Lalki-hybrydy

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1891
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: barbusia77 »

Moje hybrydki :D ObrazekPILKARKA by anaconda1977, on FlickrObrazekPULCHNA by anaconda1977, on FlickrObrazekHEARTS by anaconda1977, on Flickr
<3

lonion
Posty: 129
Rejestracja: 08 maja 2016, 21:26
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: lonion »

Jak dla mnie grubcia zbytnio odbiega kolorem od twarzy ale ostatnia hybryda bardzo mi się podoba. Nie mogę dopasować koloru mojej super starce właśnie a chce mieć chociaż jedna na ciałku mtm.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1891
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: barbusia77 »

lonion grubcia juz byla na tylu ciałkach ze głowa mała :/ i żadne nie pasuje bo główka jest jakas taka brzoskwiniowo różowa. Ale na pulchnym ciałku wyglada chyba najlepiej. Jako ze lalka reprezentuje serie z lat 70-tych a tam duzo lalek miało blade ciałka to chyba raczej najlepszy wybór jest, chyba ze znajdę jakie ciałko fash bardziej dopasowane odcieniem w co wątpię :nie:
<3

lonion
Posty: 129
Rejestracja: 08 maja 2016, 21:26
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: lonion »

Mi do super star najlepiej chyba cialko od midge dreamhouse pasowalo ono wlasnie takie lososiowate. Tylko ze wolalabym mtm... moze kiedys stworza taki kolor. :)

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Pokrzyva »

Wsadziłam moja ukochana Mbili The Look ( :zakochany: ) na nowe, ciemne cialko MTM. Jestem zachwycona :D Wiem, ze niektorzy uwazaja, ze MTM to kloc w porownaniu z model muse i pewnie popelnilam zbrodnie, ale tak marzylam, zeby ja uruchomic, no ciesze sie jakbym 10 lat miala :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kupilam tez grubcie-truskawke, ale musialam pozbawic ja glowy, bo wygladala jakby miala widzenie panoramiczne :/ Mialam gdzies w pudle Neyse farmerska, ktora ma odrobine bardziej zolty odcien cialka (kolor Barbie MTM z pierwszego wypustu), ale roznica nie rzuca sie bardzo w oczy, przynajmniej na razie XD Zobaczymy za dnia. Jestem zla o tyle, ze po raz pierwszy naciagnelam ten hak mocujacy przy zdejmowaniu poprzedniego lebka iii teraz glowa sie kiwa :( :( :( Bede jeszcze myslala, jak to naprawic, na razie boje sie to ruszac...


Obrazek

No i hybrydka, ktora popelnilam dawno temu, ale zapomnialam wstawic - Sindy Creamp and Bead (? chyba) na cialku Lei MtM. Nie zamierzalam jej zdekapitowac, ale nie wiem, strasznie mnie drazni ten mold, ponadto mialam chcice na ruchomego dreda XD

Obrazek

Przepraszam za brak polskich znakow, alt mi odpadl :facepalm: A panny maja mokre wlosy i przepraszaja za niewyjsciowe fryzury.
Nadal wzdycham do Mbili :zakochany:
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Kamelia »

Mbili piękna, ale jak patrzę na Sindy, to aż mam ochotę swoją pozbawić głowy i przesadzić na MtM. :D

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Pokrzyva »

Pentesilea pisze:Mbili piękna, ale jak patrzę na Sindy, to aż mam ochotę swoją pozbawić głowy i przesadzić na MtM. :D

Bylam z siebie bardzo dumna jak mi sie udalo, pamietam ze miala ogromnie twardy leb :| :D Dzieki!
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Arima »

Pokrzyva, Mbili wygląda fajnie. Ja też zakupiłam AA MtM dla mojej Mbili, ale ciałko ma tyle niedoróbek, że głowa mała.
Możesz poczytać tu:
https://cyborg-dolly.blogspot.com/2018/ ... mbili.html

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Pokrzyva »

Arima pisze:Pokrzyva, Mbili wygląda fajnie. Ja też zakupiłam AA MtM dla mojej Mbili, ale ciałko ma tyle niedoróbek, że głowa mała.
Możesz poczytać tu:
https://cyborg-dolly.blogspot.com/2018/ ... mbili.html

Widzialam wczoraj ten post, przez niego strasznie sie balam dzisiaj karton otworzyc :| Przykro mi, ze sie takie trafilo, to dobijajace, ale takie rzeczy najbardziej widza ci, ktorzy o nich wiedza - gdybys nie zrobila zblizen pewnie bym nawet nie zauwazyla. :pociesza: Twoja Mbili też wygląda olśniewajaco, te żółte ślepia są cudowne!


Za to moja Truskawka: :D

Obrazek


:rotfl:
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Pink Flamingo »

Arima, mieliśmy dokładnie ten sam pomysł :) Nie dalej jak przedwczoraj przesadziłem właśnie tę Mbili na ciemną MtMkę :D I niestety, moja MtM też jest bublem jak się patrzy - najgorsze jest to, że była upozowana w taki sposób, że nie było widać wad... Po pierwsze lewa ręka w pozycji wyprostowanej tak mocno odstaje od tułowia, że lalka wygląda idiotycznie - to przez "nadlany" staw barkowy, za dużo tworzywa wokół, taka bułeczka pod pachą i się nie domyka... No i tułów, konkretnie brzuszek, jest w o ton jaśniejszym kolorze - nie było nic widać pod bluzką. Jak nic ukryte wady produktu ;) Gdybym miał siłę i chciało mi się reklamować, to bym reklamował, ale co tam, szkoda mi zdrowia, nerwów i cierpliwości dla 75 zeta. A ogólnie Mbili nie wygląda najgorzej na nowym ciałku, tzn., nowa głowa w pewien sposób rekompensuje niedoróbki ciałka :) "Może być, da się z tym żyć", cytując Nosowską :)

Pokrzyva , hmm, a masz może w planach sprzedaż tej zezowatej główki? Ja potrzebuję tylko jej włosów, w ramach projektu ratunkowego dla innej lalki. Ew. mogę wymienić się na inną główkę, ubranko? :)

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Pokrzyva »

Pink Flamingo pisze: Pokrzyva , hmm, a masz może w planach sprzedaż tej zezowatej główki? Ja potrzebuję tylko jej włosów, w ramach projektu ratunkowego dla innej lalki. Ew. mogę wymienić się na inną główkę, ubranko? :)

Wiesz, nie ma problemu, mnie się i tak nie przyda, tylko muszę powiedzieć, ze glówka jest rozcięta z tyłu, bo zdejmowałam ją prawie pół godziny i i tak mocno wygiął się ten hak, że stracilam cierpliwość, a była i suszarka i wrzątek i wszystko :facepalm: Jak chcesz ją do włosów, to raczej nie przeszkadza, klejogluta nie było, włosy były z tego co zanotowałam ładne i sypkie (sprawdzę jeszcze) i łeb się nawet trzyma na jakimś zastępczym ciałku pomimo rozcharatania - no, ale jest pocięty z tyłu po ukosie, więc nie wiem, czy dalej jesteś nim zainteresowany :D Sprzedawać takiego bubla nie będę, raczej oddać albo wymienić za coś równie "umiarkowanie przydatnego" :rotfl:
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Neytiri »

Sindy na ciałku MtM i w dredach jest genialna, ogromnie mi się spodobała, bardo pomysłowy mix :) Mbili na ruchomym ciałku też pasuje, też lubię gdy mają więcej możliwości ruchu :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: reiha »

teź kupiłam ciemną mtm dla tej mbili, ale na razie dałam je fashionistce petitce, ten sam mold, z prawie fioletowymi ustami i włosami zaczesanymi do góry, nie znam nazw modeli tych lalek :P Jest bardzo ładna :serducho: Ale jak jeszcze gdzieś trafi mi się to ciało w dobrej cenie, to wyciągam z pudełka miedzianą. Już tyle lat czeka na uruchomienie :/

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: Pokrzyva »

Neytiri, dziękuję! ^^ Chciałabym kiedyś upolować ciemną dredową Sindy, ale powstrzymuje mnie to, że nie miałabym ruchomego ciałka dla niej :( A już wiem na pewno, że te nieruchome u mnie w kącie lądują, wiec szkoda lalki.


Reiha ja nie miałam takiego dylematu, bo nie udało mi się kupić tej faszki (ma przepiękne żółte oczy...). W ogóle - szczerze mówiąc to ciemne cialko nie miało być wcale dla Mbili, kupiłam je dla pewnej Christie, bo myślałam, ze nie jest wiele ciemniejsze od Ashy, ktorej już nie mogę nigdzie dostać w ludzkiej cenie, a tymczasem - było. :| No, ale nie ma tego zlego. ^^


NAPRAWIŁAM SZYJĘ GRUBCI :uaua:
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki-hybrydy

Post autor: KiciaKocia »

Obrazek
Najnowsza hybrydka - lekko utyta syrenka XD
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości