Taeyang

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Mały update w postępach prac nad Weteranem. Ubrania się nie dorobił, ale mamy miecz:
ObrazekWeteran 1 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekWeteran 2 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Przyznaję bez bicia, że Twój Weteran nie dość, że wzbudza we mnie coraz więcej uczuć, to budzi wewnętrzną trzynastolatkę wymyślającą rzygotęczowe fanficki. No ale jak ma nie budzić, skoro wygląda na takiego spokojnego, melancholijnego i ciut rozkojarzonego chłopaka, który się tych blizn nabawił, bo kilka razy zapatrzył się w oczy jakiejś Sith panny. Tej samej kilka razy z rzędu najprawdopodobniej ;) A przeżył tylko dlatego, że ona za każdym nie miała serca go dobić... Potrzebujesz Pullipki :rotfl:

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Pullipka wlaśnie do mnie jedzie... :face: Miałam się ograniczyć lalkowo... Ale nowa miała być dla Maguny do kompletu, ale zobaczymy ... W końcu może być Sith-wiedźmą :rotfl:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Odkupiłam od koleżanki białowłosego Taśka z kolczykiem w wardze, normalnie mnie przycisnęło i musiałam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Hehehe bo oni w sobie coś mają :) Dawaj zdjęcia!!
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Ciocia K.
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2015, 15:37
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Ciocia K. »

Zawsze podziwiałam waszych chłopaków, dzisiaj w końcu zebrałam się na mini-sesję ze swoim aparatem i obfociłam swoje skromne męskie towarzycho.

Na pierwszy rzut idzie znany skądinąd na tym forum dzięki Balbince Filek (taeyang Filato) ze swoim towarzyszem Araśkiem (taeyang Ninja Arashi)

ObrazekDSC_0148 by Ciocia K., on Flickr

Z fotela z podejrzanym wyrazem twarzy czaruje Sebastianek (taeyang Sebastian - Book of Circus)

ObrazekDSC_0149 by Ciocia K., on Flickr

Wybaczcie dziwny kąt robienia zdjęć ale ciężko było złapać równowagę na łóżku ;)

Lisa1977
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2016, 14:35
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Lisa1977 »

Manhamana pisze:Taeyangi są jak zaraza - ledwo jednego z pudełka wyjmiesz już drugi zapłacony, a trzeciego chcesz kupić :) dobrze że moje wariactwo zamknie się na trzech sztukach.
Manhamana skonałam :) :) Dokładnie tak jest!!! Te paczki tak wolno idą, że w międzyczasie ustawia się kolejka kolejnych, a wirus dyńkochcieja nieustępliwego toczy ciało i umysł jak zaraza! :) :)

Dziewczyny, Wasze posty to balsam na moją duszę - teraz wiem, że nie tylko mną takie emocje szarpią :)
Termin "dyńkochciej nieustępliwy" pasuje jak ulał. To jest mór i zaraza, ja czasami o niczym innym nie myślę, tylko o nowych lalkach.

Mi się też najpierw Koichi spodobał. Lubie takich chłopaczków - nastolatków - zadziornych. Ale potem wpadłam w serię Alice i zamówiłam Mad Hatter du Jardin. Paczka wciąż w drodze...

//Połączyłam wątki. Nie pisz postu pod postem. Miranda

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Arima »

OMG, jak nie jestem wielką fanką dyniek, tak tego bym przygarnęła. :D

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości