Tangkou

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

Kurczę a ja się chyba rozmyśliłam z fairy... Z jednej strony mi się podoba bo ma fabrycznie cieniowane ciałko z drugiej wydaje mi się nieco za blada ona chyba jest zupełnie biała? Chyba zdecyduję się na vampirke bo mam na nią fajny pomysł jak przerobić :D Chce całkowicie zmienić make up a Wy swoim robiłyście jakieś przeróbki?

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: hamtaro_wielki »

Ja się boje robić swojej przeróbki - polecam blog Mangusty - ona ma z tego co mi wiadomo Tangkou Vapamires i ma ją przerobione z pomocą forumowiczki na leśnego skrzata.
Podaje linka do blogowiczki, tam znajdziesz Fairy - http://okiemlalka.blogspot.com/2014/02/nagosc.html. Mnie się prócz Fairy także podoba Vapampire ale także Loli, ma bardzo długie włosy i śliczną sukienkę :) Kwestia Twojego gustu, którą byś chciała mieć :) Ceny ich są kuszące nie takie astronomiczne jak ceny Pullip czy Dal... Chociaż nieco tańsze są Little Dal i Little Pullip, które zawsze można przesadzić na obitsu :)

Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

Musze przyznać, że pullip można znalezć już od 300zl więc cena jest porównywalna tylko czas oczekiwania znacznie dłuższy;) Dzięki za pomoc z tym blogiem za chwilkę go przejrzę :) Ja jeszcze nie robiłam makijażu żadnej lalce ale praktykowałam na ludziach;) robiąc halloweenowe makeupy więc powinno być dobrze. Zależy mi na zamykanych oczach a na pullip się nie zdecyduję ze względu na to że wszystkie są uśmiechnięte... Trochę sztuczny ten uśmiech na dłuższą metę pewnie by mnie to irytowało

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: hamtaro_wielki »

Ja swoich lal nie przemalowywałam jeszcze :) Trzymam kciuki - polecam z czystym sumieniem Tangkou :) Niektórzy określają to jako połączenie Pullip i Blythe w jedną ;) coś w tym jest :)

Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

A co do Loli to niedługo będzie dostępna z początkiem lutego lub w połowie na tej stronie http://expert-plus.pl/category.php?id_category=112 z tego co wiem to można zarezerwować :) :)

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Carleesi »

Ja chcę sobie w tym roku sprawić, Fairy jest cudna i mi się mega podoba, ale chyba jednak zdecyduję się na Grace. ^^
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

Mąż mi dziś zamówił lale z okazji walentynek :D Ja nie mogłam się zdecydować więc wybór zostawiłam jemu :) Czekam teraz na tangkou Grace :jupi:

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Suriri »

Gratuluje :D w sumie jakby na to nie patrzeć, taka lubiąca lalki żona/dziewczyna bardzo ułatwia facetowi kupno prezentu na wszelakie okazje. U mnie w domu mąż i teściowa też tylko pytają, która lalka (w granicach cenowego rozsądku) i po sprawie ;)

Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

Dziękuję :* Lalka to akurat u mnie nowość :D Spodziewałam się, że się mąż popuka w głowę i na tym się skończy a tu proszę jednak niespodzianka :> Teraz już czekam tylko do soboty bo wtedy dopiero dotrze moja paczka :rotfl: Już w Polsce jest i już widziałam na skypie także nie mogę się doczekać aż będę mogła zmienić jej make up uszyć ubranie i zmienić wiga :P

angelaheder
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2014, 16:55
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: angelaheder »

Ja ostatnio kupiłam sobie Tangkou loli. W sumie uważam, że te lalki są naprawdę cudowne. Uważam również, że pomimo podobnej ceny do Pullip i może nawet mniejszej jakości są lepsze od tych koreańskich lalek. Bardzo mi się podobają, a z Loli jestem jak najbardziej dumna. :)

Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

Gratuluję;) Ja nie widziałam pullipa na żywo niestety szkoda, że nie ma sklepu gdzie można dotknąć i zobaczyć w realu. Jak dla mnie jakość Tangkou jest taka sobie nie wiem czy to wina egzemplarzu czy ogólnie tak jest. Zdarza się, że lalka zostawia stopę w bucie albo ręce się odkręcają nie tak całkiem ale się wydłużają trochę szkoda. Miałam też problem z mechanizmem oczu, nie chciały się zamykać, dopiero po rozkręceniu i ponownym złożeniu się to poprawiło. Jest to moja pierwsza tego typu lalka i szczerze nie wiem czy się pokuszę o więcej

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Suriri »

Chyba zależy od egzemplarza, moja jest sprawna - nic się nie zacina, ani nie wypada. Byłabym nawet skłonna kupić taką mojej córce bo wiem, że jej się w łapkach nie rozsypie. Oczka żeby się nie zacinały trzeba otwierać powoli.

Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Tangkou

Post autor: karolonka »

U mnie jeżeli chodzi o mechanizm był fabrycznie zle złożony teraz udało mi się tak go poskładać żeby się nie zacinał ale jeżeli chodzi o stawy to już nic na to niestety nie zaradzę

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: Manhamana »

Może to taki wadliwy egzemplarz? Ja mam 3 i wszystkie OK - oczy się "zacinają" ale u mojej pulipanny jest to samo- trzeba powoli zamykać i otwierać i wtedy jest wszystko OK. Stopy są na takim wciskanym stawie - z butami trzeba uważać bo moje swoich oryginalnych butów na stopę nie założą-zdjąć trzeba- przebrałam w butki od mimi :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ikulina
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2015, 19:23
Kontakt:

Re: Tangkou

Post autor: ikulina »

Uwielbiam Tangkou, nei mogę się zeecydować, czy wybrać Fairy czy Loli :serducho:
http://ikulina-doll.blogspot.com/ - mój blog, jak na razie dopiero się tworzy, ale niebawem pojawią się posty ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości