Lalka vs lalka- porównania!

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: Stary_Zgred »

Om, nom, nom, nom - jaka dupcia! Ja wiem, że to kawałek plastiku, ale jak sugestywnie wyprofilowany.
Pięknie się zgina, no i ma czarne rękawiczki. Znów będę się rozpływać!
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: reiha »

Takie średnie jest to zdjęcie, ale opis jest ok.
ObrazekStraight From the Oven by Flo, on Flickr

/spam/
her head is made of soft vinyl, it is hard due to glue cementing the hair in place on the inside.

:(

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: KiciaKocia »

Obrazek
Moje małe porównanie różnych 'mikrusów' względem Equestria Girls Mini.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: ingrid »

Ale ślicznie ze sobą wyglądają. Każda jest bardzo ładna. Mała Blythe jest urocza. Kucyki zgrabnie weszły na rynek i prezentują się ślicznie. Klasyczne kucyki, to już wyjątkowy klasyk. Lalaloopsy są super kochane, mam całą serię z Krainy Oz i widzę w tych drobinkach wieki potencjał. Zelfy kojarzą mi się z dawnymi Trollkami, które bardzo lubiłam, ostatnio udało mi się kupić pierwszego w życiu Zelfa Dandy-Lion, wpadł mi w promocyjnej cenie, więc wzięłam. Sylvanianki są natomiast super słodkie, kiedyś serio się nad nimi zastanawiałam, ale z braku miejsca odsunęłam ten pomysł na bok, bo pewnie na malutkim pudełku bym nie skończyła hehe.

Świetne jest w tych maluszkach to, że można im rozbudować światy, są do nich różniste bajeczne akcesoria. Taka dioramka zawsze zajmuje mniej miejsca, niż zestaw akcesoriów i mebelków dla klasycznej Barbie :>

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: KiciaKocia »

Barbie Made to Move vs Rainbow High:

Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: sandrinka »

Dosłownie przed chwilą zastanawiałam się jak wyglądają bez ubranek i czy ktoś zrobi im taką fotkę, żebym sobie mogła artykulację obejrzeć, bo ciekawa jestem jak pozują.
Btw. Jak je kiedyś oglądałam na Allegro to w opisie aukcji było napisane, że mają 36 cm wysokości i to mnie bardzo zmartwiło, bo "gdzie ja ją skitram? Do pudełek z Baśkami się nie zmieści." Jak to dobrze, że jednak są "normalnej"
wysokości😁

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: barbusia77 »

Ciałko takie nijakie ani nie dziecięce ani nie kobiece. Początkowo chciałam je na hybrydę ale całość wyglądałaby pokracznie :hihi:
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: sandrinka »

Głupie pytanie: rainbow high mają oczy wstawiane czy namalowane? Na zdjęciach wyglądają jak wstawiane, a widziałam te lalki ostatnio w sklepie i tam ich oczy wyglądały jakby były częścią facepaintu. Jak to z nimi jest?



Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: Annorelka »

Ostatnio kupiłam sobie Kurhn i zrobiłam dla koleżanki zdjęcia.
Porównanie moich artykułowanych lalek - skala 1/6, "ludzkie" proporcje (więc Ever after High pominęłam).
Linkuję album na Imgur, bo ostatnio porobił się bałagan z możliwością wklejania zdjęć na fora (photobucket nawet nie pozwala! PHOTOBUCKET!):
https://imgur.com/a/T9tljB8

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: KiciaKocia »

Porównanie nowych dziecięcych lalek od Disney Store z dorosłymi lalkami od nich. (W ciuchach, bo mi się nie chciało całej hałastry rozbierać)
Obrazek

Oraz z dziecięcymi lalkami od Mattela:
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: barbusia77 »

Barbie na ciałku MTM vs lalka Bille Eilish Obrazekwysokosci by anaconda1977, on Flickr
<3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: Soihime »

KiciaKocia pisze:
24 sty 2021, 13:10
Porównanie nowych dziecięcych lalek od Disney Store z dorosłymi lalkami od nich. (W ciuchach, bo mi się nie chciało całej hałastry rozbierać)
Obrazek

Oraz z dziecięcymi lalkami od Mattela:
Obrazek
Bardzo ładnie wyglądają! I fajnie że są niższe.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalka vs lalka- porównania!

Post autor: KiciaKocia »

Są i to całkiem sporo. I figurę mają bardziej dziewczęca niż normalne księżniczki.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości