Tangkou

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
gabiel
Posty: 110
Rejestracja: 30 gru 2015, 18:12
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: gabiel »

Dzięki, ale jak już pisałam nie mam PayPala i nie chcę zakładać. Kiedyś widziałam jak na jakimś polskim blogu kobieta sprzedawała wigi z alpaki czy z czegoś podobnego, ale nie mogę trafić na ten blog :( Pamiętam , że na tym blogu był też odnośnik do dollplazy i ta osoba sprzedawała też chipy. Marioletta fb też nie mam.
Nie pozwól nikomu by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy.

Awatar użytkownika
marioletta
Posty: 145
Rejestracja: 25 lut 2014, 10:17
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: marioletta »

na alixpres od jakiegos czasu są przelewy 24 .......masakra jakaś, że tak łatwo kupić :P jeszcze trochę i się sama zbanuje, ale ciuszki są tanie dla lalek, nie wiem jak z jakością

Awatar użytkownika
gabiel
Posty: 110
Rejestracja: 30 gru 2015, 18:12
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: gabiel »

Ok, już znalazłam ten blog, to była makarrena, napisałam maila. Jestem w Karpaczu na feriach, że mną są lalki, dzisiaj moja babcia bierze do ręki tangkou i mówi:"No fajna taka, a są jeszcze inne takie?" Ja jej pokazałam wszystkie dyńki. Mojej babci najbardziej podobają się Pullip i Byul. :) :) :)
Nie pozwól nikomu by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Stary_Zgred »

Dzięki Mysceneee mam Tangkou malowaną przez Kamarzę :) Potworzasta z niej potwora i zębata :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Saga »

Charakterna! Tangkou wyglądają dla mnie nieco jak przybysze z kosmosu, ale Twoja, Zgredku, kosmiczne ma tylko oczy. A dokładniej słoneczne. Brudnawy styl Kamarzy paradoksalnie wyszedł jej na zdrowie. Fajny upolowaniec :D

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Balbinka »

Zgredko, gratuluję łupu. Panna jest piękna i jedynie te chipy ma trochę przerażające. Jeszcze raz gratuluję :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Stary_Zgred »

Balbinka pisze:Zgredko, gratuluję łupu. Panna jest piękna i jedynie te chipy ma trochę przerażające. Jeszcze raz gratuluję :)
Hyhy, rodzina to samo powiedziała :P Ale przez te chipy nie jest podobna do innych Tangoczek, więc stanowczo przy nich pozostanę :)
Obrazek

Freyja
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:30
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Freyja »

Tak się zastanawiam... Czy Tangkou jeszcze właściwie są produkowane? Wiem, że ciągle jeszcze się zdarza okazja na kupno, nawet nowych, ale mam wrażenie, że coraz rzadziej i coraz mniej jest dostępnych. Strona producenta padła dawno temu, chyba najbardziej popularny w Europie, brytyjski The World of Tangkou Dolls też... O tym, żeby pojawił się jakiś nowy model, to już w ogóle nie wspominam. Czyżby pomór Dyniek? Oby nie, moja Chibiko (Gap Year) nie była planowana jako jedynaczka :nie: .

Awatar użytkownika
Sarita
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2016, 16:49
Lokalizacja: Pomorze~
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Sarita »

Może ktoś wie, czy Tangkou Audrey ma rootowane włosy czy wig? :)
Obrazek
In the dark
I can feel you in my sleep
In your arms I feel you breathe into me
Forever hold this heart that I will give to you
Forever I will live for you

Awatar użytkownika
marioletta
Posty: 145
Rejestracja: 25 lut 2014, 10:17
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: marioletta »

Zależy od modelu, częśc ma rotowane a część wigi,

Coraz mniej na rynku fakt, kiedyś grzebałam po internecie pół nocy dotarłam do jakiejs fabryki (chyba) gdzie można było zamawiać w małej cenie ale hurtowe ilości ..
i ceny podskoczyły u "chińczyków"

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Balbinka »

Trzeba odkopać trochę temat :)

Moja Aldonka - z rzęsami z cienia:
Obrazekshadow by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Saga »

Jaka ładna, niewinna buzia! I brak brwi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, ma takie czyściutkie, gładkie czoło. Cienie od rzęs dodają jej mnóstwo uroku. Śliczna dziewczynka, Balbinko, i bardzo udane zdjęcie.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Balbinka »

Dziękuję :) jak tylko zobaczyłam ten cień to zaczęłam polować na dobre ujęcie :) i się udało. Jestem bardzo dumna z tego zdjęcia.
Tanguszki są mocno niedoceniane, a mają na prawdę sporo uroku. Silą się powstrzymuję, żeby nie zostać posiadaczką jeszcze dwóch. :p
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
marioletta
Posty: 145
Rejestracja: 25 lut 2014, 10:17
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: marioletta »

Też je lubię, moja jedna jest nonstop "rozbierana" :) teraz Zośka znowu rozczłonkowana czeka aż się zlituję i ją pomaluję, dostanie też obitsu,zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Erysia »

Pomyślałam, że można by odkurzyć troszkę wątek, a przy okazji pochwalę się moją panną ;)

Obrazek

Sukieneczkę szyłam własnoręcznie :]
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości