My Select Pullip

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

My Select Pullip

Post autor: elianka »

Na Pullipstyle pojawiłą się nowość - My Select Pullip.
http://pullipstyle.com/pullipstyle/prod ... c6bd2790da

Obrazek

Wyglądają na lalki do customu, bez ubranek i w gorszych pudełkach. Zastanawia mnie tylko stwierdzenie, że makijaż albo ciałko nie jest takie jak u oryginalnej lalki. To znaczy jakie jest ?
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Magalita »

Może wiele nie wypowiem się na ten temat - dostrzegłam je na Allegro i cenę maja niższą od Pullipa stylizowanego. Może to dla tych, którzy i tak kupują te lalki do customizacji? Zmieniają makijaż i obitsują? Zawsze to coś taniej? Często jest tak, że oryginalne ciuszki i ciałko się sprzedaje więc może dlatego wypuścili taką "podstawową" linię.
Przyglądałam się im długo i rozważałam zakup ale rozmyśliłam się ze względu na to, że żaden makijaż mi nie spasował a nie umiem malować tych lalek i nie mam do tego sprzętu.
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Szklanooka »

elianka pisze:Zastanawia mnie tylko stwierdzenie, że makijaż albo ciałko nie jest takie jak u oryginalnej lalki. To znaczy jakie jest ?
Ja to rozumiem tak, że: makijaż lub ciałko "My Select" Merl nie jest identyczne jak u "fullset" Merl, bo są produkowane z innego wzornika i mogą się minimalnie różnić kolorem czy jakimiś szczegółami. Dali taką informację, żeby ktoś nie miał potem pretensji, że wersja "my select" nie wyglądaja identycznie jak pełna wersja tej samej lalki bez ubranka. Chociaż jak tak patrzę po jednym zdjęciu każdej to nie widzę różnicy.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: KiciaKocia »

Szklanooka pisze: Chociaż jak tak patrzę po jednym zdjęciu każdej to nie widzę różnicy.
Wydaje mi się, że różnią się nieznacznie kolorem ust (przynajmniej na moim monitorze) - 'select' ma bardziej pomarańczowe usta niż 'fullset', która ma różowawe.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Agszop
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2013, 03:47
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Agszop »

Wczoraj widziałam, jak dla mnie to idealne rozwiazanie zeby stworzyć je na nowo, pomalować i ubrać. Cena do przelkniecia :) juz ze dwa tygodnie temu widziałam je na ebayu.

Awatar użytkownika
Kiryuu
Posty: 163
Rejestracja: 14 lut 2012, 16:37
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Kiryuu »

genialny pomysł! nie mogę się doczekać, aż będzie większy wybór! *^*

Awatar użytkownika
Agszop
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2013, 03:47
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Agszop »

Kiryuu pisze:genialny pomysł! nie mogę się doczekać, aż będzie większy wybór! *^*
ciekawe czy będzie większy wybór, te trzy też już widziałam na allegro, ja bym wzięła czarnulkę :)

-- 29 mar 2013, o 16:04 --

tu są

http://allegro.pl/lalka-pullip-ddalgi-j ... 50359.html
http://allegro.pl/lalka-pullip-merl-jun ... 50977.html

wysyłka gratis ;)


gdyby ktoś kupował na http://pullipstyle.com chętnie bym się podpięła pod zamówienie, właśnie ddalgi mnie interesuje

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Urshula »

ja juz chyba jesienią/zimą (?) widziałam podobną ofertę w niemieckim Plasticpop :) koszt lalki to było coś około 80 euro i w cenie było do wyboru ubranko od Paja,Clarity i Merl :)

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: nmin »

Na większy wybór bym nie liczyła, ja też widziałam je już dawno na Plasticpop.de i były wyłącznie te trzy.

Dla mnie to idealny sposób na zakup Pullip. Ciuszki dałabym jej własne, pewnie założyłabym obitsu, więc lalka z makijażem to wszystko, czego potrzebuję, a jeśli jeszcze ma wig, to już w ogóle bomba. Szkoda przepłacać za zbędną sukienkę. Na Plasticpop lalki My Select Pullip były droższe, więc nie brałam ich pod uwagę, ale na Pullipstyle są bardzo tanie - nowa, w pełni ubrana lalka to koszt zaczynający się od około 120$, tu mamy dwa razy mniej.


Może bym się podłączyła, bo cena bardzo mi się podoba, ale zobaczyłam je tak tanio dopiero dzięki temu wątkowi i piszę to spontanicznie, więc muszę przespać się z tematem. Nie mogę niczego obiecać, ale w razie czego proszę o mnie pamiętać ;) Jakby co, mam konto na stronie i robiłam już podwójne zamówienia (moja Dal przyleciała w jednej paczce z koleżanką).
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: reiha »

Gdyby któraś z moich chciejlist zawierała Pullipa, byłoby mi strasznie smutno z powodu tych "biedniejszych" lalek. Moje skąpstwo kazałoby mi zamówić właśnie je, więc byłoby mi żal, że nie mogę mieć pełnej wersji ubranej w śliczną, rozłożystą sukienkę z mnóstwem malutkich czegosiów ;( Wychodzi na to, że muszę nauczyć się szyć na wypadek gdybym kiedyś zapragnęła takiej lalki :P

nie potrafię się dzisiaj poprawnie wysłowić, przepraszam :<

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: nmin »

Taaaaa :rotfl: Moja śliczna, pełna wersja Dal Puki zawiera moją wymarzoną buzię, ubraną w... kostium królika. Rzuciłam to w kąt zaraz po rozpakowaniu i skutecznie wyleczyłam się z rozczulania nad stockowymi ciuszkami. Może gdyby jeszcze outfit był na tyle ładny, że lalka mogłaby siedzieć w nim cały czas, to by mnie kusiło, ale prędzej czy później by mnie znudził i bym przebrała...
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: reiha »

Tylko że właśnie jak przeglądałam Pullipstyle to podobały mi się tylko te lalki, które miały ładne sukienki :rotfl:

Awatar użytkownika
Agszop
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2013, 03:47
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Agszop »

a mi się właśnie i może na szczęście te firmowe sukienki nie podobają i chętnie kupię golaska :)

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: elianka »

nmin pisze:Taaaaa :rotfl: Moja śliczna, pełna wersja Dal Puki zawiera moją wymarzoną buzię, ubraną w... kostium królika. Rzuciłam to w kąt zaraz po rozpakowaniu i skutecznie wyleczyłam się z rozczulania nad stockowymi ciuszkami. Może gdyby jeszcze outfit był na tyle ładny, że lalka mogłaby siedzieć w nim cały czas, to by mnie kusiło, ale prędzej czy później by mnie znudził i bym przebrała...

Moja pullipka była ubrana w czerwony lateksowy kombinezon z plastikowym pancerzem :facepalm: . I wyobraźcie sobie, że ktoś go ode mnie kupił na ebayu! Dal miał na sobie jakiś dziwny mundurek a Isul został podsumowany przez moją friend jako "mołdawska dziewka". Brałabym Merl , oj brała <3
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: reiha »

Oglądałam Evangeliona, więc kombinezon wcale mnie nie dziwi XD Szkoda, że nie dodawali do lalki wielkiego robota, hm...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości