Którą lalkę Pullip wybrać?

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
amelcia
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2014, 18:26
Kontakt:

Którą lalkę Pullip wybrać?

Post autor: amelcia »

Mam ogromny dylemat, nie mogę się zdecydować waham się pomiędzy:
Pullip Nella
Pullip Merl nostalgia
Pullip blood red
I jeszcze jedno pytanko czy jeśli dzisiaj albo jutro zamówiłabym ze strony pullipstyle lalkę doszłaby do wigilii?

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Którą lalkę Pullip wybrać?

Post autor: privace »

Twoje pieniądze- twoja lalka- twój wybór.

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Którą lalkę Pullip wybrać?

Post autor: Magalita »

jak wyżej :) napisz nazwy lalek na karteczkach i zrob losowanie :)
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Którą lalkę Pullip wybrać?

Post autor: LolitaDolls »

Ale czego oczekujesz, mamy wybrac za ciebie? Skoro tak myślisz to nie wiem czy jesteś w ogóle gotowa na pullipa. A do wigilii prawie na pewno nie dojdzie. Nelli nie radzę kupować, bo obitsu nie kupisz. Jeśli już podoba ci się to lepiej kupić Nellę Nostalgia version, bo ona ma normalny odcień skóry do ciałka.

Awatar użytkownika
Usiolka
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2016, 18:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Którą lalkę Pullip wybrać?

Post autor: Usiolka »

Lolitko, Nelli pasuje white, może nie mam tego modelu, ale na zdjęciach w necie widać :D
Amelciu sama musisz zdecydować. To nie jest takie siakie, musisz wybrać, która najbardziej łapie Cię za serce, a jak żadna specjalnie Cię nie łapie = nie kupuj żadnej. Skoro pytasz się jakiego masz wybrać to mam taką samą myśl jak Lolita, może nie jesteś gotowa na Pullipa...
Jak zamówisz 13 grudnia jest mała możliwość że ją jeszcze dostaniesz na wigilię, ale nie sądzę... Ale to i tak wina poczty, tak naprawdę leci w 2-3 dni, a na poczcie leży 10-12 i nie wiedzą co z tym zrobić.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Którą lalkę Pullip wybrać?

Post autor: EvilCupcake »

Usiolka pisze:Lolitko, Nelli pasuje white, może nie mam tego modelu, ale na zdjęciach w necie widać :D
Pierwsza Nella jest szara i żadne obitsu do niej nie pasuje, było to już wspomniane.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości