Taeyang

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Wiem, że pomierzę, ale pomyślałam, że podczepię się z wigiem do zamówienia znajomej zanim je jeszcze dostanę ;)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Przy robieniu porządków w domu posadziłam wielkogłowe tatałajstwo na jednej półce. Ilość posiadanych na dzisiejszy dzień Taśków wydaje mi się przerażająca, ale nie byłabym w stanie pozbyć się ani jednego obrzydliwca. Myślę, że dyniogłowce są jednym z trzech bardzo skonkretyzowanych już lalkozbieraczych kierunków, w których będę nadal dreptać. I świadomość tego jest bardzo przyjemna.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Jak ja teraz marzę o takiej półce <ślini się>. Spojrzenia Kapelusznika i Rayne'a naprawdę wynagradzają ceny tych lalków.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

No nieee... Zgredko!!! Teraz to przez tych Twoich chłopaków to w nocy spać nie będę mogła :) cuuudni. A tego ostatniego z pomarańczowymi włoskami to chyba pierwszy raz widzę...hmmm. Którz to?
Teraz nie mogę się zdecydować, który podoba mi się bardziej :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Niach, niach, dziś jako zły owner zrobiłam krzywdę kolejnemu. Ale co ja poradzę że Taśki w większości jak baby wyglądają, a ja mam fantazje okołoszkolne :facepalm: :
Obrazek

Rudy to Taeyang Seiran, pozbawiony oryginalnego owłosienia i ubioru :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: ShokoCat »

No nie, taką półkę pełną dobrości to i ja chcę! A Wati w spódnicy bardzo seksownie wygląda :rotfl:
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

ShokoCat pisze:No nie, taką półkę pełną dobrości to i ja chcę! A Wati w spódnicy bardzo seksownie wygląda :rotfl:
I już z niej nie wyjdzie chyba. Wiedziałam, że kiedyś mi się przyda mundurek, w którym obecnie paraduje :P
Jego oryginalne, błyszczące szmaty zostały schowane na dno szuflady. Skrzywdzę nimi jakąś niewinną lalkę, ale chwilowo nie mam pomysłu którą :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Fajna laska ;)

Ale do rzeczy. Panie i Panowie... wpadłam i jestem stracona xD

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wybaczcie spam zdjęciowy, ale jestem dość podekscytowana ;)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Malina, litości, ten ryjek mi się po nocach śni :serducho: Bo mu takie oczy dali. TAKIE oczy, uuuuuuu, ja też chcę dla swoich takie szarutkie!
(W ramach litości rzuć więcej fotków!)
Haha, i mam złą wiadomość - z Twojego też można byłoby dziewuchę zrobić :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Mój lalek aż kipi testosteronem i płci zmieniać nie będzie, ale mam w planach zrobienie mu wiga z ciemnych dopinek i przetransformowanie go w uczonego z dynastii Han xD

Co do zdjęć, to w sobotę mam zamiar rozstawić prowizoryczne tło-pokoik. Wtedy porobię i powrzucam więcej. Na razie zrobiłam 133 zdjęcia między praca a pracą, ale muszę się uspokoić i wrócić do zarabiania na kolejne dyńki;)

W ramach promocji dwa zdjątka przed weekendem :)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Malina - cudny chłopak :zakochany:
Zgredko - Seirana nie poznałam w nowej fryzurce. Trzeba przyznać, że o niebo lepiej wygląda niż w firmowych kudłach. A Wati w miniówce to po prostu wymiata. Aż mam ochotę go podszczypać :) :slinka:

A mnie się wreszcie udało Heńka (Filato) obfotografować, ale nie obyło się bez przygód, bo mój laptop powiedział, że mój użytkownik jest inwalidą i nie pozwoli mi się zalogować :( dobrze, że mojemu chłopu udało się dobrać do konta administratora i stworzyć mi nowe konto, ale przegrywanie danych trochę trwało, a do tego z jakiegoś powodu nie mogę się z domu do flickra zalogować... wrrr... cała ta technika przeciw mnie jest.

Ale oto dla Was - ta da dam da dam da dam - Heniek vel Filato
ObrazekDSC_0160 by Balbinka B, on Flickr

Postaram się wrzucić więcej zdjęć do naszej galerii :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Malina »

Wrzucaj Balbinko na tony :) Heniek jest piękny :zakochany: I gdybyś mogła, to wrzuć jakieś zdjątko w samej białej koszuli, bez marynarki. Ta koszula jest moim trzecim (po oczach i wigu) motywatorem do zakupy Pana Filato w przyszłości i chętnie bym się jej bliżej przyjrzała.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Stary_Zgred »

Jest piękny :) Taki minimalistyczny makijaż daje wyjątkowo delikatny efekt. Szczególnie podobają mi się jego usta. No i fryzura. I cała reszta :D Aaaaa, jestem nieodwołalnie skażona Taśkowym wirusem. A tak dyniogłowców kiedyś nie lubiłam. To aż nieprawdopodobne jak łatwo nabrać nowych upodobań. Zawirusowanie straszne :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

To chyba nie uleczalny wirus :) Ale, przyznajmy szczerze, dobrze nam z nim :)

Co do Heńka - to mnie się wcale nie podobał jego firmowy outfit, więc polowałam na używanego i gołego, więc niestety Malina nie dam rady pokazać Ci zdjęcia w koszuli, bo jej nie posiadam. Polowałam na golasa, a przyjechał w tym w czym jest na zdjęciach w galerii i ... jest moim jedynym nieobszytym lalkiem :) tak mi się z tą gołą klatą podoba, że tak go zostawiłam :) :zakochany:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Taeyang

Post autor: Balbinka »

Post pod postem ... Trudno się mówi...

Ale chciałam się pochwalić Bolkiem w nowych włoskach (Taś Willy Wonka). Jego firmowy wig był... dosyć niewymowny, chociaż dziewczynom w nim ładnie, a teraz pan Bolesław Małecki nabrał wyrazu :)
ObrazekDSC_0114 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość