byli i jeśli akurat je fotografuję to muszę się kryć z tym tylko przed tymi z rodziny, którzy w ogóle nie wiedzą, że lalkuję.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Kamelia »

Nie takie znów, bo ostatnio kupuję lalki dosyć sporadycznie. ;)

Ale mam nową muzę. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

Kamelia Jaka śliczna 😍 Gratuluję.

Wygrałam na ebay aukcję z lalką GlamourOZ Elizabet w bardzo dobrej cenie. 😃 Zawsze myślałam, że te lalki zastąpiły FR16 i tulabelle, a okazuje się że są wielkości Barbie SuperSize, czyli mają 18". Jeszcze bardziej cieszę się z wygranej! 😍🤩🤩

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość