Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1894
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: barbusia77 »

Ja jeszcze niedawno nie znosilam " scenek". Myslalam o nich ( bez urazy dla miłośników) ze to napuszone glonojady ;) Fakt, mają wydatne usta,ale ostatnio uznalam to za ich zaletę. Podobają mi się zwłaszcza szatynki(Chelsea,bodajże) i coraz częściej zastanawiam się nad zakupem takiej :rolleyes:
<3

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: arigato78 »

barbusia77 pisze:Ja jeszcze niedawno nie znosilam " scenek". Myslalam o nich ( bez urazy dla miłośników) ze to napuszone glonojady ;) Fakt, mają wydatne usta,ale ostatnio uznalam to za ich zaletę. Podobają mi się zwłaszcza szatynki(Chelsea,bodajże) i coraz częściej zastanawiam się nad zakupem takiej :rolleyes:
Hihi :-) "napuszone glonojady" :-D

W moim przypadku scenki od razu skradły moje serce. Lubię taką niekonwencjonalną "urodę". Ale obiektywnie jestem w stanie przyznać się, że nie wszystkie ich wydania mi się podobają. Nienawidzę fioletowych ust, masy brokatu i wkurza mnie to, że Afroamerykanka (Westley/Madison) ma w 90% przypadków niebieskie oczy.

Mi z kolei nigdy nie podobały się tradycyjne oldschool'owe Barbie (np. z moldem Superstar). Blond, róż, maślane oczka i dołeczki w policzkach nie robiły na mnie wrażenia i każda jedna wydawała mi się taka sama. Powoli zaczynam doceniać ich walory wizualne. I już 2 sztuki na dniach przywędrują do mnie :-)

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: LuLu »

Mi się kiedyś nie podobały Pullipowate i reszta zgrai, ale im częściej widywałam je w odmętach internetu tym bardziej zaczęły mi się podobać, aż przepadłam dla kilku Dali...
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Only NM »

Ja miałam podobne perypetie z lalkami Volksa, ojca stworzyciela dollfie. No rzygałam jak widziałam lalkę w koronkach, której ciało wygląda jak młoda nabita kobieta, a twarz jest tak ohydnie dzieciuchowata...Z czasem moja niechęć przerodziła się w oglądanie zdjęć, rozpoznawanie niektórych modeli itp. Aż w końcu znalazłam lalkę idealną dla siebie, której twarz mimo że słodka to również kobieca :-) Co prawda nadal nie przepadam za wszystkimi Volksami, i nie mogę pojąć dlaczego po wielu, wielu latach nadal nie ulepszyli ciałka SD10 o ruchomy tors (ostatnio ulepszyli tylko zgjęcia w łokciach), ale po latach doceniam uniwersalność tych lalek, i to że potrafią stać!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: jewelsnake »

O które lalki Volks dokładniej chodzi ? Dollfie ?
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Only NM »

jewelsnake pisze:O które lalki Volks dokładniej chodzi ? Dollfie ?
O ich BJD ale te większe.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

angelaheder
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2014, 16:55
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: angelaheder »

Ja tak miałam z byul i dal. Wydawaly mi się okropne, wręcz masakryczne. A teraz? za chwilę chyba jedną kupię.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Stary_Zgred »

Doznałam nawrócenia na lalki od Jun Planning. 3 lata szczerej niechęci zaowocowało zaproszeniem 5 Taeyangów do domu :facepalm: A tak plułam jadem na wielkogłowce. Na co mi przyszło na stare lata!
Obrazek

Konstelancja
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2014, 12:33
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Konstelancja »

Stary_Zgred pisze:Doznałam nawrócenia na lalki od Jun Planning. 3 lata szczerej niechęci zaowocowało zaproszeniem 5 Taeyangów do domu :facepalm: A tak plułam jadem na wielkogłowce. Na co mi przyszło na stare lata!
Ja sama miałam podobnie. Pullip Nanette wywoływała odruch wymiotny, Taeyang Private Teacher niekontrolowane warczenie, zaś jakikolwiek Isul toczenie piany z ust. A teraz sama był przygarnęła jakieś dyniogłowe truchełko! :P
Zgredzie, to nie z powodu przybywania lat w metryczce. Ktoś kiedyś gdzieś powiedział, że na niektóre lalki trza się napatrzeć, coby wypluć cały jad i dopiero wtedy widać ich urok!

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: LolitaDolls »

Ja kiedyś byuli nie znosiłam a dali nie tolerowałam. A teraz na wishliście mam trzy fochy :D do byuli ciągle nie jestem przekonana, ale Sucre zaczyna mnie przełamywać :boisie:

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Carleesi »

Ja mówiłam, że nigdy nie będę chciała EAH, bo ich twarze wyglądają, jakby ostro oberwały żelazkiem i mi zalatują taniochą, ale jak zobaczyłam je na przecenie świątecznej za 64 zł to wróciłam do domu z Maddie Hatter pod pachą i uważam, że jest śliczna + już chodzi za mną Kitty Cheshire i Faybelle Thorne zapowiedziana na 2015... :P
http://40.media.tumblr.com/90298a88255e ... o5_500.jpg
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
MilaTonnerStyle
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2014, 18:00
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: MilaTonnerStyle »

Ja w ogóle jeszcze wcześniej omijałam lalki szerokim łukiem. Pewnie dlatego, że widok nieartykułowanych, plastykowych, robionych na ,,odwal'' lalek mnie przeraża. Stąd ten wcześniejszy wstręt do zabawek w mniejszych sklepikach ;/
Dopiero potem, jak młodsza kuzynka zachęciła mnie do zabawy to coś dostrzegłam w tych lalkach (Barbie itp., wciąż tanie plastiki do mnie nie przemawiają! :zly: ) :D
Postanowiłam znaleźć sobie nowe hobby. Trafiła do mnie Tonner Ellowyne Wilde All Natural, przypominająca trochę mnie :D (brąz włosy, brąz oczy, w lato ciemniejsza karnacja xDD) Szczerze powiem, że te Ellowyne Wilde są świetne. Niektóre od Tonnera nie są zbytnio przyciągające, ale ta która padła moją ofiarą jest świetna :)

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Lacrima »

Byla all natural ellowyne? Cos przespalam? Kojarze tylko lizette. Mozna zdjecie?
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: Carleesi »

Tak mówiłam, że Pullipy takie śliczne, a Dale takie małe kwadratowe brzydoki są. A teraz idzie do mnie Little Dal, a Pullipy już mi się nie podobają tak bardzo. xD
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Nienawidziłam tych lalek, ale teraz ...

Post autor: ShokoCat »

Ja kiedyś nienawidziłam Byuli bo "bżydkie, kwadratowe, a ten dziubek gorszy niż u gimnazjalistki robiącej sweetfocie". A te sukienki to słodkie do pożygu, a nienawidzę koronek, pasteli, kokardek i innego uroczego tałatajstwa. I co? I chcę jakąś najlepiej ze strojem z Angelic Pretty. :pudło:
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości