Mój Nowy Projekt

Mieszkania dla naszych lalek.
Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Kamelia »

:o Rewelacja.

To tyle, co mam do powiedzenia...

Awatar użytkownika
VMarcin
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: VMarcin »

...a ja jestem tak leniwy, że nawet nie mogę się zebrać do policzenia swoich lalek, a co dopiero zrobić takie cuda... :facepalm:

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Balbinka »

Boskie :) ja z klejeniem zawsze jestem na bakier więc podziwiam tym bardziej :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: lwica »

Super książki i bardzo ładnie wykonane.

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: midorigami »

podoba mi się ten projekt :D i wyczekuje tego ganku i roślinności :)

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Dampirg85 »

BARDZO wszystkim dziękuję za pozytywne komentarze. :padam: :* Fajnie że książki Wam się podobają, bo jestem z nich bardzo dumny i mam do nich sentyment (zwłaszcza do 2 pierwszych). ^^
Plusem jest to, że po wydrukowaniu łatwo się je skleja, dzięki czemu szybko mamy gotową książkę. Niestety więcej czasu zajmuje mi samo stworzenie całej książki, czyli dobranie odpowiednich zdjęć i kolorystyki, zrobienie okładek itd. No ale wydaje mi się, że mimo wszystko czas ten nie jest zmarnowany hehe... xD

Eh Projekt ogrodowy został zawieszony, gdyż trochę się wypaliłem (plus problemy rodzinne). Jednak planuję powrócić do niego w okresie wiosennym. Obecnie pomału, bez pośpiechu i gdy mam czas (czyli bez presji), odnawiam swoje stare mebelki oraz tworzę kominek dla moich lalek. Mam zamiar wykorzystać go m.in. do sesji świątecznej (i nie tylko). ^^
W między czasie powiększam swoją psią kolekcję figurek. Mam już 8 psów (a kiedyś był tylko jeden hehe) wielkością pasujących do lalek. Jutro jak mi się uda, a raczej jak będzie dobre światło na dworze, to zrobię zdjęcia i Wam pokaże całą psią gromadkę. ^^

Teraz zabieram się do skończenia kanapy.
Udanego wieczoru. :hejka:

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: midorigami »

no to ja w takim razie czekam na tą świąteczną sesje i pieseły :)

powodzenia z kanapą ;)

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Dampirg85 »

Cześć... Ostatnio wspominałem że pokażę swoje psie figurki, które pasują do lalek. Wczoraj zamieściłem krótki wpis na moim blogu gdzie możecie zobaczyć wszystkie psiaki. :) Tak więc jeżeli kogoś interesuje psia rodzinka to zapraszam na bloga.

Na szybkiego chciałem również pokazać nad czym obecnie pracuję.

1) pierwszy projekt to odnowienie mojej starej kanapy. Wcześniej była bardziej ponura i taka "stara", teraz starałem się ją odświeżyć i nadać bardziej nowoczesny wygląd.
Do końcowego efektu brakuje jeszcze poduszek. No właśnie tu pytanie do Was, czy lepiej zrobić jedną długą poduszkę jako oparcie czy lepiej kilka mniejszych?? :mysli:
Obrazek

2) drugi projekt to kominek wykonany z STYRODUR'u modelarski'ego, z którym mam pierwszy raz styczność (swoją drogą faktycznie świetnie nadaje się do takich projektów). Jak widać na zdjęciu chciałem by kominek był bardziej nowoczesny. Jako że uwielbiam ceglane ściany, tak więc duża część kominka to szare cegły. :) Do końcowego efektu brakuje jeszcze obramowania od paleniska, dolnej listwy "podłogowej" oraz samego "ogniska" (zastanawiam się czy zrobić takie z użyciem drewna czy raczej same żarzące się kamyki). ^^
Obrazek
Przyznam się, że na początku kominek miał wyglądać zupełnie inaczej jednak, przedwczoraj podczas prac zmieniłem swoją koncepcję i muszę przyznać, że z obecnego wyglądu jestem bardziej zadowolony. :ok:

A tak wyglądają oba gadżety:
Obrazek

Oprócz wykończenia kominka i sofy chcę zrobić dwa stoliki z korkowej podstawki, stolik kawowy, szafka oraz kilka domowych ozdóbek (np zegar, kalendarz, donice z kwiatami).
Jeszcze kupę roboty przedemną ale jestem pełen zapału i dobrej myśli hehe... :D

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Kamelia »

Super pasują do siebie, będą świetnie wyglądać w jakimś nowoczesnym salonie. Bardzo podoba mi się wykonanie.
Do kanapy pasowała by mi jedna poduszka jako "plecy" i kilka małych, jasnych (np. kremowych) poduszeczek.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Pink Flamingo »

Kominek super, ale to kanapą jestem prawdziwie zachwycony. Świetna robota!

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: jewelsnake »

Alez swietne meble! Bardzo ladnie Ci to wyszlo, jak prawdziwe! Podziwiam talent ❤
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Neytiri »

Rewelacyjne meble, podejrzewam, że gdy ustawisz je w dioramie i zaaranżujesz resztę pokoju, to nie będzie można odróżnić że to miniatury. Trzymam kciuki obyś miał więcej wolnego czasu i weny na takie tworzenie, ponieważ masz do tego niesamowity talent, podziwiam :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Mój Nowy Projekt

Post autor: Balbinka »

Kominek już wygląda świetnie. Kanapie przydałoby się miękkie oparcie. Ja bym widziała je w formie dwóch prostokątnych poduch + kilka ozdobnych na przykład z napisami. Nie mogę się doczekać całości. Kończ szybko i się chwal :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości