Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Luźne rozmowy o lalkach
JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: JoannaS »

U nas też stetosskop żadnych baletek, a ja je kupię jak będą hurtem.

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 593
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: Daga »

Alert, alert, w Jeleniej w Empiku jeszcze wczoraj było sporo gazetek z białym wariantem :D
Kupiłam dla mojej starej Baleriny, coby miała wreszcie jakiś odpowiedni dla siebie ciuch i podbijam to, co zostało już powiedziane:
Lunatyczka pisze:Kiecka jest całkiem przyzwoicie odszyta - body jest z elastycznego materiału, wzbogacone pasem z przejrzystych cekinków, ale dekolt i ramiączka układają się kiepsko
Also drobinki brokatu z tutu ogłaszają niepodległość i radośnie uwalają lalce całe nogi :c
A co do baletek... Nie mam pojęcia, jak można założyć je na baśkowe nogi, u mnie wszystkie próby przepchnięcia jej przez gumowe "tasiemki" zakończyła się sromotnym fiaskiem.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: JoannaS »

Może podgrzać baletki :) Kurczę chce taki zestaw, a syn mi się nie dowlecze do empiku bo ma kupowirusa z wymiotem. Jutro pójdę.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: EvilCupcake »

Ja swoją kupiłam w kiosku w pasażu przy Tesco. ^^ Moja my scene nareszcie ma co nosić, a baletki wlazły bez problemu, bo lalka ma gicze całe plastikowe i ślizg był lepszy. ;D Korona dostała się kucykowej Cadence.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: JoannaS »

Szukam na stronie empiku ale jak to się nazywa?

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: privace »

Bądź jak Barbie

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: LolitaDolls »

privace pisze:Bądź jak Barbie
Bardziej by pasowało do nazwy jakiegoś butiku. Już to widzę, wielki różowy sklep z napisem "Bądź jak Barbie".

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: Viktor »

U mnie w żabce są. Te ubranka to są chociaż znośnej jakości? Bo bym kupił do przerobienia dla MH, bądź dla Tangkou, a tak jakoś głupio mi gazetkę Barbie kupować jak nic z tym nie zrobię, bo Basiek nie mam żadnych.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: Manhamana »

Daga pisze:Alert, alert, w Jeleniej w Empiku jeszcze wczoraj było sporo gazetek z białym wariantem :D
Kupiłam dla mojej starej Baleriny, coby miała wreszcie jakiś odpowiedni dla siebie ciuch i podbijam to, co zostało już powiedziane:
Lunatyczka pisze:Kiecka jest całkiem przyzwoicie odszyta - body jest z elastycznego materiału, wzbogacone pasem z przejrzystych cekinków, ale dekolt i ramiączka układają się kiepsko
Also drobinki brokatu z tutu ogłaszają niepodległość i radośnie uwalają lalce całe nogi :c
A co do baletek... Nie mam pojęcia, jak można założyć je na baśkowe nogi, u mnie wszystkie próby przepchnięcia jej przez gumowe "tasiemki" zakończyła się sromotnym fiaskiem.
Ja pozyskałam takie baletki dla Sindy od Pedigree tylko uchlaszczyłam te "tasiemki" i do tyłu "kapcia" doszyłam zwykłą cienką tasiemkę :) ładnie wygląda a lalce krzywdy nie zrobi - guma daje się przekłuć igłą bez większego problemu :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Tralala
Posty: 14
Rejestracja: 05 gru 2014, 12:41
Kontakt:

Re: Gazetka z ubrankami dla Barbie.

Post autor: Tralala »

Skusiłam się na fartuch (raczej obcisła kiecka) i stetoskop na prezent ... dla dziecka.
Dla mnie będzie 'zdjęty' z fartuszka wykrój - sama coś uszyję.
Za te dwa drobiazgi zapłaciłam bodajże 8,99. Więcej to to nie jest warte.
Dołączoną gazetkę wyrzuciłam od razu - ten 'barbioróż' mógłby u małej dziewczynki spowodować nieodwracalne
zmiany na siatkówce oka :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości