Ciałka OBITSU

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Annorelka »

Ponawiam pytanie jak się ma wielkość Obitsu 21-25 do ciałka Simba Super Model.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: privace »

tu jest obitsu 21 i 27 oraz simba- niestety nie obok siebie, lecz w rządku z innymi http://akrimdolls.blogspot.com/2014/04/ ... -doll.html

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Szukam na forum, szukam i nigdzie nie znalazłam... A czy można Little Byula przełożyć na obitsu 11? I czy jest to jakieś skomplikowane? Bo upatrzyłam sobie panienkę i bym baaardzo chciała ją przesadzić, bo taka sztywna traci sporo uroku... Ktoś coś wie? Ktoś coś może doradzić? Będę wdzięczna za pomoc.
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Majka Chan »

Balbinka pisze:Szukam na forum, szukam i nigdzie nie znalazłam... A czy można Little Byula przełożyć na obitsu 11? I czy jest to jakieś skomplikowane? Bo upatrzyłam sobie panienkę i bym baaardzo chciała ją przesadzić, bo taka sztywna traci sporo uroku... Ktoś coś wie? Ktoś coś może doradzić? Będę wdzięczna za pomoc.
Można przesadzić, to oczywiste ^^. To taki little dal z innym moldem łebka. Tak samo się zakłada obitsu. Tak to wygląda:
http://b3.pinger.pl/aca0c0750ac4575918b ... 574/33.jpg(zdjęcie należy do iptatty.pinger.pl)
Jest to litte byul na tym ciałku.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

O to super :) dzięki za informacje :) teraz tylko zebrać fundusze i można szaleć ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: LolitaDolls »

https://www.flickr.com/photos/taitan_no/20060743916/
People on DM have confirmed this is a new 1/6 size Obitsu body due out in early 2016.
Zapowiada się fantastycznie, nareszcie jakieś mniej kluskonożne obitsu bez tych rzucających się w oczy łączeń. Swoja drogą to bardzo przypomina pure neemosy, troszkę nawet za bardzo... I zastanawiają mnie dwie kwestie: cena i ruchliwość. Co do pierwszego to na początek zapewne dowalą, a co do drugiego to też nie wygląda imponująco (oprócz podwójnych stawów w niektórych miejscach), ale sama perspektywa tak fajnego wyglądu zachęca do zakupu.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mangalarga »

Przypuszczam, że ruchliwość może się nieco zmniejszyć. Ale i tak dla mnie to nie problem, bo ciałko zapowiada się śliczne! Może wreszcie się zdecyduję na Nano Harukę na takim ciałku! :serducho:

Czyżby szykował się także nowy łepek?

To zdjęcie jest nieco wyraźniejsze:

Obrazek
WF2015S-オビツ製作所-DSC_6748 by taitan, on Flickr
Obrazek

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Annorelka »

Mam nadzieję, że nie zastąpi ono starszych ciałek, a dojdzie jako kolejne do kolekcji. Najbardziej bym liczyła na więcej kolorów skóry - chciałabym nabyć Obitsu, ale wydaje mi się, ze żadne nie pasuje kolorem do lalek, które posiadam, oba są bardzo blade...

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: niemiłamonika »

Pytanko mam , jeśli bym chciała kupić ciałko obitsu white pod główkę EAH Cerise, to chyba ciało będzie za jasne...dobrze myślę?

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: EvilCupcake »

Obitsu white najlepiej pasuje do lalek o kolorze skóry zbliżonym do Raven czy Blondie. :)

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: niemiłamonika »

Da radę kupić w PL ciałko obitsu w kolorze natural? Bo na Pullipstyle są tylko te white:-/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mangalarga »

Annorelka pisze:Mam nadzieję, że nie zastąpi ono starszych ciałek, a dojdzie jako kolejne do kolekcji. Najbardziej bym liczyła na więcej kolorów skóry - chciałabym nabyć Obitsu, ale wydaje mi się, ze żadne nie pasuje kolorem do lalek, które posiadam, oba są bardzo blade...
Na początku na pewno będzie jako kolejne do wyboru, ale jeśli dobrze się przyjmie, kto wie czy nie zdecydują się wycofać obecnych.
Ja liczę na przynajmniej dwie opcje wielkości biustu - prototyp ma kształtne, choć malutkie piersi, nie pogardziłabym ciutkę większymi. Bo nie ukrywam, że jak zobaczyłam to ciałko, to zasypała mnie lawina pomysłów na lalki moich ulubionych animowo-mangowych postaci (z armią sailorek i ekipą z Madoki na czele!) :D A może kiedyś dorzucą męskie/chłopięce ciałka?
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Mam prośbę o radę do wszystkich bardziej ogarniętych ode mnie w pullipowym temacie :) planuję zakup pullip Rche, ale chciałabym od razu ją na obitsu przesadzić. Czy ktoś może mi doradzić czy wybrać White czy natural?
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: LolitaDolls »

Balbinka - miałam Rche w rękach, siedziała na white i nie widziałam zadnej większej różnicy koloru ;) Tak więc jak najbardziej white
PS dobry wybór, fajniutka jest :P

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

LolitaDolls - dzięki za pomoc :) panna ma cudną buźkę i zakochałam się w niej na zabój ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości