J-doll

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Nailini
Posty: 202
Rejestracja: 22 sie 2013, 01:18
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Nailini »

Próbował ktoś przesadzić j-doll na obitsu?
Jaki rozmiar? Bo na tym forum opinie są podzielone...

http://www.junkyspot.com/OBITSU/forums/ ... opic=24475

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Only NM »

Z tego co wiem to można. ale j-dollki same stoją i są dość ruchliwe więc nie trzeba ich przesadzać - no chyba że jakiś felerny tym ciałka. Moja świetnie sprawuje się na swoim, ale trudno jej zdjąć perukę (ja swojej nie zdjęłam, bo klej jest tak silny że chyba bym musiała ja z głową wyrwać!).
http://www.flickr.com/photos/citydarkca ... 804918543/ przykład
Jak dla mnie to wygląda jak zbyt wyrośnieta nastolatka z za dużym biustem, ale z mniejszym byłoby ok.
http://www.flickr.com/photos/21881873@N ... nYH-7Sy2G5 a tutaj inny przykład, moim zdaniem tu wygląda to doskonale!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: privace »

Póki co moja podoba mi się taka jak jest. Chyba, że po jakimś czasie się popsuje, to może zacznę myśleć o jakiejś wymianie. To jak z Pullipami- niby utarło się, że trzeba je przenieść na obitsu, ale masa osób tego nie robi i ma bardzo fajne lale ;)
Poza tym można wymienić same ręce i nogi w razie potrzeby.

Awatar użytkownika
Nailini
Posty: 202
Rejestracja: 22 sie 2013, 01:18
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Nailini »

Only NM pisze:Jak dla mnie to wygląda jak zbyt wyrośnieta nastolatka z za dużym biustem, ale z mniejszym byłoby ok.
Chryste, niczym z anime dla dorosłych.

KarinfuTaOdAmy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2013, 14:59
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: KarinfuTaOdAmy »

Sama zastanawiam się nad kupnem J-doll, i właśnie chciała bym przesadzić ją na obitsu - bo jak to ktoś wcześniej wspomniał - one wyglądają jak wyrośnięte nastolatki ze zbyt dużym biustem. :zawstydzony:
Może ktoś teraz by się orientował, jakie obitsu by pasowało i jak by to wyglądało...?

~Shadow

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Only NM »

Zależy od modelu lalki, bo trzeba też dopasować kolor. Ja uważam że ładnie wyglądają na Pure neemo, w wątku gdzieś przewinęło się takie zdjęcie.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Suriri »

a gdzie te zapasowe ręce i nogi można dostać? Pytam bo się przymierzam do zakupu panny Martini, i chcę być przygotowana w razie czego ;)

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Rudy Królik »

Odkopuję, bo w końcu odpicowałam swoją i mogę się pochwalić.

Mam mieszane uczucia.
Z jednej strony pomarańczowa gęba, stawy skrzypiące jak stara szafa i strój jak u prostytutki z lat osiemdziesiątych (gorset pod futrzaną kurtką!!)

Z drugiej strony- OCZY! Te oczy! Nawet zez jej zez jest uroczy!

Obrazek

Obrazek

Z żalem stwierdzam, że mam chęć na więcej.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Only NM »

Wspaniała, kiedyś chciałam ją mieć.
Trafił Ci się ciekawy egzemplarz, zwykle nie mają zeza, ale muszę przyznać że to ma swój urok.
Kilka miesięcy temu Umbra zdjęła mojej j-dollce perukę, z czego jestem zadowolona bo w końcu mogłam ją umyć, i rozczesać. Na szczęście peruka była zrobiona z rodzaju włosa który się nie odkształca, czyli były fale i są fale. Jeśli ktoś zdjąłby swojej perukę to niech zrobi jej od razu headcap, bo inaczej peruka się trzymać nie będzie.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Stary_Zgred »

Na stronie PullipStyle znów pojawiły się J-dollki, niektóre w bardzo znośnych cenach. Nakręcam się właśnie na jedną z nich: http://www.pullipstyle.com/pullipstyle/ ... ucts_id=69 i strasznie się rzucam pomiędzy "kup ją - nie kupuj". Za kupnem przemawia fakt, że ładna i że taniej nie będzie, za odpuszczeniem sobie - to, że to przecież "ona", a ja"onych" nie lubię. Urodę ma wszelakoż ciut chłopięcą, więc może by się dała "na samca" przerobić.
Obrazek

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: LolitaDolls »

Zawsze można wybrać rozwiązanie pośrednie, czyli chlopczycę (no, równie pośrednie byłoby zrobienie z niej transwestyty, ale przemilczę ten fakt)

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Saga »

Teraz ja odkopuję temat - razem z moją pierwszą J-Dollką, Erin (Avenue Kleber). J-Doll jest dla mnie kieszonkową, budżetową namiastką BJD, zwłaszcza po przesadzeniu na obitsu. Oryginalne ciałko... cóż, jak to pullipowe ciałka, trochę sztywne i trochę trzeszczące.

Przy tak małym pyszczku pomalowana jest doskonale, a jej oczy to małe dzieła sztuki. Być może na moich zdjęciach niewiele będzie widać (aparat w telefonie + słabo oświetlone wnętrza to nie jest najlepsza kombinacja), ale mam nadzieję, że da się wychwycić choć trochę mojej miłości do tej dziewczynki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Malina »

To, że moje odczucia wobec Erin są bardzo pozytywne, to wiesz. Jednak po zobaczeniu tych zdjęć nadziwić się nie mogę, że chociaż w trzymana w dłoni wydaje się taką kruchą kruszynką, to przy mebelkach wygląda na dużego i solidnego dolfa.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: J-doll

Post autor: Balbinka »

Laleczka śliczna, ale komplet mebli to w ogóle wymiata :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości