Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Luźne rozmowy o lalkach

Płeć lalkowych egzemplarzy

Kupuję tylko lalki kobiety/dziewczyny.
15
27%
Kupuję tylko lalkowych mężczyzn/chłopaków.
3
5%
Kupuję zarówno żeńskie, jak i męskie okazy.
37
67%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Post autor: jewelsnake »

1:6!!!!!!! Wow, you made my day, że się tak wyrażę! Czy już tacy są czy to dopiero plany? Z czego są zrobione takie lalki, plastik czy żywica? Jaka jest cena takich lalek? Przepraszam, ze zarzucam Cie pytaniami, ale nie mogę znaleźć ceny w google.

Panów bym kupowała raczej na ciałka, ze względu na ich inne kolory niż u Obitsu czy Volks. Włosy zmieniłabym równie szybko co i całą głowę XD Może kiedyś zrobię sobie własnego Kojiego Nanjo z Zetsuai 1989, mojej ulubionej mangowej postać (i jak nic fakt tego, ze był on wzorowany na jednym z moich ulubionych muzyków, a w jednej scenie w mandze występuje sam zespół, nie ma tu nic do czynienia XD). Na razie zastanawia mnie odcień tego ciemniejszego ciała, wygląda mi na takie które BARDZO chcę :D
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Post autor: Mysha »

jewelsnake pisze:Czy już tacy są czy to dopiero plany?
Są już prototypy. Release jest planowany na grudzień tego roku. Tu masz szczegóły - http://www.dannychoo.com/en/post/27345/Pocket+Doll.html
jewelsnake pisze:Z czego są zrobione takie lalki, plastik czy żywica?
Wydaje mi się, że winyl - tak samo tak te w wersji 1/3. Na 100% nie jest to żywica.
jewelsnake pisze:Jaka jest cena takich lalek? Przepraszam, ze zarzucam Cie pytaniami, ale nie mogę znaleźć ceny w google.
Bo ceny jeszcze nie ma. Sam autor nie wie ;) Okaże się pewnie bliżej grudnia.
jewelsnake pisze:Panów bym kupowała raczej na ciałka, ze względu na ich inne kolory niż u Obitsu czy Volks.
Tego jasnego to może jeszcze z głową obitsu spasujesz, ale nie wiem czy ciemnoskóry nie będzie skazany na własną głowę, bo nic się odpowiedniego nie dobierze. Poza tym niewiadomo kiedy ten ciemniejszy wyjdzie jako 1/3.
jewelsnake pisze:Na razie zastanawia mnie odcień tego ciemniejszego ciała, wygląda mi na takie które BARDZO chcę :D
Tak jak pisałam - duży póki co jeszcze nie wyszedł oficjalnie w skali 1/3, więc tym bardziej 1/6 nie wiadomo kiedy wyjdzie.
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Post autor: jewelsnake »

Mysha, BARDZO, bardzo dziękuję za odpowiedzi! :*
Wyglada na to, że jeszcze sobie poczekam w takim razie.
Mysha pisze:
jewelsnake pisze:Panów bym kupowała raczej na ciałka, ze względu na ich inne kolory niż u Obitsu czy Volks.
Tego jasnego to może jeszcze z głową obitsu spasujesz, ale nie wiem czy ciemnoskóry nie będzie skazany na własną głowę, bo nic się odpowiedniego nie dobierze. Poza tym niewiadomo kiedy ten ciemniejszy wyjdzie jako 1/3.
Nie używam głowek Obitsu ani Volks, nie podobają mi sie ich twarze. Zamiast nich na męskie ciała Volks i Obitsu nakładam żeńskie głowy Barbie i Integrity Toys, aby utworzyć tytułowych obojnaków, lub, jak ja to określam, ładnych młodych chłopców, których moim zdaniem zwyczajnie nie ma na rynku zabawkowym. Głowy mają wszelkie możliwe kolory i odcienie, wiec zawsze brakuje mi ciemniejszych ciał.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Post autor: Mysha »

jewelsnake, a to jeśli tak kombinujesz, to może faktycznie coś dobierzesz.
Może - ale tylko może - uda mi się załatwić próbki tego ciemnego winylu. Tzn. działa to tak, że przy zamawianiu czegoś ze sklepu można poprosić o kawałki winylu do testowania farbowania. Jeśli nie zapomnę, to przy najbliższym zamówieniu poproszę o kilka tych ciemnych - wtedy będę mogła pociąć to na mniejsze kawałki i porozsyłać osobom zainteresowanym tym ciałem i kolorem. A najbliższe zamówienie... miało być w grudniu dopiero, kiedy wyjdą już Pocket Dolle, ale w maju mają być nowe rączki, więc ... wszystko się może zdarzyć :D
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Porceliusz
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:33
Kontakt:

Re: Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Post autor: Porceliusz »

Nie wiem dlaczego, ale ogólnie nie chciałbym facetów na swojej półce. Dla mnie mało który jest ciekawy- nawet te od Mattela. Jak już wyżej wspominali, nie dość, że mało pomysłów na ubranka, to trzeba uważać, żeby nie uszyć ich zbyt za damsko.
Nie ma takiego czegoś jak "za dużo lalek"- może być tylko "za mało stojaków"

emry
Posty: 90
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:03
Kontakt:

Re: Baby, chłopy, obojnaki... czyli o płci naszych okazów

Post autor: emry »

Ja za to kupuję głównie samców :D Może to dlatego, że dziewczyn-lalek jest dużo, a facetów już mniej? W każdym razie zaczynałam od ubierania wszystkich moich panów w sukienki, które szyłam w ramach treningu, więc miałam półeczkę potworów dżęder :D
"Wątpienie jest moją religią."
~Carlos Ruiz Zafón, "Gra anioła"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości