Moje miniatury

Akcesoria, dodatki
Awatar użytkownika
Paumar
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: Paumar »

Też próbowałam robić miniatury, ale moje się nie umywają - wyglądają jak karykatury jedzenia xD Twoje są przepiękne, szczerze zazdroszczę talentu! ;) A mogłabym wiedzieć, jaką modeliną lepisz? Fimo?

Awatar użytkownika
Tsuru
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2012, 21:45
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: Tsuru »

Cieszę się, że Ci się podobają ^^
Tak, używam masy Fimo.
Szkarłatna róża drogę wskazała.

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: elianka »

Przepiękne miniatury! Ja raz się za to zabrałam i wiem ile pracy i ćwiczeń trzeba włożyć, żeby osiągnąć taką biegłość. Chapeau bas, ja się poddałam...
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Tsuru
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2012, 21:45
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: Tsuru »

Niepotrzebnie! Praca czyni mistrza, moje pierwsze "cośki" nie przypominały właściwie niczego... koniecznie pochwal się swoimi!
Szkarłatna róża drogę wskazała.

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: Soul »

Tsuru, to taki offtop, ale nie mam kogo zapytać, powiedz, czy podobne rzeczy wychodzą też z modeliny? Czy jednak fimo jest w czymś duuużo lepsze od modeliny? Co takiego jest w nim niezwykłego?

Trochę czytałam, chciałabym kiedyś zrobić coś jedzeniowego dla moich lal, ale na razie wiem tylko, że ten specyficzny połysk daje specjalna transparentna powłoka, ale czym różni się fimo od modeliny nadal nie wiem... :co?:

Awatar użytkownika
Tsuru
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2012, 21:45
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: Tsuru »

Fimo jest bardziej miękka od zwykłej modeliny. Zwykła traci też swój kolor po upieczeniu, Fimo nawet tyćkę ciemnieje. No i barw Fimo jest tyle, że rzadko trzeba mieszać, by tworzyć nowe kolory, co ułatwia pracę.

Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości.
Szkarłatna róża drogę wskazała.

Awatar użytkownika
buzzcocks
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2012, 23:05
Kontakt:

Re: Moje miniatury

Post autor: buzzcocks »

na mnie chyba największe wrażenie zrobiło wrażenie puszystości, trudno o większy realizm ;) swojego czasu marzyły mi się miniaturki re-ment, ale mogę zaryzykować stwierdzenie, że Twoje są jeszcze lepsze (chociaż szczerze polecam, bo ciekawostkowych kolekcji mają pełno, może ku inspiracji ;))

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości