Naj, naj, naj, naj ...

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Stary_Zgred »

Siostra zadała mi kiedyś pytanie, która lalkę kocham tak, że nie mogłabym się z nią rozstać. Na początku odpowiedziałam - z żadną, a po pewnym zastanowieniu doszłam do wniosku, że w razie konieczności jednak bym je oddała. Najciężej byłoby chyba bez silkstonowego Nikołaja, bo strasznie mi do serca przypadł ten chłopczyna.

Obrazek

A jak jest u was? Która lalka bądź lalek wiedzie prym w kolekcji? I czy da się wyznaczyć tą jedyną/tego jedynego?
Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: dollbby »

powiem ci ciężki temat... nie mam chyba takiej lalki... kocham moje staruszki, bo te nowsze bym mógł oddać... ale jednej jedyniej chyba nie ma... xD

No może Ayumi ;pp

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: BarbieDream »

Cięzkie pytanie!!! Ale chyba nie potrafiłabym się obyć bez Jewel Hair Mermaid Barbie, ta lalka byłą najukochańszą zabawką mojego dzieciństwa ;)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Też wiele razy słyszałam to pytanie, ale nie mogłam się zdecydować. Chyba bym w życiu nie oddała moich Fleurek - to lalki, o które chyba najmocniej walczyłam... I to nie na aukcji internetowej! :D

Ogłoszenie o sprzedaży Fleurek znalazłam na poznańskim Gumtreee. Laleczki ze zdjęcia w ogłoszeniu kosztowały dosłownie grosze, a po powiększeniu zdjęcia nienajlepszej jakości, okazało się, że to dwie śliczne, lecz zaniedbane Fleurki. Kiedy pani odpowiedziała mi, że można tylko i wyłącznie odebrać je osobiście (mieszkam we Wrocławiu), troszkę się załamałam, ale długo ją prosiłam, by mi je wysłała. Wydawała się nieprzejednana, ale, gdy powiedziałam, że w takim razie przyjadę po laleczki i już planowałam wyjazd, zlitowała się i w końcu zgodziła się je wysłać :D

Potem przeszły gruntowne spa u Agi -Fleurki i dziś są jednymi z (naprawdę!) nielicznych, wyjątkowych okazów w moim zbiorze :)

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Urshula »

hmmmm.....ciężko wybrać tą naj naj....Myślę,że ogromnym uczuciem pałam do mojej Upiorki,znaczy się Ghoulii (ooak),bo jest jedyna taka na świecie :) Pozatym uwilbiam moje Livki i Moxie oraz Franię :) ...oj!no wszystkie uwielbiam!

Awatar użytkownika
Lalette
Posty: 98
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:52
Lokalizacja: Dorset, Wielka Brytania
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Lalette »

Ja chyba nie potrafie wybrac jednej. Mam kilka ulubionych i gdybym musiala sprzedac wiekszosc lalek to wiem ktore pozostalyby w moim domu. Z Pullipow zostawilabym moja pierwsza i ukochana Barasuishou, Principessa ktora szukalam bardzo dlugo i customa zrobionego przez Solarsenshi, ktora wkrecila mnie w lalki. Z BJD's zmodyfikowanego Chiwoo z Luts i Marion z Bambicrony.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: privace »

Jak miałaby to być jedna jedyna to zdecydowanie FR Erin. :serducho:
Potem byłby problem- wampirzyca Mina, monsterka Frania, a wśród scenek nie umiałabym wybrać. A wszystkie Baśki na szarym końcu.

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Mono »

Moja Alex, to znaczy fashionistkowa Sporty. Żaden cenny okaz, ale długo płakałabym, gdybym w jakiś sposób ją straciła.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Cytrynkaa
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Cytrynkaa »

Moja Risa ;D Uwielbiam ją ;)
Choć Alice i Lagoone też... xD

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Fleur »

Aniu kochana, nie spodziewałam się, że ktoś wspomni o Fleurkach, a tu taka radość! :)

Ja też zagłosuję na Fleurki, moje dwie z dzieciństwa plus moja Barbie Fashion Play też z dzieciństwa – to są najważniesze lalki. To od nich przecież się wszystko zaczęło!

Awatar użytkownika
Porcelina
Posty: 116
Rejestracja: 03 sty 2012, 23:29
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Porcelina »

Najbliższe mojemu sercu są włoskie lalki i to z nimi prowdopodobnie nie mogłabym się rozstać.

Obrazek
Untitled by porcelina.dolls, on Flickr

Obrazek
Eleonora, italian porcelain doll by porcelina.dolls, on Flickr

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: dextella »

Haha u mnie wybór byłby wyjątkowo łatwy i bezbolesny, żadną miarą nie pozbyłabym się z mojej kolekcji Reinharda, od niego się zaczęło i w sumie zainteresowanie jego osobą sprawiło, że dostałam lalkę a potem pojawiły się inne.

Awatar użytkownika
Bovary
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:50
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Bovary »

A ja mam teraz cztery lalki - dwa plastiki i dwie żywiczki.I wszystkie są nietykalne w sensie,że żadnej nie sprzedam.Ale gdyby,gdyby,gdyby :boisie: :stres: to nie tknęłabym Lou.Ona jest absolutnie moim namber łan ! Jest moją gwiazdką z nieba.Może dlatego,że była miłością od pierwszego wejrzenia i wydawała się być całkowicie poza moim zasięgiem...Dwa lata o niej marzyłam,aż marzenie się spełniło. Za każdym razem,kiedy na nią patrzę,nie wierzę,że jest moja,że mogę sobie ją po prostu dotknąć. Przy innych lalkach tego nie odczuwam. To takie moje oczko w głowie :)
Moja Lou:

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Fleur pisze:Aniu kochana, nie spodziewałam się, że ktoś wspomni o Fleurkach, a tu taka radość! :)

Ja też zagłosuję na Fleurki, moje dwie z dzieciństwa plus moja Barbie Fashion Play też z dzieciństwa – to są najważniesze lalki. To od nich przecież się wszystko zaczęło!
Aga, a jednak! Nie wiem, czy darowałabym sobie, gdybym w jakichś sposób je straciła - są dla mnie wyjątkowe i niepowtarzalne, także dzięki Tobie :tanczy:

Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: Naj, naj, naj, naj ...

Post autor: Bomba »

Ja nie mam ulubionej lalki "na stałe". Chwilowo naj naj naj jest Cutie Fash ;) Łatwiej mi mówić o tej najmniej lubianej- jest nią Sassy Fash. To przez jej włosy- nic się z nimi nie da zrobić :/
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości