Lalki w filmach ;)

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: privace »

Pomysł pomysłem, jednym się spodoba, innym nie. Ale zniszczenie 4 lalek, żeby powstała półka na 4 książki? Bida panie, bida...

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1983
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: KiciaKocia »

Oj, nie przesadzajmy. Lalki to nie świętość ani relikwia. Pomysł na półkę moim zdaniem jest super - chciałabym mieć takie coś.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Rudy Królik »

KiciaKocia pisze:Oj, nie przesadzajmy. Lalki to nie świętość ani relikwia. Pomysł na półkę moim zdaniem jest super - chciałabym mieć takie coś.
Moim zdaniem w filmiku idealnie dobrali półkę do literatury ;)

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1983
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: KiciaKocia »

Rudy Królik pisze:
KiciaKocia pisze:Oj, nie przesadzajmy. Lalki to nie świętość ani relikwia. Pomysł na półkę moim zdaniem jest super - chciałabym mieć takie coś.
Moim zdaniem w filmiku idealnie dobrali półkę do literatury ;)
Też zwróciłam uwagę na książki XD W ogóle chciałabym taką, ale zmodyfikowaną, z podstawkami z pleksi czy czegoś, żeby się dało na niej lalki ustawić.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: privace »

Mi chodziło wyłącznie o ILOŚĆ książek (ani walorów estetycznych, ani jakości literatury pani Meyer się nie czepiam, bo co się komu podoba) ;)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Pink Flamingo »

Rudy Królik pisze: Moim zdaniem w filmiku idealnie dobrali półkę do literatury ;)
Masz na myśli aspirującą powieściopisarkę Stephenie Meyer? ;)

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Pat »

Aspirującą? Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Napisała 5 bestsellerów (co najmniej, nie śledzę jej kariery), o gustach dyskutować nie będe, jednym się podoba innym nie, mało istotne. Jej książki sprzedają się na całym świecie, więc nie jest to aspirująca pisarka.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Lirazel
Posty: 153
Rejestracja: 28 sty 2014, 13:44
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Lirazel »

Rudy Królik pisze:
KiciaKocia pisze:Oj, nie przesadzajmy. Lalki to nie świętość ani relikwia. Pomysł na półkę moim zdaniem jest super - chciałabym mieć takie coś.
Moim zdaniem w filmiku idealnie dobrali półkę do literatury ;)
I pod tym stwierdzeniem mogę się podpisać rękami i nogami xD
Dla mnie półka - masakra, strasznie turpistyczna estetyka (w ogóle nie pasuje do mojego ukochanego romantycznego vintage'u), ale zapewne mogłaby wyglądać ciekawie jako dodatek do... ja nie wiem, mieszkania urządzonego w stylu groteskowo-makabrycznym (strasznie kojarzy mi się z tym)? Pop-artowym?
Niemniej pomysł jest :D a z tego co widzę, autor filmiku i tak wykorzystał jakieś Natalie czy inne Patrycje, a nie firmówki.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: reiha »

Lirazel pisze:
Rudy Królik pisze:
KiciaKocia pisze:Oj, nie przesadzajmy. Lalki to nie świętość ani relikwia. Pomysł na półkę moim zdaniem jest super - chciałabym mieć takie coś.
Moim zdaniem w filmiku idealnie dobrali półkę do literatury ;)
I pod tym stwierdzeniem mogę się podpisać rękami i nogami xD
To może czas na przerobienie lalkowych kończyn na długopis? XD

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Manhamana »

privace pisze:Pomysł pomysłem, jednym się spodoba, innym nie. Ale zniszczenie 4 lalek, żeby powstała półka na 4 książki? Bida panie, bida...
No właśnie- to bardziej instalacja niż półka- a jak się nam książki znudzą to co nowe będziemy kupować "na wymiar", bo inny gabaryt albo nie wlezie, albo spadnie ;)

Lekka prowizorka ;) podobnie jak podwieszane plastikowe pojemniki - już widzę takie w warsztacie ;) dokładnie na podłodze jak się śrubek i innego żelastwa nasypie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Xiao
Posty: 86
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:27
Lokalizacja: Warmia (oln)
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Xiao »

Wpadłam przez przypadek i nie wiem czy już było, ale naszła mnie nagła potrzeba podzielenia się tym znaleziskiem ;p

http://youtu.be/HcVv9R1ZR84

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: privace »

Coś dla wielbicieli Doktora Who ;)
Zabójcze umysły sezon 9 odcinek 24: Demons
Obrazek

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 593
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Daga »

Serial "Victorious" aka "Victoria znaczy zwycięstwo", odc. "Crazy Ponnie". Główna bohaterka, Tori, poznaje chorobliwie nieśmiałą dziewczynkę, ale zawsze, kiedy chce ją przedstawić kolegom z klasy, panna znika, przez co oni zaczynają traktować Tori jak kogoś szurniętego :D Zresztą wychodzi na to, że i Ponnie nie jest do końca normalna, gdy w jej plecaku Tori znajduje kukurydzę, nerdziarską książkę i... swoją lalkową kopię.

http://cdn01.cdn.justjaredjr.com/wp-con ... nie-11.jpg

Zdecydowanie wygląda na American Girl.

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: MajorMistakes »

Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Lirazel
Posty: 153
Rejestracja: 28 sty 2014, 13:44
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Lirazel »

Polecam wszystkim film Marie Poupee. Można zobaczyć w nim niezwykły sklep z porcelanowymi lalkami. Lalki w ogóle stanowią główny motyw tego filmu - powiem tylko, że opowiada on o spotkaniu kolekcjonera lalek oraz dziewczyny będącej żywą lalką... Artystyczny i wysmakowany obraz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości