Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: dollbby »

Jak jest u was? Czy każda lalka ma swoje miejsce, superstar koło superstara i każda fah koło fash? A może leżą jak chcą i każda ma dowolne miejsce?
U mnie jest tak, że lalki sa ułożone hmm moldami lub seriami ... choć z czasem[ tak jak np teraz] jest bajzel na całego ;DDD :straszne: O.O :pudło:

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: BarbieDream »

A u mnie to zależy... :) Większość musi stać - bo nie lubię kiedy gniotą się im ubranka. I stoją w 3 rzędach na dwóch półkach, głównie seriami, Superstary - headmoldem. Z kolei na innej półce każda z innej parafii. A wszystkie lalkowe księżniczki w sukniach siedzą obok siebie. A lalki w pudełkach na szafie :)

A co ciekawe - od jakichś 10 lat nigdy nie zmieniałam kolejności ich ustawienia czy usadzenia... (wiem, to dziwne). Mogłabym z pamięci wymienić jakie lalki siedzą/stoją koło siebie w danym rzędzie :D

Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 47
Rejestracja: 13 lip 2012, 14:51
Lokalizacja: Tam Gdzieś :-D
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Bianka »

U mnie to całkowity burdel (oprócz Tonnerek i FR) :hyhy:

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: borze »

Zadziwiająco jak na siebie i moją tendencje do zostawiania chaosu przy wszystkim czego się dotknę, mam z lalkami względny porządek. Może dlatego, że nie mam ich zbyt dużo i jakoś nad tym panuję ;) Nie mają jakichś specjalnie wytyczonych tylko dla siebie półek, disneyki siedzą wśrod płyt, myscenki przy książkach, jeden samotny dollfowy kloc albo na biurku obok laptopa, albo na łóżku, czasem fotel okupuje, w zależności od nastrojów, no ale generalnie mezaliansów gatunkowych w ustawieniu nie mam.

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Leela »

W większości układ + trochę bajzel.
Lalki na półkach są ułożone rodzajami i tematycznie, np. jedna półka dla facetów, jedna dla Evi, jedna dla Basics. Półki playline'owe lecą po kolei seriami, np. plażówki, potem konkretne serie, Simbowe Disneyowskie księżniczki obok siebie itp.

Na regałach gorzej bo są zasłonięte roletami. Jest półka dla My Scene, jest dla Fashion Fever, ale potem to już bajzel, byleby jak najwięcej upchać na półkach (ja trzymam lalki w pudełkach, choć nie NRFB).

A reszta mojego pokoju to totalny chaos ;)

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: elianka »

Lalki mam tylko dwie, więc trudno mówić o bajzlu, ale lalkowe rzeczy.... masakra, są wszędzie. Staram się jak mogę sortować te ubranka, buciki, szczotki , orebki a rozłażą się po całym mieszkaniu. Ostatnio znalazłam jedną ze szczotek w koszu na pranie o.O
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Mono »

Moje Fashionistas siedzą, stoją lub klęczą na szafie, a reszta lalek ciśnie się w pudle. Ciągle obiecuję sobie, że kiedyś załatwię im witrynkę, gdzie będą stały obok siebie poukładane seriami albo moldami :)

Kiedyś, jakieś ponad pół roku temu lalki zawalały mi cały pokój. To był koszmar :boisie:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: ajatoco »

Moje siedzą i stoją na półce z książkami, zauważyłam jednak jak mąż w internecie się za witryną rozglądał i coś ostatnio nawet przebąkiwał, że trzeba jakąś na lalki kupić :happy:

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: jewelsnake »

Bianka pisze:U mnie to całkowity burdel
u mnie to samo XD kompletny chaos :D
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: marshalka »

Kurczę, u mnie zabawki córeczki na półce nie wyglądają tak ładnie jak moje lalki. :) :P
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: privace »

Jako, że moja gromadka to my scene plus inne, to jako-taki porządek w tym jest ;)

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Fleur »

U mnie są tylko poustawiane półkami – Fleur razem, Barbie razem, Tammy razem, różne lalki których mam tylko po 1-2 egzemplarze też razem. Ale na półkach porządku nie ma :D

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Magalita »

Hmm umnie Fashionistas siedzą seriami, tylko faceci stoją na tyłach a reszta dziewuch siedzi seriami, chodź nie wszystkie kompletne są ale takie pogrupowanie im zrobiłam, Monsterki się musza jakoś w tym odnaleźć - nie mam miejsca dla nich dodatkowego i zaczynam się martwić bo jeszcze jedna czy dwie Fashionistas i nie mam gdzie ich stawiać... i tak mam wielki ból, że Happy Family siedzi w pudle na górze regału :pudło:

-- 18 lip 2012, o 17:14 --

i co najgorsza - zaczyna poważnie rozważać ich sprzedaż! :straszne: :/
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Grażyna »

Zawsze się śmieję, że moje pokoje wyglądają jak najbardziej stereotypowe mieszkanie starego kawalera, z pudełkiem po pizzy na podłodze i skarpetkami pod fotelem :P jedyny porządek mam na półkach z książkami. W lalkach - bajzel po całości, gdzie rzucę, tam leżą :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Układ lalek czy bajzej po całosci ?

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Grażynko, pomijając lalki u mnie jest to samo :D

Co do lalek, to u mnie wszystkie stoją poukładane na regale, ale grupkami wg producenta. Raz na jakiś czas mam przebłysk i robię wśród nich porządek, a w międzyczasie, gdy którąś biorę, żeby np. zrobić o niej wpis, to potem ląduje losowo na wybranej półce. I tak się zbiera, i zbiera, aż w końcu większość leży jedna na drugiej, jak trupy po segregacji... I wtedy znowu nadchodzi przebłysk ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości