Lalki-hybrydy

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Mysha »

Update: wycofuję sie z pomysłu o smartdoll - kolor nie pasuje do obitsu white. Ale za do Dollfie Dream normal skin pasuje - moja Isabelle potwierdza ;)

Ech, a jak chciałam, żeby mi skleiło posta, to akurat nie skleiło.
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Mysha »

To jeszcze raz ja :) Znalazłam przypadkiem takie fajne coś - dorosła Pullip :)
Taka to mi się nawet podoba.

ObrazekUntitled by Tiff, on Flickr
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek


Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: EvilCupcake »

Miałam dylemat gdzie to dać, bo niby pasuje do trzech różnych działów, ale uznałam, że może ktoś jest ciekawy jakie mtm sprawić Denim & Dazzle, więc prezentuję swoją na ciele karate Millie. :)
Obrazek
Denise by evil'sdolls

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: ingrid »

Kolor wygląda na idealnie spasowany, ładna jest ta buźka, bardzo ją lubię, mogłaby wyjść w różnych odsłonach, świetnie się sprawdza w wersji MtM. Ubranko tylko chyba jest teraz nieco luźniejsze i pewnie za duże buty na standardowe stopy, próbowałam zamienić buty niektórym fashionkom i okazało się, że rozmiary butów są różne, nie bardzo pasują z wysokich na standardowe i tym bardziej na odwrót, a do tego są jeszcze stopy płaskie i profilowane pod obcas, tutaj to już namieszali niemało.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: EvilCupcake »

Ta na szczęście miała adidasy i one się całkiem dobrze trzymają na nogach, chociaż trzeba uważać, żeby ich nie zgubić. :)

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Ciabas »

Orginal Barbie może dzielić butki z Petite, a Grubcia z Wysoką :) tak ogółem mówiąc.
Nie myślałam, że Greczynka jest taka jaśniutka.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: EvilCupcake »

To chyba jednak Millie wypada ciemniej niż się mogło wydawać. :D No i oryginalnie głowa Denim and Dazzle jest trochę jaśniejsza niż jej ciało.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: ingrid »

Dobrze wiedzieć które ze sobą mogą dzielić się butami, bardzo pomocna informacja :ok:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: reiha »

wsadziłam główkę faszki z lodami na ciało mc2, jest w innym kolorze ale musi wystarczyć do czasu aż zarobię na mtm :( znajdę jej jakiś szalik jutro. Ale jest taaaaaaaaaakie beznadziejne, stawy luźne i nie trzymają pozycji, na dodatek łokcie odskakują po zgięciu, bo dopasowane do przedramiona są tylko po jednej stronie :( Oryginalne petitkowe ciało miało jedną rękę zgiętą, dla mnie wyglądała jak krótsza od wyprostowanej i nie mogłam na nie patrzeć :/

i informuję, że złożyłam harpię! Dostała różowe części od wampira, ale tak jak się obawiałam, skrzydła są za ciężkie, ciągle lekko wysuwają się ze stawów i przeciążają lalkę, o utrzymaniu pozycji nie wspomnę :( wampirowy brzuch dzielił potwór morski, ale kupiłam mu dodatkowy zestaw tygrysa (ten z tatuażami na główkę), teraz ma pomarańczowy środek. Ten różowy wyglądał na nim trochę jak odbarwiony fiolet, nieładnie. Teraz mogę udawać, że kontrast był zamierzony :p Szkoda, że nie mieli zestawu z jednorożcem, bo on był fioletowy. Nie wiem kiedy zabiorę się za ubrania maskujące i peruki, bo na razie chcę tylko spać.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: ingrid »

Ja ostatnio założyłam Monsterkowej pszczole apaszkę na szyi, tę od CleoLei, ale trafiło się, że to chyba dokładnie ta sama tkanina, co siateczka w sukience i pozbyłam się tym samym nieco rażącego szarego kontrastu, bo pszczółka jest na szarym ciałku, szkoda, że nie miałam specjalnie jak sprowadzić dla niej tego żółtego.

Ręce harpii są ciężkie, ja się obawiałam początkowo, że ten bolec się złamie. Na szczęście bolec jest długi i dosyć gumowaty. Moja harpia nie jest szczególnie bardzo bawiona, więc w ekspozycji daje radę, jak na razie i rączki trzymają się całości, nawet zwisając w dół. Jakbyś trafiła ciałko od smoczycy, to byś trafiła kolorem całkiem zgrabnie, chociaż nie wiem, czy teraz te ciałko nie jest jakieś unikatowe. Powiedz mi proszę, od tego pomarańczowego kompletu miałabyś może dłonie i przedramiona na handel/wymianę, czy takie tam? Może bym spasowała je z CleoLei, bo do niej nie wiem jakich rąk użyć, a jakbyś miała jeszcze koci ogon z takiego zestawu, to myślę, że udałoby mi się spasować całość :>

Dla panny z lodami na sukience może trafi Ci się jakieś ciałko ruchomej, lub w innej pozie fashionistki o zbliżonym odcieniu, wtedy będzie bardziej spójnie. Ja z tych małych mam tylko Mbili i ona ma akurat proste ręce, nie wyglądają na nieproporcjonalne.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: reiha »

na razie nie wiem czy chcę się ich pozbyć, czy zostawić na części zamienne, gdyby trafiła mi się jakaś niekompletna lalka :( zostawię Ci link do Allegro na wszelki wypadek http://allegro.pl/mattel-monster-high-s ... 32749.html, może uda Ci się odwrotnie - spieniężyć korpus i pozostałe części.

mogę sprawdzić czy ogon pasuje do Clelei, albo sprawdzić jak to kolorystycznie wypada. jeśli chcesz.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: ingrid »

Dobrze, sprawdź proszę jak to wypada, byłabym wdzięczna. Podejrzewam, że łączenia bolców są inne i pewnie trzeba piłować, ogon chyba też, nie mniej tak ciężko trafić obecnie Toralei na części i szkoda samej lalki :( . Taki pomarańczowy odcień byłby myślę najlepszy, gdyż sama CleoLei jest taka różowo-pomarańczowa. Oryginalne dłonie z tą złotą rękawiczką nie bardzo mi pasowały do koncepcji egipskiej kotki, więc może i lepiej, że poszukam zamiennych elementów. Dzięki też za link, niedrogo sobie liczą za ten komplet, chociaż z wysyłką już drożej, ale korpus nawet nieźle by się zgrywał u pszczółki.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: reiha »

nie pasują, nawet ogon :(
są w kolorze pasemka Tory, ale plastik jest kisielowato-transparentny. No i jedna dłoń ma takie samo ułożenie jak u kota CAM, nie wiem czy już nie lepsza ta rękawiczka :p

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: ingrid »

Reiha ślicznie Ci dziękuję i przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Rączki wyglądają nawet na trafione, tylko są z zestawów i z połączeniem pewnie byłby problem. Wiesz, mi ta złota rękawiczka nie robiłaby wielkich problemów, gdyby była, tyle, że ja kupiłam kocicę z SH bez łapek i pokazywałam już ją na forum. Ogon mam od białego kota, ręce od Robeki, ale wygląda to przynajmniej biednie, dlatego szukam w miarę rozsądnego rozwiązania, najlepiej od Toralei, czy Catty, tyle, że one z reguły są raczej obecnie drogie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości