plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Post autor: Tsundere »

Mam pytanie do Was, Kochani, czy ktoś kupował lalkę w niemieckim sklepie plasticpop.de ? Chciałabym kupić pierwszą w życiu Pullip i po szybkich obliczeniach wyszło mi, że z plasticpopu, jeśli zapłacę tylko cenę lalki i przesyłkę, będzie mnie ona mniej kosztowała, niż sprowadzana z amerykańskiego pullipstyle.com, gdzie mimo niżej ceny lalki jest droższa przesyłka, absurdalne cło i vat. Czy ktoś ma w tej kwestii doświadczenie i mógłby się podzielić, bezcenną dla mnie w tym momencie, wiedzą?

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Post autor: Miranda »

Malina pisze:Sklep delikatnie mówiąc drogi, ale melduję, że wszystko dojechało całe, dobrze zapakowane i w 5 dni od zaksięgowania wpłaty.
http://www.plasticpop.de/

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Post autor: Tsundere »

Właśnie, czy tak drogo? Na plastipop Pullip kosztuje powiedzmy że 150 euro, przesyłka 16 euro, czyli razem około 710-720 zł. Z pullipstyle ta sama lalka kosztuje około 120 USD, przesyłka, z tego, co mi wiadomo, 40 USD, czyli razem tak około 650 zł, z czego 25% na opłaty celne, vaty i inne takie (mniej więcej 150zł), co razem daje około 800 zł. Więc wydaje się, że plasticpop bardziej się opłaca. Chyba że coś źle liczę. Patrzę na ceny pullipów 2012, 2011, (Merl, Alice du Jardin, Romantic Alice, Tiphona) które ostatnio są dostępne i na pullipstyle i w innych sklepach. Może przy nowszych lalkach faktycznie drożej wychodzi.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Post autor: Miranda »

Wiesz, co do tanio-drogo, to musisz sobie odpowiedzieć sama. Zresztą, już to zrobiłaś. :D Chodził mi bardziej o opinię o sklepie. ;)

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Post autor: Tsundere »

Kupiłam. I sklep bardzo pochwalam - zapłaciłam we wtorek wieczorem, a w piątek po południu paczka już była.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: plasticpop.de Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Post autor: Balbinka »

O no to super ekspres wyszedł. :) koniecznie pochwal się panną:)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości