Lalkowy HAPPYTON :)

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Soul »

Może dziś przyjdą ubranka!!!!!! Przytomnie podałam adres do wysyłki do mnie do pracy, żeby było szybciej, jak ja wytrzymam do tej 14tej, bo wtedy mniej więcej może być listonosz!!!

a kupiłam - cudem - w ostatniej chwili, bo sprzedająca już wyjeżdżała:

szary płaszcz dla Barbie
ołówkową spódnicę w kolorze bordo-fuksji
długie dżinsy
rybaczki
top dżinsowy na ramiączkach
2 bluzeczki
tunikę białą płócienną zwiewną
4 pary majtek xD bawełniane, satynowe i koronkowe :hyhy:
i 2 pary rajstop!!!!! z czarnej i białej koronki!!!!!!

:happy:

ubranka są w bardzo dobrym stanie, przynajmniej na zdjęciach tak wyglądają, jejku nie mogę się doczekać!!!!!! No i razem z nimi przyjdzie ciałko dla Eliny!!!!!!! :happy: Żeby tylko DZIŚ przyszło :prosi:

Awatar użytkownika
Dark-Beauty
Posty: 740
Rejestracja: 11 lut 2012, 17:12
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Dark-Beauty »

błagam pokaż zdjęcia ! ubranek to ja zawsze ciekawska jestem :D
Zapraszam :)
http://darkbeautydoll.blogspot.com/ (Barbie model muse - szycie)
http://dark-beauty-dal.blogspot.com/ (od niedawna little dal+obitsu 11cm)
http://www.flickr.com/photos/81974816@N02/ (galeria)

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Soul »

Oprócz tych skreślonych przeze mnie - pani przez wyjazd wycofała aukcję, bo nie chciało jej się już latać na pocztę, ale że mi i tak wysyłała ciałko od starej fashionistki, to uprosiłam ją, żeby mi dorzuciła do koperty, uff!!!



no i cena.... Na moje, chyba niezbyt dużo zapłaciłam za wszystko.... :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

No, to i ja się pochwalę, a co! :D Niedawno udało mi się ubrać wszystkie moje Steffi Love w ciuszki produkowane przez Simbę i teraz każda moja Stefka może się pochwalić ciuszkiem od firmy-matki :) (zdjęcia słabej jakości, bo robione w słabym świetle dosłownie przed chwileczką)
Obrazek
Prawie wszystkie moje Stefki zostały niegdyś pozbawione swoich oryginalnych ciuszków. Jedynie Superstar i Indian Princess miały swoje "kupne" wdzianka (dwie siedzące lalki pośrodku dolnego rządku)
Obrazek
No i mała reklama: pierwsze cztery stojące lalki mają ciuszki wydane niedawno przez Simbę. Komplet - bluzeczka + jakiś dodatek+ spódniczka lub spodenki + szpilki kosztuje w Carrefourze 10 zł.
Obrazek
A na dodatek mój luby znalazł w sklepie za 3 zł paczkę kolorowych gumeczek i teraz wszystkie moje lalki dostały gumki pod kolor do ciuszków :D
Obrazek

No, tyle tego spamu :P

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Leela »

Harem blondynek i tylko jedna ciemnowłosa Indianka :] Fajnie, że każda dostała swoje simbowe ubranko.
Ładna kolekcja, Superstar jest taka słodka z buzi.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Stary_Zgred »

O rety, nie sądziłam że będę się cieszyć, że przegrałam licytację ;) Spodobała mi się śliczna laleczka (czarnoskóra Cara) na Allegro i zalicytowałam dość wysoko, lecz po jakimś czasie stuknęłam się w głowę, że może jednak wyznaczyłam zbyt wysoką cenę. Wycofać się z aukcji nie chciałam, bo było by to niegrzeczne w stosunku do sprzedającego, który pozwoliłby mi, w przypadku wygranej, na odroczenie zapłaty. Na szczęście jakiś inny użytkownik mnie przelicytował i lalki nie wygrałam. Ufffff! Normalnie kamień z serca :hura:
Obrazek

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Magalita »

A mi przyszła dziś balowa Artsy - jeśt śliczna- od dawna mi się podobała i na reszcie ją mam - a dodatkowo - dostałam wieści ze sklepu gdzie kupiłam sportiego z wave 2 że jest już w drodze! A byłam pewna że już nici z tego będą
!!! Chociaż i tak się stresuję, że mogą mi przysłać innego Kena...
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Grażyna »

Dzisiaj przyszła do mnie moja Tammy! :serducho:
Jest w lepszym stanie niż się spodziewałam! Sprzedawca pisał, że bez dwóch paluszków, brudna i przebarwiona, ale chyba był większym lalkowym histerykiem niż ja :P Owszem, paluszków nie ma, to fakt, ale z brudem już się uporałam, wystarczyła gorąca woda, mydło i szczotka do paznokci, przebarwień kilka jest ale dosłownie jak główki od szpilki, i mam nadzieję, że Benzacne poradzi sobie z nimi. A najlepsze, że po SPA prawdopodobnie zostanie we własnych włosach!
Po ostatniej wpadce z Sindy byłam cała w nerwach, ale okazało się że głupi ma szczęście :rotfl:
Tak się z niej cieszę, że dosłownie latam co pięć minut do łazienki, aby popatrzeć jak się moczy w płynie do płukania. Najchętniej postawiłabym sobie ten słoik na biurku :haha:
Zakochałam się, taki z niej słodziak :serducho:
Obrazek

Awatar użytkownika
Violla Nask
Posty: 274
Rejestracja: 30 kwie 2012, 09:00
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Violla Nask »

weszłam do sklepu "plastycznego" i zobaczcie tylko co tak kupiłam - hahha- sorki tylko, że na odwrót - nie mogłam ustawic jak nalezy a koniecznie chciałam fotke pstryknąć i dopiero oglądając foto zorientowałam się co zrobiłam :P a moja maruda juz mi na kolejne fotki nie pozwoliła :/ - ale i tak - - jak dla mnie - cudo ;) - za całe 6zł ;) , a wykonanie naprawdę staranne :)
Obrazek
moja lalkowa stronka http://lalkomania.blogspot.com/

zawsze mam dużo do pogadania - zwłaszcza jako mama:)
http://mamydopogadania.blogspot.com/
a tu moje niezdarne jak na razie próby biznesowe:)
http://www.mamaodrana.pl

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: privace »

Kupiłam wieeelki zestaw butków i ciuszków polly pocket- mam nadzieję, że buty będą pasować na paskudę :cwaniak:

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Mono »

Moja Penny Cruz właśnie przekroczyła próg mojego domu, a ja nie mogę się do niej dobrać! Muszę czekać do 21 zanim skończę pracę, żeby ją zobaczyć...
Ale nareszcie jest!! :jupi:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: elianka »

A ja zrobiłam pierwsz całkiem udany repaint :D
Odzieję jeszcze mojego łołołaka i bedzie cieszyła moje oko :D
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Urshula »

elianka pisze:A ja zrobiłam pierwsz całkiem udany repaint :D
Odzieję jeszcze mojego łołołaka i bedzie cieszyła moje oko :D
Elianka - POKA lalę! :hyhy:

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Jejku, ale się cieszę! Dziś przyszła paczka z All zawierająca (już!) moją Supersize Pocahontas od Mattela! Jest piękna i poczochrana, ale przede wszystkim WIELKA!
Obrazek
Zdziwiłam się, że nikt jej nie licytował, ale może to urok takich niepozornych aukcji :D Teraz zaraz Poca idzie do spa, a potem uszyję jej jakieś indiańskie wdzianko. Marzyłam o niej, odkąd ją zobaczyłam na jednym z blogów i teraz ją mam! Ale się cieszę :jupi:

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Grażyna »

Gratuluję! :] Koniecznie poka Poca po SPA!
Mnie z tych wielkoludek podoba się Esmeralda z Dzwonnika z Notre-Dame.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości