Witam

Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami!
ODPOWIEDZ
Chiara
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2022, 01:07
Kontakt:

Witam

Post autor: Chiara »

Witam, lalkami zainteresowałam się stosunkowo niedawno, na początku tego roku, kiedy przez przypadek zobaczyłam zdjęcie Blythe... Niedługo potem kupiłam pierwszą lalkę. Uczę się customu i powoli zaczynam "łapać" o vo w tym chodzi (dzięki pomocy nieocenionej koleżanki). Jako że właściwie od dziecka robię na szydełku i na drutach jest to spore ułatwienie, jeśli chodzi o tworzenie outfitów dla moich lalek (oraz od niedawna- lalek znajomych). Jednak w tym świecie ciągle czuję się nowicjuszką i mam nadzieję poszerzyć swoją wiedzę, gdyż podoba mi się wiele lalek i chętnie dowiedziałabym się nieco więcej o nich... (staram się jednak pozostać Blythe i customizowanym fake'om tych lalek- być może część z Was tego nie popiera, ale nie stać mnie, by uczyć się customu na oryginalnych plate'ach). Zresztą najbardziej doceniam ich artstyczną wartość (pracę artystów, którzy tworzą niepowtarzalne lalki).

Mam nadzieję, że poznam tutaj kolejnych pozytywnie zakręconych ludzi 😉.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: barbusia77 »

Witaj :padam:
<3


Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: kenereri »

Cześć, witamy. Rozgość się. :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość