Lalki w filmach ;)

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: privace »

Supernatural s11e5: w pensjonacie (dom morderczyni Lizzie Borden) sprzedają lalki Living Dead Dolls.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: lwica »

A taki polski serial znacie Świat według kiepskich , w którym Mariolka dostaje pod choinkę z Ameryki w prezencie domek dla lalek barbie a one później ożywają. Występuje tam barbie nie wiem niestety jaka , ken i superman .
http://www.ipla.tv/Swiat-wedlug-kiepski ... /vod-24190

Awatar użytkownika
Porceliusz
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:33
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Porceliusz »

Film serii Jasia Fasoli -"Nadciąga totalny kataklizm". Jaś Fasola wręcza córce gościa (u którego przez pewien czas zamieszkał) prezent w postaci "Barbie City Style". Rocznik bodajże 1997, mold: Superstar:
http://zapisz.net/view.php?filename=134_citystyle.jpg

Oj sam bym chciał taką ślicznotkę ;)
Nie ma takiego czegoś jak "za dużo lalek"- może być tylko "za mało stojaków"

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Mysha »

A propos lalek w filmach, to zbliża się premiera "The Boy", czyli kolejny film o nawiedzonej lalce :D Na innych forach ludzie już się organizują, żeby pójść na to grupowo do kina - oczywiście z lalkami - i straszyć "normalnych" :D Co o tym myślicie? ;)
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Ciabas »

Mysha pisze:A propos lalek w filmach, to zbliża się premiera "The Boy", czyli kolejny film o nawiedzonej lalce :D Na innych forach ludzie już się organizują, żeby pójść na to grupowo do kina - oczywiście z lalkami - i straszyć "normalnych" :D Co o tym myślicie? ;)
Mój facet boi się lalek :D dla mnie rewelacyjny pomysł. Tylko ja nie mam takiej dużej porcelanki - to ten typ lalek na widok których T. krzyczy by je spalić :D
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Mysha »

Ciabas pisze:Mój facet boi się lalek :D dla mnie rewelacyjny pomysł. Tylko ja nie mam takiej dużej porcelanki - to ten typ lalek na widok których T. krzyczy by je spalić :D
Do kina z taką (ponad)metrową porcelanką? To chyba by Ci kazali drugi bilet kupić :D Bierz jaką masz, byleby mrocznie i złowieszczo wyglądała xD Ja ze swoich wytypowałam Isabelle ze względu na jej czerwone demoniczne oczy 8)
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek


Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Ciabas »

Widziałam teledysk i jak dla mnie genialny :D wspomniałam o nim w wątku z "linkami niepasującymi nigdzie" :P
Podoba mi się kuchnia w tle i MLP zestaw <3
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Daga »

Wyłapane przypadkiem w jakimś nie najświeższym już odcinku "Barw szczęścia":
Obrazek

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Leela »

UTOPIA, sezon 2, odcinek 3

Na początku odcinka ukrywają się w domu, w którym każde pomieszczenie wypchane jest lalkami.
FOTA 1
FOTA 2

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Ostatnio oglądałam na jedynce ładny, polski film familijny z 1994 roku - "Przygody Joanny", w której jedną z głównych postaci jest lalka Joanna. Gdy film się zaczynał, to miałam nadzieję, że będzie to Joanna od Krawala, ale niestety :) Polecam - może ktoś obejrzy i lalkę zidentyfikuje :)

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: lwica »

Film pod tytułem " Chappie " z 2015 roku.W pewnej scenie robot Chappie trzyma w ręku lalkę i strzyże jej włosy aby była podobna jak to on mówi do mamusi.Bardzo fajny film polecam obejrzeć.Jest w nim trochę robotów,trochę śmiechu,trochę strzelania a na końcu nawet się pobeczałam.
https://www.youtube.com/watch?v=C_DAzfhmv94

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: Moony »

lwica pisze:Film pod tytułem " Chappie " z 2015 roku.W pewnej scenie robot Chappie trzyma w ręku lalkę i strzyże jej włosy aby była podobna jak to on mówi do mamusi.Bardzo fajny film polecam obejrzeć.Jest w nim trochę robotów,trochę śmiechu,trochę strzelania a na końcu nawet się pobeczałam.
https://www.youtube.com/watch?v=C_DAzfhmv94
Ktoś mi sugerował, że ta lalka to custom Ghouli... ale ciężko mi porównać mold.

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: IHime »

Obrazekweird stuff by Ivy Mae, on Flickr
W sumie nie wiem, Ghoulia czy nie Ghoulia.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki w filmach ;)

Post autor: reiha »

Moony pisze: Ktoś mi sugerował, że ta lalka to custom Ghouli... ale ciężko mi porównać mold.
faktycznie :D w ogóle bym jej nie poznała, gdybyś o tym nie napisała. (albo Cupidyna, może łatwiej byłoby z niej wyciągnąć cielisty kolor.)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości