Make your Own Kits

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
verrin
Posty: 220
Rejestracja: 31 lip 2012, 16:18
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: verrin »

Oprócz tych zestawów można też dokupić same ciałka, fajna sprawa jeśli się komuś uszkodziło a woli oryginalne od obitsu. Mogli by jeszcze wprowadzić do sprzedaży osobne głowy, od razu kupiłabym kilka :slinka:

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Only NM »

O głowy to byłby jeszcze lepszy pomysł, razem z mechanizmem i jakimiś chipami do wyboru...To byłoby dopiero odjazdowe!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: EvilCupcake »

Zawsze można się umówić i kupić zestaw na części ^ ^
Pewnie dużo osób kupi go dla samego mechanizmu.

I znalazłam pierwsze ALE.
Otóż, mój Isul miał delikatną i dość długą ryskę po prawej tronie, na okiem i dziwny punkt po stronie lewej, w którym "odkłada" się clear, również nad okiem.
Myślałam, że to tylko u mojego jest takie coś, ale mam u siebie innego Isula na malowaniu i on ma dokładnie to samo. O.o

Awatar użytkownika
verrin
Posty: 220
Rejestracja: 31 lip 2012, 16:18
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: verrin »

Już wiem czego będzie mi brakować w tym zestawie -stojaka :( Niestety na razie chyba nie wprowadzili oddzielnych stojaków do sprzedaży :|
EvilCupcake pisze: I znalazłam pierwsze ALE.
Otóż, mój Isul miał delikatną i dość długą ryskę po prawej tronie, na okiem i dziwny punkt po stronie lewej, w którym "odkłada" się clear, również nad okiem.
Myślałam, że to tylko u mojego jest takie coś, ale mam u siebie innego Isula na malowaniu i on ma dokładnie to samo. O.o
Może da się te rysy wygładzić papierem ściernym? Mam nadzieję, że to jedyne niedociągnięcia.

Awatar użytkownika
Xiao
Posty: 86
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:27
Lokalizacja: Warmia (oln)
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Xiao »

verrin pisze:Już wiem czego będzie mi brakować w tym zestawie -stojaka :( Niestety na razie chyba nie wprowadzili oddzielnych stojaków do sprzedaży :|
A przypadkiem na Pullip Family nie można takowych kupić? Nie jest to może dokładnie pullipowy, ale zawsze...

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Majka Chan »

Sama rozmyślam nad zakupem takiej lalki. Podoba mi się że można stworzyć swoją własną lalkę od początku do końca.

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Ina »

Dopiero kupiłam Dalkę ale już tęsknym okiem zerkam na taki zestaw i kusi... oj kusi...
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
Lyanne
Posty: 11
Rejestracja: 20 sty 2014, 21:05
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Lyanne »

A zna ktoś może jakieś strony z tutorialami,jak poskładać taką lalkę,zrobić jej makijaż itp? Bo sama nie dam rady, a jednak różnica w cenie jest spora, i lepiej kupić taką do samodzielnego składania a potem dokupić jej wiga i ubranko.
http://dolls-by-olla.blogspot.com/
Zapraszam do mojego małego kolorowego świata! ;3 :D

Awatar użytkownika
Nailini
Posty: 202
Rejestracja: 22 sie 2013, 01:18
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Nailini »

Najlepiej zajrzeć na Youtube :)

Awatar użytkownika
Lyanne
Posty: 11
Rejestracja: 20 sty 2014, 21:05
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Lyanne »

A nie wiecie może jakich kredek oni używają w tych tutorialach do robienia makeup'u lalkom? Chodzi konkretnie o te tu: http://m.youtube.com/watch?v=7iuAT9N3iUI
http://dolls-by-olla.blogspot.com/
Zapraszam do mojego małego kolorowego świata! ;3 :D

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: LolitaDolls »

Jeżeli kogokolwiek to interesuje, to mówię, że na pullipstyle zrestockowali MIO kit opalony. http://www.pullipstyle.com/pullipstyle/ ... b6c218fd00

Trenzalone
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2015, 13:41
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Trenzalone »

Ja z takim pytaniem... Czy na start taka Pullip będzie dobra ? No bo znaczy pomalować ją itd. To dla mnie żaden problem... Czy może też kupić używaną ?

Tak jeszcze dopytam przy okazji:
Jak bardzo można "wyginać" ich ciałka ?

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Balbinka »

Jeśli malowanie to dla Ciebie żaden problem to myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie. Używanej możesz nie trafić w podobnej cenie, a poza tym nie zawsze używana jest w takim stanie w jakim byś sobie życzyła :) Co do pozowania to stockowe ciałko pozuje gorzej niż obitsu. Jeśłi poczekasz do jutra to mogę wrzucić krótkie porównanie ciałka stockowego i obitsu na przykładzie moich mniejszych dziewczynek (dal i byul).

EDIT:
ObrazekŁ M 3 by Balbinka B, on Flickr

Lipoca - czarnoczerwone włosy - jest na swoim firmowym ciałku. Jest ono drobniejsze niż obitsu i łapką buzi nie sięgnie taką zgiętą, bo taką wyprostowaną bardziej to owszem i bez problemu :) Na razie zostawiłam Łucję na jej ciałku firmowym i w sumie też jestem zadowolona, w sumie nie jest źle z tym pozowaniem i panna jest drobniejsza od Mani :)

ObrazekŁ M 4 by Balbinka B, on Flickr

Dumbo - różowe włosy - jest na obitsu. Lepiej klęka i zgina nóżki i rączki, i ogólnie jest bardziej "pozujące".
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Ginger
Posty: 6
Rejestracja: 01 sty 2018, 12:21
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Ginger »

MIO kit "normal skin" - to to takie bardzo jasne? Która Barbie made to move ma taki sam kolor? Bo googlanie nic mi na 100% nie wyjaśniło.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Make your Own Kits

Post autor: Carmazin »

wydaje mi się że do "normala" pasuje nieosiągalna azjatka mtm.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości