Lalkowe książki wg. Wampi :)

Akcesoria, dodatki
Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Lalkowe książki wg. Wampi :)

Post autor: jewelsnake »

pełna biblioteczka, przepiękne to wygląda! Pilipiuk, Sapkowski, świetny gust!
też robię dużo książek, niestety nie mam biblioteczki, a jestem zbyt leniwa aby jakąś zrobić. do tego u mnie kanty są zawsze po przecierane, nie wiem czemu. mam drukarkę laserową i drukuję na normalnym papierze :/
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Lalkowe książki wg. Wampi :)

Post autor: ajatoco »

jewelsnake pisze:pełna biblioteczka, przepiękne to wygląda! Pilipiuk, Sapkowski, świetny gust!
też robię dużo książek, niestety nie mam biblioteczki, a jestem zbyt leniwa aby jakąś zrobić. do tego u mnie kanty są zawsze po przecierane, nie wiem czemu. mam drukarkę laserową i drukuję na normalnym papierze :/

Oklej je przezroczystą folią - jest taka do oklejania książek, wtedy już kanty na pewno nie będą się przecierać a i okładka będzie sztywniejsza ;)

Awatar użytkownika
verrin
Posty: 220
Rejestracja: 31 lip 2012, 16:18
Kontakt:

Re: Lalkowe książki wg. Wampi :)

Post autor: verrin »

Wow, świetna robota, ja nie widzę tu żadnych niedoskonałości w wykonaniu :ok: a do tego jest tu wiele moich ulubionych książek :)

Cicha
Posty: 15
Rejestracja: 12 lis 2012, 21:19
Kontakt:

Re: Lalkowe książki wg. Wampi :)

Post autor: Cicha »

Absolutnie fantastyczne,trudno mi ogarnąć,że ludzkie ręce mogą robić takie ślicznoty :D Nagłówek Wyborczej mnie powalił xD

Awatar użytkownika
Ania I.
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 21:45
Kontakt:

Re: Lalkowe książki wg. Wampi :)

Post autor: Ania I. »

Temat stary, ale chciałam się Wam pochwalić moją pierwszą "książką' (pamiętnikiem? :P) dla lal.
Nie jest idealny, ręcznie pisany, ale liczę na to, że kolejne booksy wyjdą lepiej. :zawstydzony:

http://zapodaj.net/b89da42d70572.jpg.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości