Ceny lalek

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Ceny lalek

Post autor: Neytiri »

Zależy czy chcesz ją tylko dla ładnej buźki, a i tak planujesz przebranie i przestylizowanie, czy nie wolałabyś właśnie tego modelu kompletnego. Na FLTE można kupić ją za 68 zł, nową z pełnym wyposażeniem. Jednak, jak przy wszystkich naszych lalkowych zakupach, wszystko sprowadza się do kwestii, jak bardzo ją chcesz mieć :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Ceny lalek

Post autor: privace »

Jak dla mnie ciut drogo- mam taką rudą kordurojkę, moja goła i rozczochrana z belgijskiego lumpa, jakoś chyba za 2 ojro była. Ale jakby się na mnie PACZYŁA, to może bym tyle dała :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2013, 14:12
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Ceny lalek

Post autor: Lunatyczka »

Neytiri pisze:Zależy czy chcesz ją tylko dla ładnej buźki, a i tak planujesz przebranie i przestylizowanie, czy nie wolałabyś właśnie tego modelu kompletnego.
Właśnie chcę ją dla jej całej, to moja lalka z dzieciństwa :D Mogłaby w sumie być nawet goła (bo taką ją wtedy dostałam), no ale jeśli ma wyposażenie, to oczywiście nawet lepiej. Tylko zapudełkowanej nie chcę, bo będzie mi szkoda ją odpudełkować...
Dziękuję za link :]
privace pisze:Jak dla mnie ciut drogo- mam taką rudą kordurojkę, moja goła i rozczochrana z belgijskiego lumpa, jakoś chyba za 2 ojro była. Ale jakby się na mnie PACZYŁA, to może bym tyle dała :zawstydzony:
Właśnie nie mogę oszacować, jak bardzo się paczy, bo mnie jej cena rozprasza :P Może faktycznie lepiej mi będzie poczekać na sympatyczniejszą ofertę?..
Albo popytać kochanych ludzi z foruma? :>
Żyj szybko. Kochaj mocno. Umrzyj młodo. Zostaw po sobie dobrze wyglądające zwłoki.
http://akwarelove.blogspot.com/ - blogasek
http://lunatyczka.soup.io/ - tumblr dla hipsterów

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Ceny lalek

Post autor: Ina »

Pat pisze:Zgadzam się że ceny lalek są za wysokie. Pamiętam jak wchodziły na rynek monsterki. Wiecie po ile u mnie w mieście były podstawowe? Po 70 zł- 79.99 zł. A teraz podstawowe są jak wspomniała Grażyna powyżej 100 zł. Z barbie też przesadzają. Kilka dni temu odwiedziłem zabawkowy, i co? Play line koło setki! Były jakieś po 80, ale głównie setki. Lekka przesada. I co tu się dziwić że klony tak się sprzedają. Fajnego, dobrej jakości klona można kupić już za 20 zł.
I to sporo powyżej, jeszcze jak się na promocję trafi w sklepie to można koło 50-60zł zakupić, ale nowości nawet po 180zł widziałam O.o i co mnie zaskoczyło, cena nie była obniżona, mimo, że lalka miała widocznie rozmazany makijaż ;/
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ceny lalek

Post autor: LolitaDolls »

Mi, kiedy byłam jeszcze dzieciolkiem, tata w Carrefourze kupił imprezową Spectrę za... 200 zł. Koniec się zbliża.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości