Ciałka OBITSU

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Carmazin »

nalazłam dzisiaj info, że w maju mają się pojawić ciałka obitsu 24 cm http://petitesdemoiselles.blogspot.fr/2 ... -24cm.html :D jak tylko się pojawią zainwestuję dla mojej Pullipanny bo 27 wydają mi się za dużo i zbyt dorosłe.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Ja też się na pewno zasadzę za jakiś czas na takie ciałko, bo jestem go mega ciekawa, ale trochę się martwię jak będzie toto wyglądało czy nie będzie syndromu żyrafiej szyi, bo raczej nie da się z niego zrobić hybrydki jak z 23 i stockowego ciałka...
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Sarita
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2016, 16:49
Lokalizacja: Pomorze~
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Sarita »

W maju? :oo Wreszcie, nie mogłam się doczekać! Tylko boję się czy czasem Dalka nie będzie źle na takim wyglądała... A co tam, spróbuję! {´◕ ◡ ◕`}
Obrazek
In the dark
I can feel you in my sleep
In your arms I feel you breathe into me
Forever hold this heart that I will give to you
Forever I will live for you

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Miranda »

Mnie cały czas zastanawia, czy głowa Skippki weszłaby na to ciało. Pewnie nie bardzo, skoro Internety milczą na ten temat, ale ciekawi mnie, czy dałoby się coś podziałać.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Only NM »

Wow! To jest świetne, wygląda kobieco nie patykowato, ale też nie przesadnie...Myślałam że nikt się nie będzie mógł równać z kjutnoscią ciała azonek. Ale miła niespodzianka :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Setsuko
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2017, 15:39
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Setsuko »

A ja mam trochę nietypowe pytanie. Czy zestawy wymiennych łapek do obitsu 27cm czymś się różnią? Są dostępne dwa zestawy: jeden z dwiema parami dłoni i drugi z trzema. Różnica w cenie (na ebayu) nie jest duża, zauważyłam jednak (np. na blogach), że częściej wybierany jest mniejszy zestaw. Jestem ciekawa jakie wy macie, dlaczego tak wybrałyście. Podoba mi się ten większy zestaw, ale chciałabym być pewna, że to dobry wybór i nie są one gorsze od tych drugich.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Z tego co się orientuję to rączki są w innych pozach po prostu. Jeśli podobają Ci się bardziej z zestawu z trzema parami to bierz takie jak Ci się podobają. Ja mam też akurat taki zestaw z dwóch par, ale to dla tego, że jak zamawiałam z innymi rzeczami z mimiwoo ta akurat nie mieli innych :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Setsuko
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2017, 15:39
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Setsuko »

Dziękuję za odpowiedź :). Chyba faktycznie wybiorę trzy pary. Trochę gorzej wyglądają na zdjęciach z aukcji, dlatego miałam wątpliwości.
Szkoda tylko, że na ebay'u nie da się dostać obitsu hard z magnesami :/.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

To zamów z mimiwoo. Przychodzi dosyć szybko, i jak dotąd, udało mi się cła uniknąć :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

https://www.flickr.com/photos/cornflowe ... 30/in/feed

Nowe ciałka Obitsu 24 S, M i L, koło siebie. Włącza mi się mega chcica...
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mysha »

I są już dostępne w paraboxie :)
http://parabox.jp/eng_new/24body.html
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Wiem, wiem, widziałam już u nich i zastanawiam się na rzuceniem się na S i M. Na S bym może isula posadziła a na M jakąś Daluchę lub Byulkę :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mysha »

Ja bardzo bym chciała zrobić sobie na tym ciałku małego mangopysia - z główką Hime, wkładanymi błyszczącymi oczami i małą peruczką ^^ Ale to nie teraz, bo mam do końca roku szlaban na lalki :P
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Balbinka »

Mysha pisze:Ja bardzo bym chciała zrobić sobie na tym ciałku małego mangopysia - z główką Hime, wkładanymi błyszczącymi oczami i małą peruczką ^^ Ale to nie teraz, bo mam do końca roku szlaban na lalki :P
Uuu to długi post Cię czeka. Wytrzymasz? ;)

Ja właśnie zamówiłam, jestem mega ciekawa. Za to miałam zbierać na posłanie dwóch głów na repaint, ale ciągle jakoś na coś innego wydaję. No cóż może w przyszłym miesiącu zacznę zbierać... :P
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Ciałka OBITSU

Post autor: Mysha »

Oooo, to koniecznie zrób review / test pozowania jak tylko dostaniesz :D Też jestem bardzo ciekawa tego ciała.
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości