Lalkowy HAPPYTON :)

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Magalita »

ajatoco - fakt - zbrodnia by była gdybyś nie kupiła! - jejuu... ja nie mogę mieć dostępu do internetu - pójdę z torbami...
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Grażyna »

Wiem, że to mało istotne, ale wreszcie znalazłam długie lalkowe igły do rerootu!
Obrazek

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Magalita »

Grażyna gdzie?? Ja szukam i szukam i nic nie ma!
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Lalette
Posty: 98
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:52
Lokalizacja: Dorset, Wielka Brytania
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Lalette »

Ja poszalalam i kupilam 42 pary oczek z IXTEE dla moich Pullipowych panien. Teraz ich oczekuje i przygotowuje sie na wielka akcje Frankenstein. :D

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: borze »

Lalette pisze:42 pary oczek
O___O!
faktycznie poszalałaś.. chcialabym zobaczyc jak wyglada taka ilosc oczek na raz w jednym miejscu, to musi byc genialny widok xD

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Grażyna »

Magalita pisze:Grażyna gdzie?? Ja szukam i szukam i nic nie ma!
ha, tam, gdzie najmniej się spodziewałam - w takiej pasmanterii-wysepce w galerii handlowej! Będę tam w przyszłym tygodniu, to mogę spojrzeć, czy coś jeszcze mają ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
sowa58
Posty: 125
Rejestracja: 28 kwie 2012, 11:20
Lokalizacja: Rywałd/Starogard Gdański
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: sowa58 »

A ja dziś dorwałam Pretty beauty set - 12 par butów dla Barbioszek i tp. z XIN YUAN TOYS FACTORY CHINA. Zestawik dopadłam w sklepie z zabawkami, gdzie niedawno suszyłam głowę właścicielce o buty. Wzięłam ostatnie dwa, szły jak woda bo były w cenie 4,50 PLN!

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: mangusta »

sowa58 pisze:A ja dziś dorwałam Pretty beauty set - 12 par butów dla Barbioszek i tp. z XIN YUAN TOYS FACTORY CHINA. Zestawik dopadłam w sklepie z zabawkami, gdzie niedawno suszyłam głowę właścicielce o buty. Wzięłam ostatnie dwa, szły jak woda bo były w cenie 4,50 PLN!
Buciki to zawsze był problem :)

A ja się cieszę z kupienia Fleur za 8zł na targu staroci. Lala jest odziana, obuta, ma jakieś 60% rzęs, palce całe, bez śladów gryzienia czy mazaka, nogi, talia i ręce działają, włosy potrzebują niewielkich zabiegów. Bardzo się cieszę, bo nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek będę miała Fleur :D

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Mangusto, gratulacje! Ja jedną z mojej trójki też znalazłam na starociach w ubranku. Uwielbiam te lalki - mają takie urocze buzie... A znalezienie Fleur z oryginalnymi rzęsami to naprawdę wydarzenie! Ale uważaj na nie, bo wystarczy trochę wody i się odklejają. Ja tak "załatwiłam" rzęsy moich Fleurek :D

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: mangusta »

Ania_DollSecondHand pisze:Mangusto, gratulacje! Ja jedną z mojej trójki też znalazłam na starociach w ubranku. Uwielbiam te lalki - mają takie urocze buzie... A znalezienie Fleur z oryginalnymi rzęsami to naprawdę wydarzenie! Ale uważaj na nie, bo wystarczy trochę wody i się odklejają. Ja tak "załatwiłam" rzęsy moich Fleurek :D
Jeszcze nie zdążyłam jej wodą tknąć, uff! A na oczach jest dość zakurzona. Ubranko nie wiem, czy oryginalne fleurkowe, ale to kwestia na później :)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Co do ubranek, to zajrzyj na stronę Agi:

http://fleurdolls.com/

Tam jest cały spis Fleurek i ich ciuszków :)

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: mangusta »

Ania_DollSecondHand pisze:Co do ubranek, to zajrzyj na stronę Agi:

http://fleurdolls.com/

Tam jest cały spis Fleurek i ich ciuszków :)
Dzięki. Znalazłam, to część zestawu 1259 (bluzka, spodnie, buty). No to teraz cieszę się jeszcze bardziej :brawo:

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Dobrze, że się zachowały buciki, bo z dopasowaniem jakichś innych pewnie miała byś spory problem :D

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Ludziska, jestem w siódmym niebie! Zakupiłam numer jeden na mojej wishliście! Flashdance Barbie! Jejuśku! :jupi:


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości