Dyniogłowe plotki i nowości

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: trujewszczak »

Dal na tak, stock już nie. Ma bardzo ładną buzię. I chociaż steampunkowe wydanie Pullip bardzo mi się podobało, to przy Dal wygląda bardziej mdło i nudnie.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Stary_Zgred »

Ooo, fajne wypusty. Zdziwił mnie makijaż Dodo. Kilka szczegółów innych niż u pozostałych Taśków i mamy efekt nowości. Ale jego stock mi nie pasuje. Za dużo napchali do niego dziwnych elementów. Trochę bym go z nich rozebrała i mam wrażenie, że byłoby lepiej.
Grell jest bardziej przemyślany. Bardzo podoba mi się jego fraczek :) A nad malutką Dalinką się rozpływam. Awww, żeby taką zdobyć! Robiłaby samodzielnie za ozdobę pokoju :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Ryjki nowych Dyniek są tak cudne, że mentalnie już je prawie kupiłam :D

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Balbinka »

Dodo i dalcia mnie jakoś specjalnie nie ruszyły, ale ten cały Grell jest cudny :serducho: I co rzadko się zdarza to podoba mi się u niego wszystko i oczy i włosy i ubranko. Jest mega cudny.
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...


Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Piękny stock, ale na szczęście okazało się, że Dale to nie moja bajka ;)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Balbinka »

Ubranko ma piękne, ale te włoski w formie posklejanych strączków i usteczka pomalowane tylko na środku nie przemawiają do mnie, ale ubranko :zakochany:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Miranda »

Ubranie i perukę ma ładną, ale te buźki psują wszystko. :) Dale to również nie moja bajka.

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Saga »

Oczy ma ładne i ogólnie robi bardzo przyjemne wrażenie, choć ani stock, ani wig, ani buzia same w sobie do mnie nie przemawiają.

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

W sumie cherry sweet to nie jedyna zapowiedziana nowość, nikt nie raczył wrzucić jeszcze kilku newswów, więc żeby dział nie umarł wrzucam ;).
Co do dal, jest urocza, nawet przypadła mi do gustu, ale nie ma tego "czegoś".

http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-234.html
Pullip Premium czyli nowa seria. Z powodu 10-lecia wydania pierwszej dal i taeyanga mają być wydane specjalne lalki. A na kim się to skupi? Oczywiście na pullip! na zagranicznych forumach i grupach się na to burzyli, ja nawet nie rozumiem sama czemu musi się to zawsze skupiać na pullipie... Powinni wydać specjalne modele dali I taeyangów, wtedy to byłoby ok W sumie jestem ciekawa, co wydadzą, ale mają to pewnie być recolory, czyli coś czego nie lubię. Ehh.

http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-236.html
Kiyomi Mint Ice Cream ver. Recolor Kiyomi, paskudny dla mnie bardziej niż oryginał, kolory okropnie dobrane (te za jasne włosy, fuj). Wydali ją z powodu chyba tego, że wiele osób prosiło o release oryginalnej kiyomi, nawet zapowiedzi serii premium tak napisali.

http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-227.html +zapowiedź jeszcze dwóch lalek- http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-226.html
Kolejna sailorkowa lalka, ja się nie wypowiadam na ten temat, bo okropne to jak zwykle.

+post z listą autoryzowanych resellerów, przydatne info od Groove
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-231.html

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Kiyomi bez stocku podoba mi się, nie powiem, ale nie na tyle, żeby ją zamawiać. W oryginalnym kolorze włosków i z oryginalnymi brwiami wyglądała lepiej, jednak teraz też nie jest źle.
Sailorkom mówię nie. Generalnie mam wrażenie, że cała seria jest targetowana znacznie bardziej w fanów mangi/anime niż w przeciętnych pullipowych zbieraczy. Na szczęście powoli im się bohaterki kończą, więc może jest nadzieja na ograniczenie księżycowych releasów ;)
Autoryzowani sprzedawcy - yay ^^ Ostatnio bardziej mnie ciągną używane dyńki, ale zawsze dobrze wiedzieć ^^

Edit:
I jeszcze jedno - wszystkim nowym dziewczynom brak tradycyjnej grzywki. Jak dla mnie, urozmaicenie na plus.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: trujewszczak »

Nie mogę już patrzeć na te Sailorki. :| Ile można...

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: KiciaKocia »

Oh, jak zechcą to mogą sailomoony ciągnąć długo i namiętnie. Jak skończą z sailorkami-sailorkami to mogą się zabrać za czarne charactery. I mam nadzieję, że tak zrobią bo bardzo bym chciała zobaczyć Koan w wersji pullipowej.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

No... niektóre czarne charaktery też mogłabym zobaczyć ;)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

Z tego co wyczytałam na ich blogu to z okazji dziesięciolecia Tae i Dal, to ich lalki mają być wydane jako specjalne, a Pullip są częścią serii "Premium". :P
"To commemorate it, we plans to release special models for TAEYANG and DAL, and to organize a special premier event."
"Premium series will incorporate some new designs and higher quality materials for outfit, color, pattern." Czyli nie chodzi o recolory jak to robili z niektórymi lalkami, a generalnie o odświeżenie znanych już modeli. Może być ciekawie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości