Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Daga »

Fleurka na Allegro mi umknęła. Głównie dlatego, że wczoraj przed pójściem spać zapomniałam sprawdzić, czy mnie ktoś nie przebił :facepalm: (Chociaż i tak nie wiem, czy miałabym szansę. 4 chętnych poza mną...)

Awatar użytkownika
ploka
Posty: 122
Rejestracja: 02 wrz 2012, 16:08
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: ploka »

wczoraj w realu byl jackson jekyll w przyzwoitej cenie ale stwierdzilam ze jeszcze przejade sie do innego sklepu, no i dzisiaj z postanowieniem zakupu jekylla wrocilam do reala a tam klops, jedna ukryta lalka i to draka za stowke. ech:(

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Stary_Zgred »

O jejku, wlasnie sprawdziłam, że przegrałam aukcje na ebay'u. Najpierw się wkurzyłam, a potem dotarło do mnie, że tak czy siak paskudę kupie, bo takich jak ona jest dużo w sprzedazy, tyle ze się cała procedura odwlecze. I para mi zeszła :)
Obrazek

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: elianka »

Ja też przegrałam aukcję i w pierwszej chwili się ucieszyłam, bo nie powinnam teraz kupować nowej lalki, ale tak mi szkoda....
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Lacrima »

Znowu mi niebieskowlosa Elowynka przemkneła koło nosa ;(
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: MajorMistakes »

Trzeci z kolei Phoebus uciekł mi na Allegro. Przelicytowali mnie też na ebayu, nie wygrałam lollipop girl... :(
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Majulika
Posty: 146
Rejestracja: 02 gru 2012, 22:36
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Majulika »

Szlag!!! przeleciała mi na allegro aukcja z westley fab faces i śliczną murzyneczką, poszły za takie psie pieniądze, byłam gotowa zapłacić dwa razy tyle a mój dzieciak akrat w tym czasie musiał siedzieć na youtubie i oglądać jakieś g..po chińsku!!! :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: od trzech miesięcy szukam ładnej AA i zawsze przez jakąś głupotę mi uciekają :mur:

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: mangusta »

A ja dzisiaj przegapiłam w lumpeksie to: http://www.etsy.com/listing/70776869/19 ... ne-in-lime
Następnym razem biorę w ciemno wszystko, co ma sygnaturę, zamiast iść do domu i sprawdzać w necie :/

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Manhamana »

mangusta pisze:A ja dzisiaj przegapiłam w lumpeksie to: http://www.etsy.com/listing/70776869/19 ... ne-in-lime
Następnym razem biorę w ciemno wszystko, co ma sygnaturę, zamiast iść do domu i sprawdzać w necie :/

Ja już dawno tak podchodzę do sprawy ;)

Ostatnio takim sposobem weszłam w posiadanie francuskiej Belli i "Żłówika"- dyskretnie oglądam kark, plecki i kolanka lalki ;) niektóre porcelanki mają sygnatury pod kolanami ;)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: MajorMistakes »

Kolejna Shakira przelicytowana i jedzie do kogoś. Nie miała za ładnych włosów, ale serce boli... Że tak zanucę tematycznie: Te necesito ;)
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Daga »

Tropical Splash Christie. W ostatniej minucie aukcji ktoś mnie przelicytował o 1 zł. Tak. O złotówkę. :mur:

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Ojej, Daga, współczuję... :pociesza: No, ale nie jedna Tropical Splash Christie na świecie :]

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: Grażyna »

Specjalnie dzisiaj ruszyłam do miasta, po Howleen tancerkową...
W Realu tancerki są po 99zeta, no chyba kogoś porąbało! Co lepsze seria pływaczkowa (Draka z zębami, Venus zielonym makijażem) są po 129 zł! :mur: Co jest o tyle śmieszne, że obok stoi seria Scarisowa w dokładnie tej samej cenie :facepalm:
Znalazłam jedną Howleen w Karfuru, w cenie akceptowalnej, ale miała zdrapane usta :/
W Smyku było za to zatrzęsienie, ale z wiadomo jakich powodów nie chcę kupować w Smyku, no i w internecie też się boję że trafi mi się jakiś zezol.
Może jeszcze w czwartek pojadę na drugą stronę Krakowa?

Miałam sobie na pocieszenie kupić w TKMaxxie Bratzillę, kosztowała tylko 59,99 ;) Już ją miałam w koszyku, ale też była zezowata. Co prawda niewiele, ale mam pod tym względem obsesję :|
Obrazek

Awatar użytkownika
oleg
Posty: 266
Rejestracja: 09 lut 2013, 01:54
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: oleg »

Grażyna pisze:Specjalnie dzisiaj ruszyłam do miasta, po Howleen tancerkową...
W Realu tancerki są po 99zeta, no chyba kogoś porąbało! Co lepsze seria pływaczkowa (Draka z zębami, Venus zielonym makijażem) są po 129 zł! :mur: Co jest o tyle śmieszne, że obok stoi seria Scarisowa w dokładnie tej samej cenie :facepalm:
Znalazłam jedną Howleen w Karfuru, w cenie akceptowalnej, ale miała zdrapane usta :/
W Smyku było za to zatrzęsienie, ale z wiadomo jakich powodów nie chcę kupować w Smyku, no i w internecie też się boję że trafi mi się jakiś zezol.
Może jeszcze w czwartek pojadę na drugą stronę Krakowa?

Miałam sobie na pocieszenie kupić w TKMaxxie Bratzillę, kosztowała tylko 59,99 ;) Już ją miałam w koszyku, ale też była zezowata. Co prawda niewiele, ale mam pod tym względem obsesję :|
W moim zabawkowym Howleen kosztuje ok. 85zł. To dużo/mało?

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Post autor: KiciaKocia »

oleg pisze: W moim zabawkowym Howleen kosztuje ok. 85zł. To dużo/mało?
Przeciętnie. W Leclerku są po 79zł a jak człowiek wie gdzie szukać to i dużo taniej je znajdzie.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości