Basaak i ska

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: mobe »

Ah no to kiepsko, bo buzie mają takie urocze, a samo zmatowienie ich i zmiana włosków też będą swoje kosztować, więc obitsu też musiałoby czekać, zanim bym się w jakieś zaopatrzyła. Ah losie okrutny ;(

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

Bardzo mi miło że Siostra B. się spodobała ;)

mobe pisze:Ah no to kiepsko, bo buzie mają takie urocze, a samo zmatowienie ich i zmiana włosków też będą swoje kosztować, więc obitsu też musiałoby czekać, zanim bym się w jakieś zaopatrzyła. Ah losie okrutny ;(
Artykulacja jest marna, ale do zooaczonej lalki wystarczy- co wkurza mnie w moim Basaaku to podcięta fabrycznie talia- lalka "się klekocze" przód- tył, ale to tak wyprofilowane, a nie luźne.

Włoski przynajmniej ta moja ma ok - jak się dobrze poszuka to można dobrać kolor i fryzurę, więc jeden wydatek odpada.

A finalnie muszę odszczekać - bo miał być jeden Basaak, a tu już drugi jedzie ;) :happy: :happy: :happy:
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: mobe »

No proszę! Drugi klonik? Nie mogę się doczekać aż ją zobaczę u Ciebie :)
Odkładałam sobie na Basaaka i resztę, ale trochę zboczyłam z trasy i zamówiłam drugą Tangkou.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

mobe pisze:No proszę! Drugi klonik? Nie mogę się doczekać aż ją zobaczę u Ciebie :)
Odkładałam sobie na Basaaka i resztę, ale trochę zboczyłam z trasy i zamówiłam drugą Tangkou.
W przypadku Tangkou ja skończyłam na 3 sztukach , ale coś czuję , że to jeszcze nie koniec ;)

Tak Koleżance nie przypadł do gustu, lalkę kupiłam w kraju- więc tu duży plus- do moich przeróbek bardziej pasuje lalka z brązowymi włosami i powinna mieć brązowe oczy ;)
W sumie małe Paskudy nie mogą mieć aż takiej przewagi liczebnej nad Basaakiem bo biedulka nie poradzi sobie z piątką "szarańczy" ;) ;) ;)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: mobe »

Wiem wiem, bo śledzę bloga :) Szczerze mówiąc, to dzięki Tobie się zakochałam w Tangkou.

A co jeszcze nie podoba mi się w Basaakach to własnie ich oczka. O ile te niebieskie, zielone i szare zniosę, to czerwone strasznie mi się nie podobają i coś czuję, że szybko dokupiłabym im jakieś inne, ładniejsze, no trudno miałaby jeden kolorek, ale za to jaki piękny!

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

mobe pisze:Wiem wiem, bo śledzę bloga :) Szczerze mówiąc, to dzięki Tobie się zakochałam w Tangkou.

A co jeszcze nie podoba mi się w Basaakach to własnie ich oczka. O ile te niebieskie, zielone i szare zniosę, to czerwone strasznie mi się nie podobają
Dzięki- miło mi

A oczka te czerwone są na żywo różowe -przynajmniej u moich, ale na zdjęciach wychodzą jako pomarańczowe lub czerwone

A tu moje oba Basaaki

Obrazek
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Z.P.
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2012, 01:43
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Basaak i ska ... ICE DOLL

Post autor: Z.P. »

Hej,
Chciałam uruchomić oczy Ice Doll, bo po pociągnięciu sznureczka zamykały się tylko powieki, potem odskakiwały i nic więcej się nie działo ... tak idąc dalej rozłupałam lalce czaszkę ...
Przeszłam "szkolenie" na wizji, byłam ostrożna przy demontażu, ale nic to nie dało, elementy były częściowo sklejone lub zapieczone z gumowym skalpem lalki.
No cóż ogromnego dramatu nie ma, ale kwestia słabo działających oczu pozostała. Podpiłowałam tę małą część - taki patyczek montowany na śrubkę przy zembatce i nie wiem co dalej.
Zdemontowałam tylko tył głowy przodu już nie ruszam z obawy przed uszkodzeniem.
Chciałabym wyjąć mechanizm oczu (będę malowała powieki), ale jak się do tego zabrać. Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam :)
Z.P.

Awatar użytkownika
Kiryuu
Posty: 163
Rejestracja: 14 lut 2012, 16:37
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Kiryuu »

nie mam pojęcia jak zrobić coś takiego :c ale podbiję temat, może ktoś obeznany zauważy i pomoże ;)

Awatar użytkownika
Little-Owl
Posty: 77
Rejestracja: 08 wrz 2012, 09:55
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Little-Owl »

Chcę kupić Basaaka z Ebay.
Czy ktoś mi pomoże przy zakupie.
Zapraszam na mojego bloga o dynioglowkach : http://magic-dal.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

Z Icy nie pomogę- moja delikwentka działa dobrze jedynie trzeba mocniej pociągnąć i to trzymając za łeb.

Nowa lokatorka Icy Hero - strój koszmarny w sensie nie znoszę takich stylizacji, ale ładnie uszyty- kupowałam przez wzgląd na lalkę - brązowe włosy bez grzywki

Obrazek

Lalka całkiem przyzwoita, ale mechanizm oczu chodzi ciężko. Bardzo spodobało mi się to naburmuszone oblicze ;)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: MPdoll »

Mam pytanie dotyczące Icy Doll, a widzę, że tutaj są osoby obeznane w temacie :) Czy Icy Doll i Blythe mają taki sam rozmiar głowy? Tzn. czy czapka na Icy Doll będzie pasować również na Blythe? :bezradny:

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

Będzie - moja szyta pasuje na wszystkie dziewczyny, Blythe, Basaaka i Icy

A to Basaak Trzeci

http://klinikalalek.blogspot.com/2014/0 ... ztuka.html
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: MPdoll »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. I tuptam na bloga podziwiać nową lokatorkę :)

Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: MPdoll »

Przepraszam za post pod postem, ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji "edytuj", żeby dopisać coś do poprzedniego postu :(
Chciałabym zapytać się właścicieli Basaaków - gdzie wy je kupujecie? Bo nie znalazłam nigdzie na forum takiej informacji (chyba, że źle szukałam...), a na Etsy znaleźć ich nie mogę. Czyżby były pod inną nazwą?

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: privace »

Na etsy to raczej wytwory typu ubranka, ręcznie robione lalki itp
A basaaki jak inne lalki fabryczne niedostępne u nas to raczej ebay ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości