Imiona waszych "podopiecznych"

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
justi578
Posty: 160
Rejestracja: 17 lip 2016, 21:53
Kontakt:

Re: Imiona waszych "podopiecznych"

Post autor: justi578 »

Ja moje lalki nazywam imionami z moich książek, bo potem, gdy opisuję jakąś postać w danej powieści to łatwiej mi ją sobie wyobrazić, gdy spojrzę na lalkę ;)
Tak więc lalki z mojej kolekcji nazywają się:
Róża
Lea
Dalia
Nadzieja
Klara
Nela
Roksana
Diana
Lena
Liliana
Gaja

Mam nadzieję, że wkrótce będzie ich więcej, bo mam jeszcze trochę imion do "obsadzenia" :D
Będę pamiętać o tobie, kiedy będę daleko.
Będę pamiętać za każdą górą, morzem, rzeką.
A gdy się spotkamy i nie będziemy już mali,
zrobimy tak, byśmy się nigdy nie rozstawali.

Selinka
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:30
Kontakt:

Re: Imiona waszych "podopiecznych"

Post autor: Selinka »

W dzieciństwie każda moja lalka miała nadawane imię, nigdy też jedno imię nie mogło być "obsadzone" więcej niż jeden raz.Nie mam pojęcia skąd mi te imiona przychodziły, bo np. murzynka miała polskie imię Bogusia...

Teraz zbieram Barbie i od razu nadaję im imiona. Raquelle-Zina, druga Raquelle -Zaria, barbie o moldzie summer-Samira (bo brzmi podobnie, choć to imię arabskie), barbie look pool chic-Kiara, barbie Glinda z Krainy Ozz ochrzciłam imieniem Suenia, barbie mtm Teresa-Neysa a blondynka mtm -Nastia,mtm ruda-Rosa, mtm skaterka-Tessa, barbie jasnowłosa z ciemnymi pasemkami-Xenia (jak moja kotka szynszylowa), ciemnowłosa barbie-Zunelia, kolejna, o bardzo sexownych ustach-Maxine, kolekcjonerska Amethyst Aura u mnie została nazwana Inga. Będzie jeszcze Shona i Karina-z serii cali girl. Mam jeszcze kilka imion do obsadzenia, chciałabym mieć Roxanę i Nadię ( barbie City Look), może Doreen :) Nieraz jest tak, że imię wpada zaraz po ujrzeniu lalki, lub gdy na nią oczekuję, nieraz długo "przymierzam" kilka imion zanim się zdecyduję.

W przypadku psa, najpierw wymarzyłam sobie jej imię, nie wiedząc jak będzie psiak wyglądał, czy będzie rasowy, czy kundelek a gdy się szczeniak trafił, okazało się, ze imię pasuje jak ulał! A rasa była wtedy niespotykana i imię Nela w 2000 r nie było wcale tak popularne jak obecnie.

Jestem miłośniczką imion, od razu interesuję się jakie imię dostało niemowlę, jak nazywa się głaskany psiak na ulicy, czy zaginiony kot z ogłoszenia :) To i lalkom nie mogłabym nie nadawać imion!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości