Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Mono »

W TK Maxie same niedobitki są z pozostałych kolekcji, więc nie dziwne Leelo, że trafiła się Daniela ze świecącą twarzą. Choć przyznam, że dla mnie to nieco dziwne, bo wszystkie moje Liv mają matowe buzie...
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Leela »

Niestety nina85 napisała na forum że znalazła tak tanio Jake'a w TK Maxx (czego jej strasznie zazdroszczę).
Moje 4 sieroty też mają normalne buzie, tylko ta Daniela była ciężko chora, aż strach kupować LIVki przez Internet. Zrobiłam jej zdjęcia ale nie wyszło, po prostu błyszcząca żółtaczka.

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Mono »

Wybacz Leela, nie wiedziałam, że odpisujesz, a w międzyczasie doczytałam się, że nina85 kupiła Jake'a za 2 dyszki i edytowałam swojego posta :zawstydzony:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
nina85
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:18
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: nina85 »

Leela nie smuć się :pociesza: z Jake'iem miałam niesamowity fart! Wcześniej również odwiedzałam ten sklep w poszukiwaniu Livki i nigdy żadnej nie było :/ w końcu i Ty znajdziesz swoją Danielę :)

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Leela »

Mono, nic nie szkodzi, Nina, dzięki za pocieszenie :)

No i nawiązując do tytułu wątku - "zwariuję, znowu nie kupiłam lalki" bo zapomniałam, że była promocja. Szczyt odmóżdżenia. Jakiś czas temu w Carrefourze były nowe Simbowe księżniczki po 10 zeta (!), strasznie chciałam brunetkę i najnormalniej w świecie zapomniałam o tej promocji. Już nawet mam prochy na pamięć od neurologa i dalej nic :(

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: reiha »

Dwa tygodnie temu w carrefourowej gazetce były piżamkowe monsterki za 79,99, tydzień później dalej widziałam je w tej cenie, mimo że promocja już się skończyła. Może księżniczki też zostaną w starej cenie?

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Leela »

Cena księżniczek Simby obowiązuje do 31.12 ale sprzedały się pewnie w pierwszej godzinie obowiązywania promocji :) (nawet zostało po nich puste miejsce na półce, bo często nawet nic nie wystawiają). Uwielbiam te promocje dla emerytów i bezrobotnych.

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Lacrima »

Leela pisze: Uwielbiam te promocje dla emerytów i bezrobotnych.
Przede wszystkim dla pracownikow, ktorzy sprzedaja potem w internecie za pelna cene.
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: nmin »

Wypatrzyłam na eBay buciki dla Kelly za grosze, śliczne - łyżwy, adidaski i coś jeszcze. Kelly niby pasuje do obitsu 11, ale podobno są dwa typy, a do obitsu 11 pasują tylko te nowsze, od Kelly z ciut większą stopą (bucik długości 17 mm sprawdzałam i nie wchodzi nawet wciskany na chama). Dobrze, że spytałam sprzedawcę zawczasu o długość jego paputków, bo okazało się, że to te mniejsze... Sprowadziłabym je z Hong Kongu na darmo.

Ech, a oczyma wyobraźni widziałam już, jak robię Zofii zdjęcia na lodzie :lol:
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: elianka »

nmin - a za ile? Jak tanio to bym brała. Ja kiedyś kupiłam Jagodzi taką paczkę i w zasadzie to tylko jedna para była za małą, reszta wchodziła normalnie mimo iż nie powinna. A te butki od większej kelly to takie rozkłapciane kajaki się wydawały przy tych drobnych stópkach.
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: nmin »

Te: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... TQ:US:1123

Wyszłoby mi jakieś 12 złotych, nie wiem, czy warto ryzykować, skoro sprzedawca napisał mi wyraźnie, że nie pasują na większą Kelly... Chyba ich nie wezmę, już wczoraj nakupiłam dupereli u innego sprzedawcy, też z Chin i też trochę w ciemno, bo "dla Kelly" - wylicytowałam między innymi wanienkę za 86 centów, rakietki do tenisa za 54 centy, jakieś mebelki, akcesoria, no i ten sedes :hyhy:


EDIT: Chociaż do zdjęć mogłabym jej ewentualnie wyjąć stopy... :pudło:
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Maura
Posty: 19
Rejestracja: 02 gru 2012, 17:06
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Maura »

Obserwowałam od pewnego czasu aukcje z wymarzoną lalką. Dzisiaj jedna z nich się kończyła. Cena była okazyjna i miałam zamiar zalicytować. Nie miałam wtedy dostępu do komputera więc musiałam przez komórkę. Spóźniłam się dosłownie o kilka sekund ;(
Mam nadzieję, że do świąt uda mi się ją jeszcze kupić :(

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Lena »

Na Allegro była Adelka :serducho: Fashion Royalty. Próbowałam przekonać męża do jej zakupu. Niestety, był nieugięty, ;( a ja oczami wyobraźni widziałam, jak szyję dla niej ubranka.


http://allegro.pl/fashion-royalty-adele ... tabsAnchor

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 824
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: mobe »

Lalaloopsy jakoś mnie nie kręciły, dopóki nie zaczęłam nałogowo czytać forum, ale wczoraj będąc w Tesco zakochałam się w wersjach mini i już już miałam kupić, kiedy zrezygnowałam i postanowiłam, że odłożę te 3, 4 dychy na dyniogłówkę.
http://allegro.pl/hit-lalka-mini-lalalo ... 47170.html miałam na nią taką straszną ochotę, wciąż mi się szalenie podoba. No spójrzcie na te malutkie rąsie i włoski <3
Był też zestaw trzech lalek i dwie bardzo mi się podobały, jedna http://images4.fanpop.com/image/photos/ ... 7-2560.jpg druga to blondyneczka z kartami chyba ta, ale ręki nie dam uciąć http://www.scottyhoag.com/games/lalaloopsy/right.jpeg
a trzecia jakoś w ogóle mi nie podeszła, przez ten okropny kontrast między guziczkowymi oczkami i ubrankiem. http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 2823_n.jpg druga z lewej.

Awatar użytkownika
Anek
Posty: 51
Rejestracja: 22 lip 2012, 22:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Anek »

Ooo ja już jęczałam chyba w trzech tematach, a tu temat idealnie dla mnie!! To jest taka niepowetowana strata, że jeszcze raz się wyżale ;]
No więc, jakby ktoś jeszcze nie czytał (:P) to mnie uciekły na ebay'u dwie Poppy Parker Love Letters jedna za 85$ druga całe 2$ więcej... i będę tak smęcić dopóki znowu nie znajdę w cenie do 100$ powiedzmy i jej nie kupie.
Bo są te modele ale se liczą 150 i w górę, a ja nawet jakbym miała tyle na nią to nie zapłacę dwa razy więcej!! taka głupia natura jakaś xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości