I znów kupiłam/em lalkę

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Elvira Mistress of the Dark... Dawno wymarzona i długo wyczekiwana, skullektorek nigdy nie za wiele, dobra passa trwa :D

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Netta »

Cudo! Mogę spytać, jak udaje Ci się zdobyć te skullectorki?
Ta linia to jeden z najlepszych pomysłów mattela ostatnimi czasy

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: GooliopeJ »

Ebay i vinted :D

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Miranda »

Zamówiłam sobie Stacie.
Obrazek
źródło zdjęcia: empik

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Carmazin »

O, super! Ja z kolei nie powstrzymałam się przed kolejną Rainbow High na promocji... Zgniecione pudełko i zamiast 250 zapłaciłam 120 :rotfl:
Postaram się okazać niedługo zdjęcie, tylko muszę wrócić do domu przed zmrokiem :|

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: KiciaKocia »

Obrazek
Dream Ella Extra Iconic Mini
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Riv »

KiciaKocia pisze:
10 lut 2024, 18:03
Dream Ella Extra Iconic Mini
Też się skusiłam. :D Są dużo bardziej urocze na żywo niż na zdjęciach, i mniejsze, niż się spodziewałam. Szkoda tylko, że z różowymi włosami nie było, przynajmniej we wrocławskich Dealzach. :(

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: KiciaKocia »

Riv pisze:
10 lut 2024, 18:57
KiciaKocia pisze:
10 lut 2024, 18:03
Dream Ella Extra Iconic Mini
Też się skusiłam. :D Są dużo bardziej urocze na żywo niż na zdjęciach, i mniejsze, niż się spodziewałam. Szkoda tylko, że z różowymi włosami nie było, przynajmniej we wrocławskich Dealzach. :(
Też chciałam tą z różowymi włosami. W Warszawie też tylko ta fioletowa.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Netta »

Rzadko bywam tu, ale z lalkowania jeszcze nie wyszłam (mimo "przerwy"). Udało się zdobyć lalkę W.I.T.C.H w sklepie, gdzie one dość długo już leżą. Niestety są tylko małe, ale lepszy rydz niż nic :happy:
Cornelia to była moja ulubiona postać w komiksie
Obrazek
Obrazek
Nawet nie wiem czy ich rozpakować, za ładnie te pudełko wygląda
W tym sklepie są jeszcze dwie Will i jedna Hay-Lin, przy czym jeddna z Will ma popsute pudełko (pół tej przezroczystej pleksi nie ma i otwarte te pudełko jest w połowie) i wołają za nią 84zł :zly:
Może się skuszę, jak znowu będę w tym sklepie, Hay-Lin i ta Will z popsutym pudełkiem śliczne są

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: barbusia77 »

Chłopach wygląda jak hybryda; odcień głowy nie gra kolorem z ciałkiem ale prezentuje się fajowo. Przypomina mi Johnego z Hotel Transylwania ;)
<3

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Netta »

Pytanie, ile tak naprawdę te lalki tam przeleżały, miałam okazję je na studiach zobaczyć (sklep jest w tym mieście, gdzie je miałąm), wtedy jak kolekcjonowałam eah i mh, trochę im się zżółkło ze starości niestety. A był to okres 2013-2016, jak pamięcią sięgam
Nie wiem, jak się odbarwia ten kolor, a tutaj akurat nrfb wolę (zwykle wyjmuję z pudła)
Chyba nawet jakaś Taranee była, ale tu akurat jestem pewna, że pamięć mnie myli, a co najlepsze, nie jest to sklep stricte zabawkowy
To jest taki lokalny dom handlowy
a co do chłopaka, to jest to Caleb z Witcha

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: kenereri »

Netta pisze:
04 mar 2024, 22:40
Pytanie, ile tak naprawdę te lalki tam przeleżały, miałam okazję je na studiach zobaczyć (sklep jest w tym mieście, gdzie je miałąm), wtedy jak kolekcjonowałam eah i mh, trochę im się zżółkło ze starości niestety. A był to okres 2013-2016, jak pamięcią sięgam
Nie wiem, jak się odbarwia ten kolor, a tutaj akurat nrfb wolę (zwykle wyjmuję z pudła)
Chyba nawet jakaś Taranee była, ale tu akurat jestem pewna, że pamięć mnie myli, a co najlepsze, nie jest to sklep stricte zabawkowy
To jest taki lokalny dom handlowy
a co do chłopaka, to jest to Caleb z Witcha
OMG. Co?! Czy w tym sklepie jeszcze coś się ostało? Ta para to moja totalna miłość, nie mogę powstrzymać zazdrości! :rotfl:
A z ciekawości, ile zapłaciłaś?

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Netta »

88 zł kosztował ten dwupak w sklepie,
Te oryginalne lalki z Witch dalej tam są, niestety tylko malutkie, ale chyba jakieś nowe Stefki były też
Lubię to, że sprzedawcy je tam zakrywają
Dwie Will i jedna Hay-Lin zostały, ludzie tam głównie buty kupują i jakieś bibeloty

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: mobe »

W ubiegłym miesiącu skusiłam się na dwie Defa Lucy, z okazji pogratulowania sobie nowej roboty, a ja w zasadzie lalki kupuję tak dwa razy do roku ze względu na finanse, no niestety remont mieszkania skupia moją uwagę bardziej.
Zaraz wrzucę w temat z Luckami, ale powiem Wam, że nie pogardziłabym jeszcze jedną, tylko na razie żaden dizajn poza tymi mnie nie urzekł. Może jednak AA, ale niestety ciałko ma sztywne i włosy wyglądają tragicznie na zdjęciach.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

Zamówiłam Barbie Styled by Design Doll 1.
Rzadko mi się nowe Barbie podobają, ale ta ciągle mi chodziła po głowie. Takiej barbie potrzebuję do kolekcji.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości