Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami!
Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Soihime »

Witamy cię! Rocznik 88? :D Czyżby?

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Karo »

Witamy :hejka: U mnie było tak samo- barbie,Tonner, BJD, więc doskonale rozumiem. :ok: ;)

Awatar użytkownika
picco
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2020, 11:45
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: picco »

Soihime pisze:
09 mar 2021, 23:15
Witamy cię! Rocznik 88? :D Czyżby?
Rocznik 87, ale 34 skończę dopiero w drugiej połowie roku :p

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Soihime »

:D no to ja w lipcu 33 :D





Polly
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Polly »

Cześć ludzie ;)

Przeczytałam regulamin i jeśli tak wypada i taki panuje tu zwyczaj to się witam :)

Co mnie przywiało ? ano lalki ale od razu powiem, że żadnej nie posiadam. Od wielu lat raczej się przyglądam i oswajam z tematem. Podobały mi się lata temu tildy i od nich się właściwie zaczęło, potem Pullip ale ceny mnie skutecznie wstrzymywały z zakupem. Teraz przeglądam w necie pierdyliad zdjęć minifee.

Wasze forum w zasadzie jest jedynym, które wykopałam szukając blogów, forum, ewentualnie jakichś stron kupno-sprzedaż.
Doczytałam już tutaj kilka wątków oczywiście pierwsze to co to w ogóle są lalki BJD i jakie są typy (bardzo fajnie opisane dziękuję sporo się dowiedziałam). Przeczytałam też niestety wątek o recastach. Nie wiedziałam, że jest to aż tak ważne i, że aż tak się dba o oryginalność lalek. Oczywiście wszystko rozumiem i wiem ale w moim przypadku jeśli się na lalkę zdecyduję to też niestety z drugiej ręki bo ceny powalają.

Ale cieszę się, że tu trafiłam bo widzę, że jak porządnie poszperam to pewnie znajdę odpowiedzi na pytania jakie mogą mi przyjść do głowy.

Tak więc lalką póki co się nie pochwalę ale nie chcę być cichym podglądaczem Waszych rozmów dlatego macham do Was ręką na powitanie i pozdrawiam :) szczególnie macham do posiadaczy minifee i jeśli macie jakieś blogi albo konta na IG z tymi lalkami to chętnie będę podglądać.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Kamelia »

Witaj. :) To prawda, forum to skarbnica wiedzy. A w razie co - zawsze można zapytać. :)

Innusik73
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2022, 07:23
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Innusik73 »

dzień dobry!
Jestem z Ukrainy.
Na Ukrainie zajmowałem się naprawą lalek. Nie jestem kolekcjonerem. jestem ratownikiem)
Chcę znaleźć podobnie myślących ludzi w Polsce, w kraju, który wyciąga pomocną dłoń do naszych ludzi w trudnym momencie.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Czarnab1 »

Witaj!

Pokaż koniecznie uratowane lalki przed i po metamorfozie. 🤩 Jestem bardzo ciekawa jakie lalki ratujesz?

Moniuszka
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2022, 23:18
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Moniuszka »

Cześć, na forum trafiłam całkiem przypadkiem, szukając w sieci informacji, jak pozbyć się lepkości z włosów starej lalki ;-) Odpowiedź znalazłam. Zastosowałam rady. Pomogło :-) Zaglądałam tu czasem jako gość, nie mając świadomości, że w Polsce też jest spora grupa dorosłych osób, które kupują lalki dla siebie, a nie dla swoich dzieci. To pokrzepiające ;-) Wychowałam się w czasach komunizmu i związanego z nim dziadostwa min. w kwestii ładnych zabawek. Okienkiem na świat był dla mnie dom mojej kuzynki, której tata podróżował często do USA i przywoził jej ze swoich wojaży piękne Barbie z ubrankami, domkami, Sylvanian Families i inne cuda, o których reszta polskich dzieci mogła tylko śnić. Zatem dziś, kiedy wszystko mamy na wyciągnięcie ręki, rekompensuję sobie te niedostatki dzieciństwa, kupując piękne zabawki - często bardziej dla siebie niż dla dzieci ;-) I lalki Barbie. Które uwielbiam mieć, oglądać, przebierać, dokupować nowe akcesoria. Podrawiam wszyskich lalkowych fanów :-)

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Kamelia »

Cześć. :)
O tak, jest nas całkiem sporo. :)

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Soihime »

oo kolejna duszyczka :D witaj serdecznie. Mamy tu mnóstwo lalek i okołolalkowych tematów do rozmów :).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość