Podsumowanie kolekcji

Dział dla rozmów o tajnikach kolekcjonowania lalek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Podsumowanie kolekcji

Post autor: GooliopeJ »

Z racji porządków przed przeprowadzką udało mi się wreszcie zebrać i podsumować wszystkie lalki, jakie posiadam aktualnie w swojej kolekcji. U mnie przedstawia się to następująco:

1. LOL - łącznie 38 lalek, w tym dwie Tweens, reszta OMG, najnowsze nabytki i najnowsza z moich kolekcji
2. Rainbow High/Shadow High - łącznie 47
3. Monster High - 14 lalek
4. Ever After High - 1 lalka :(
5. Mermaze Mermaidz - 1 lalka, więcej chyba nie planuję
6. Różne lalki z Disney'a - 25

+ bonusowo 16 Barbie, to pamiątki jeszcze z dzieciństwa, niektóre dość poniszczone, nie wliczam ich na ogół do kolekcji, mają wartość bardziej sentymentalną.

Z jednej strony jestem dumna ze swojej kolekcji, a z drugiej trochę przerażona bo sporo się tego nazbierało :bezradny:

Jak to przedstawia się u Was, robił ktoś kiedyś podobne podsumowanie?

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Podsumowanie kolekcji

Post autor: barbusia77 »

Sporo tego masz :szok: ja miałam wzloty i upadki, nawet chwilowo całkiem pożegnałam się z lalkami ale teraz znów zbieram. Mam 4 Barbie z lat 70-80. Kiedyś kupowałam co mi w oko wpadło. Jedne przychodziły drugie odchodziły. Dziś moje zakupy są bardziej przemyślane ;) Nie planuje kolekcji w której będzie kilkadziesiąt sztuk ale może dojdę do 10 :tanczy:
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Podsumowanie kolekcji

Post autor: Czarnab1 »

Ja też jestem w trakcie przeprowadzki. Lalki przewiozę ostatnie i raczej nie będę ich liczyć 😁
Właśnie projektuję witryny i nie mam weny, jak je w nich ustawić. 🤔

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości