Ciałka OBITSU

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: LolitaDolls »

Dolls4passion pisze:Mam jeszcze jedno pytanie. Czasem zastanawiam się, czy podczas zmiany obitsu lalka może się jakość uszkodzić np. wig już nie będzie pasować. Co o tym myślicie ? :)
Nie, z wigiem to ma wspólnego tyle co nic - nie da się chyba niczego zrobić ze skalpem albo górną częścią głowy przy zakładaniu obitsu :P Jak zrobisz to dobrze to raczej nic się nie stanie z resztą lalki.

Dolls4passion
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2015, 22:28
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Dolls4passion »

LolitaDolls pisze:to ja może się wypowiem, bo sama mam classical alice, tylko w niebieskim wariancie kolorystycznym. Na obitsu 27 z biustem S wchodzi stockowa sukienka i całkiem dobrze się trzyma, na obitsu hard raczej jest trochę mała i nie dopina się z tyłu (chociaż jakby się bardzo postarać to można to w miarę ładnie włożyć). Stockowe rajty wchodzą na 27 tak mniej więcej do połowy ud i dalej raczej nie, jak komuś bardzo zależy to można zakryć to pod sukienką. Z 25 nie probowalam, ale za jakiś tydzień będę juz je miała i mogę dla Ciebie sprawdzić :)
Chciałam jeszcze spytać, czy sukienka da radę wejść na obitsu SB czy raczej nie ?

-- 27 gru 2015, o 08:48 --

Teraz już zdecydowałam się na zakup, jednak ze strony na której chciałam kupić obitsu ono zostało już kupione ( ostatnia sztuka ). Zauważyłam jednak kolejne białe, miękkie ciałko tylko z biustem M. Zobaczyłam też obitsu z miękkim biustem S. Teraz mam dylemat na co lepiej będą pasowały ciuchy klasycznej Alicji.
Z góry dziękuję :)

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: LolitaDolls »

Dolls4passion wybacz za wolna odpowiedz. Na obitsu 27 z malym biustem stock alicji pasuje dosc dobrze, nie do konca dopina sie z tylu, ale jest ok. na cyc m raczej nie pasuje, widac ze nie zapina sie z tylu.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mangalarga »

Zakochałam się!

Obrazek
OOAK Obitsu 11 Custom by Co Co, on Flickr

Kusi mnie maluszek w tym stylu, tylko z tego, co czytałam, Obitsu mają tendencję do rozpadania się po jakimś czasie. Chyba nie ma innego ciałka o podobnych proporcjach i pozowalności...? (żywicowe BJD odpadają :P)
Obrazek

Truskawa
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 18:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Truskawa »

Cóż, sama posiadam dwa obitsu w rozmiarach jak owej panny na zdjęciach, jedno starsze, drugie młodsze. To starsze nie pozuje już tak elegancko, aczkolwiek nie wiem czy wina nie leżała jakoś podczas składania, bo takie "luźne" przyjechało :P Ale nie ma się co martwić, zawsze można jakoś to usztywnić, a z tego co wiem to Makarrena miała na swojego bloga kiedyś wstawić tutek na takie usztywnienie/naprawienie rozpadnietęgo ciałka ;)

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mangalarga »

Szukałam czegoś o nowym ciałku Obitsu i znalazłam to:

Obrazek
http://obibearmax.blog.fc2.com/blog-entry-43.html

Za to w tym linku http://www.dollfiedreams.com/viewtopic. ... 47&start=0 jest nieco informacji.
- Część z biustem będzie miękka, reszta ma być twarda (jak w modelach SBH).
- Ruchomość i pozowalność będą mniejsze - kolana i łokcie mają zginać się maks. pod kątem 150 stopni - idą w wygląd, jak obecne ciałka Pure Neemo.
- Będą wymieniane łapki.
- Będą dwa odcienie, natural i white.
- I oczywiście magnesy w stopach.

Chcą ruszyć z preorderami latem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Annorelka »

Jestem an tak, ale mam nadzieję, ze nie zaprzestaną produkcji starszych ciałek. Jeszcze z tego forum co dałaś link:
Depending on what sizes are available I might even upgrade all my neemo kids so they can pose better...unless Azone step up their game (they did recently release a new picco neemo body that's far more poseable than any of their 1/6 bodies, so maybe!)
Ma ktoś fotki?

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mangalarga »

Gdzieś kiedyś widziałam, nie podoba mi się kompletnie, ale jak znajdę, to dam :)

To chyba to ciałko:
https://flic.kr/p/EDtqpS
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Malina »

Też mam nadzieję, że nie zrezygnują że starych, ale i tak pewnie na wszelki wypadek coś kupię na zapas. Z drugiej strony, po wejściu nowych ciałek, stare mogą potanieć, więc zamawianie na zapas: tak, zamawianie jak najszybciej: nie.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Annorelka »

Ach, to widziałam prototyp, ale myślałam, ze jest większe.

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mysha »

Musicie to zobaczyć :D Genialnie pozuje :slinka:
http://obibearmax.blog.fc2.com/blog-entry-51.html
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Świetne i wreszcie ma ładne stópki. :zakochany:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: EvilCupcake »

Chyba się zakochałam. <3 Problem w tym, że pewnie buty od dyniaków będą na nie ciasne. Sama wielkość jest trochę nijaka jeśli chodzi o robienie hybrydy, bo na pullip dalej jest za małe, a dal, czy byul już będą wyglądały dziwnie, bo szyja będzie dla nich za długa. Może sobie zmontuję mini mangopysia...


Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Soihime »

ja mam pytanie odnośnie obitsu 27cm male. Jak próbuję go usadzić i przechylić go nieco w pasie on od razu wyskakuje ze stawu przez co wygląda jak Darth Maul z oddzielonym korpusem od nóg. Czy ktoś z Was miał ten problem? Aktualnie wszystko jest ok jeśli cholernie powoli zmieniam mu ustawienie tego stawu. Z pozostałymi nie mam problemu. Nie są luźne. Lalek stoi pięknie i prosto.


Może jakaś rada?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości