Nowe dyniakowate? bbgirl

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: EvilCupcake »

http://www.aliexpress.com/store/product ... 65498.html
Znalazłam je dzisiaj na ali w trakcie szukania lalek night lolita i boom! Wyglądają fajnie.
Wychodzi na to, że mają wymienne twarze (?), dodatkowe dłonie i zmieniają kolor oraz układ oczu.
Innymi słowy kolejna wariacja na temat Blythe i Pullip, ale wizualnie dość ciekawa.
Niestety nie dopatrzyłam się żadnej konkretnej nazwy, może ktoś wie coś więcej na ich temat? (BBgirl?)
Cena jest kusząca.

Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Balbinka »

Pierwszy raz widzię, ale baaardzo mi się podoba - zwłaszcza ta wymieniana mordka. Super są. Normalnie zaczyna mi się chciej włączać :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Stary_Zgred »

Evil, dziękuję za link. Bardzo, ale to bardzo mi się podobają te laleczki. Będę prosiła znajomego przyjaciółki o pomoc w sprowadzeniu jednej z nich!
Obrazek

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Saga »

Śliczne dyńki, a wymienne twarze to naprawdę ciekawy pomysł. Ta króliczkowa ma szczególnie słodki pyszczek. Wymienne twarze, wymienne dłonie już w zestawie... hm hmm... ^^

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Balbinka »

Stary_Zgred pisze:Evil, dziękuję za link. Bardzo, ale to bardzo mi się podobają te laleczki. Będę prosiła znajomego przyjaciółki o pomoc w sprowadzeniu jednej z nich!
Zgreko, a dałoby się podłączyć do tego zamówienia? Bo zapragnęłam straszliwie :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: EvilCupcake »

Z aliexpress możesz normalnie zamówić jak z naszego allegro. :)

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: mobe »

ZAMAWIAM

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Stary_Zgred »

Balbinka pisze:Zgreko, a dałoby się podłączyć do tego zamówienia? Bo zapragnęłam straszliwie :)
No pewnie :) Jeno ja dopiero w przyszłym miesiącu będę zamawiać, jak mi pensję przeleją,bo w tym, khem, khem, coś wpadło bez wcześniejszego planowania (jak zazwyczaj) i lalkowe środki się rozmyły :D
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: EvilCupcake »

Dostałam odpowiedź od sprzedawcy z ali. :)
"Sunny yang: Good morning
Thank you for your love to this doll!Their name is BB girl,they were specialized producted for BJD lovers by a cartoon toys manufacturer in 2015. Because they have delicate makeup and clothing as well as the high quality, they are popular with many people.they are available only in China currently.
Best regards!"

Trochę się boję zamawiać od nich tą darmową przesyłką, ale innej opcji nie widzę, bo wszelkie emsy, czy też inne kosztują dwa razy tyle co lalka.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Annorelka »

Zamawiałam figurki darmową przesyłką z Aliexpress i doszło bez żadnych problemów. :) Były zapakowane w folię bąbelkową.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: EvilCupcake »

Nie no, ja też zamawiałam z Ali już kilka razy z darmową przesyłką, ale przy lalce się jednak trochę boję. ^^ Chociaż moja factorka chyba szła właśnie tą darmową... Raz kozie śmierć! xD

Awatar użytkownika
Ciocia K.
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2015, 15:37
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: Ciocia K. »

Kupujcie dziewczyny, kupujcie, obmacam sobie przy okazji jakiegoś lalkowego spotkanka. Z zamówienia na razie odpadam, spłacam swojego pierwszego żywiczaka. Ale kto wie? Szkoda że chłopca nie mają... :)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowe dyniakowate? bbgirl

Post autor: EvilCupcake »

Ehhh, okazało się, że BBgirl, to chińskie wersje (czyli podróbki) soomowych Lila dolls. Nie zmienia to faktu, że i tak są urocze i kosztują 1/4 ceny Lilek. BBgirl mają w mordkach coś mniej skwaszonego niż ich pierwowzory.
http://www.liladoll.com/eng/shop/list.php?ca_id=601010

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości