Taeyang

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Moje uzależnienie ma sie coraz lepiej :) Achhhhh, dyniaki są fajne!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Ale piękności :D cudne chłopaki
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Niebieskowłosego jeszcze tu nie było? No to już jest :) Odkąd Szalony Kapelusznik zjechał do domu coraz bardziej ciągnie mnie ku kolorowym, trochę lumpowskim w wyrazie lalkom. Nastrzelałam mu z trzysta fotografii, ale zaspamuję tylko kilkoma, bo byście mnie rózgami z forum pognali (starczyłoby mi zdjęć na trzy bite strony tego tematu :) )
Kapelusznik jest chyba okrąglejszy z twarzy od moich pozostałych Taśków. Taki księżyc w pełni, albo bułka-kajzerka. I bardziej różnobarwny. W pełni podoba mi się jego stock i odbieram tę lalkę w całości, jako produkt skończony. A takich Seirana i Barbarę-Anę to już musiałam trochę po swojemu zmienić. Hook przeszedł całkowitą metamorfozę, pozostali chłopcy też coś stracili lub zyskali. A ten będzie taki, jaki wylazł z pudełka. No udał się mi chłopak w całości i choć oczy mi mrugają od kolorów, które zdobią jego ubranie, to na pewno go nie przebiorę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Ale cudny!!! :D aż mi się gębucha do niego sama śmieje :)
Dużo zyskuje na Twoich fotkach w porównaniu do firmowych. Od razu widać, że masz do niego serce :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Dzięki, Balbiś! :) Odkąd mnie Mangusta dyniakiem zainfekowała, to do dziś nie zwalczyłam choroby. Ze smutkiem stwierdzam, że nie istnieje Taś, który by mi się nie podobał. Co najwyżej nie podoba mi się jego fryzura i oryginalny strój. U Kapelusznika wszystkie szczegóły fajnie ze sobą współgrają. No i ma chłopak niebieskie włosy i różnokolorowe oczy. I całą masę zieleni na surducie, co mi się bardzo podoba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Suriri »

Faktycznie na Twoich zdjęciach wygląda baaardzo na plus :). Może u mnie też kiedyś taki zawita :hyhy:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Znajomi mówią, że to najbrzydszy z moich Taśków, bo ma specyficzny makijaż i strój, ale ja kocham bladego paskuda, bo to prezent od drogiej osoby. Tasior ma zmienioną perukę, bo oryginalna była podniszczona, ale poza tym to ten sam Barbara Ama, którego znają wszyscy Taśkowi zbieracze :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tasiorostwo bezsprzecznie zaczęło mi się plenić i poddaję się tej zarazie bez słowa skargi. Zastanawiam się tylko, niecnie, czy jednego z nich nie przerobić na babę :P Te ich buźki mają tyle wspólnego z męskimi obliczami co ja z baletnicą :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Ostatniemu Taśkowi dać czarną kieckę i fajna wiedźma by wyszła (nawet bez większych przeróbek powyżej szyi). A tak przy okazji, czy Taeyang się mieści w Pullipowe wigi?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Powinien się mieścić, ale stuprocentowej pewności nie mam, bo u mnie mieszka samo chłopstwo, żadnego Pullipa ze świecą nie uświadczysz :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Oj Zgerdko Ty to masz rękę do tych chłopów i ich zdjęciów... Napatrzeć się nie mogę. Cuuuudny. W tym wigu mu znacznie lepiej niż w oryginalnym.
A ja też się ostatnio na Taśka spłukałam... A zaczęło się od tego, że sama "sprzedałam" przyjaciółce wirusa taśkowo-pullipowego... (hehehe)... A potem Ona kupiła sobie Filato... I o ile do tej pory zdecydowanie mnie ziębił, to jak zobaczyłam jej Filka to poprostu też musiałam mieć!!!!! Rozpoczęłam polowanie i już jest u mnie. Miał być Mieszko brat Bolka Małeckiego, ale mój własny żywy chłop zaczął o nim mówić Heniek i tak mi wbił w głowę Heńka, że już tak zostanie. :D niestety przez ciągle chorowanie Destrukora i Bułeczki nie mam kiedy zrobić mu porządnych zdjęć żeby się pochwalić, ale postaram się już niedługo :)
Zgredko a Ty dawaj zdjęcia reszty chłopaków !!! Chcemy mieć się do czego ślinić!!!!
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Filato!? Śliczna, czarnowłosa słodzina w megaeleganckich ciuchach? Łoooooo, ale masz pięknego Tasiorka w perfekcyjnie dobranym stocku! Książę wśród Taśków :)
Foootki! Foootki! (jak już okoliczności pozwolą). Bo takiego to tu jeszcze nie było, oj nie.
A ja oczywiście spamnę zdjęciem. Bo Sol także jest godzien, by mieć swój kącik w tym wątku :P

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuki-chan
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2015, 22:11
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Yuki-chan »

Owwwwww, dopiero co kupiłam dyniogłową, ale jak teraz tak patrzę na tych chłopców, to coś mi się wydaje, że moja Sofie zacznie się wkrótce czuć samotna \[*w*]/ przydałby się jej jakiś chłopaczek... <3
STOP MAKING DRAMA YOU'RE NOT SHAKESPEARE

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Ja właśnie czekam na przyjazd mojej pierwszej Pullipki i pierwszego Taeyanga, ale jak patrzę na zdjęcia w tym wątku, to coś czuję, że następny bonusowy przypływ gotówki nie posiedzi mi na koncie zbyt długo ;)
A jeszcze drążąc temat wigów - jedyne Taśkowe wigi jakie widziałam w sprzedaży to futrzaki. Są gdzieś dostępne takie z normalnych sztucznych włosów?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Malina pisze:A jeszcze drążąc temat wigów - jedyne Taśkowe wigi jakie widziałam w sprzedaży to futrzaki. Są gdzieś dostępne takie z normalnych sztucznych włosów?
eBay wszystko ma w swoich czeluściach. Wszystko. Spokojnie można zamówić wiga w rozmiarze 9-10. Najprzyjemniejsze są te na gumkach - i ładnie toto na głowie siedzi i łatwo można zmienić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Zgredko Soluś śliczny, taki opalony :) w nowych włoskach też mu ładnie.
Co do Filka - to mnie właśnie w nim ten stockowy outfit najbardziej "ziębił". Więc polowałam na golasa :) a trafił się połowicznie ubrany i tak stoi :D jak tylko bobony ogarnę to obfotografuję przystojniaka, bo zasługuje na zdjęcia robione aparatem, a nie telefonem na szybko. Ma chłopak w sobie to coś - takie zadziorne spojrzenie i filuterny (hehe) uśmiech. :)

Malina - jak nie jesteś pewna czy będzie pasował inny wig, to skoro leci do Ciebie parka to jak już będą na miejscu to im zmierzysz dyńki centymetrem i będziesz miała pewność co do rozmiaru :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości